Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

SK Slavoj Volyně z.s. - Fotbalový klub (I.B)

Pozvánka č.6 - Malenice

O tomto víkendu se na domácím hřišti představí obě mužstva dospělých, dorostenci a žáci. Šlágrem bude určitě utkání A - mužstva,
neboť do Volyně zavítá rival z Malenic. Derby začíná v 16.30 hodin, píská rozhodčí Hoch starší.

A tým: SK Slavoj Volyně (1.) – Malenice (2.) sobota 16:30 ve Volyni (Hoch st.)

B tým: SK Slavoj Volyně (4.) – Cehnice B (1.) neděle 16:30 ve Volyni (Anšlág)

Dorost: SK Slavoj Volyně (5.) – Kestřany (6.) neděle 12:30 ve Volyni (Anšlág)

Starší žáci: SK Slavoj Volyně (4.) – Prachatice B (1.) neděle 9:00 ve Volyni

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně (5.) – Prachatice B (3.) neděle 10:45 ve Volyni

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně (4.) – Sedlice (6.) neděle 13:15 v Sedlici (Klečka)

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně (4.) – Sedlice (3.) neděle 12:15 v Sedlici (Klečka)

Starší páni: SK Slavoj Volyně (6.) – Doubravice (4.) čtvrtek (23.9.) 17:00 ve Volyni (Maroušek)

Aktualizováno (Středa, 15 Září 2010 20:55)

 

Fotbalová bitva začíná, zaplňme tribunu!

Sokol Malenice.

Aktualizováno (Pondělí, 13 Září 2010 23:22)

 

Jan Křenek: Očekávám zajímavé derby

Osmnáctiletý gólman Malenic Jan Křenek je odchovancem volyňské kopané, v sezóně 2007 - 2008 však hostoval v dorosteneckém týmu Vlachova Březí. Po svém návratu se již do branky A - týmu Slavoje neprosadil a před začátkem letošní sezóny kývl na nabídku Malenic, úhlavního rivala Volyně. "Výsledky Volyně ale nadále sleduji, přeji jí úspěchy," ohrazuje se proti určité averzi. V sobotu hostí Volyně v derby právě Sokol Malenice.

Ve Volyni jsi působil několik let. Bude pro Tebe zápas něčím mimořádným?
Ano, ve Volyni jsem působil dlouhá léta. Něco mimořádného na utkání určitě bude. Jde především o pár hráčů a zároveň kamarádů, kteří zde působí. Například o brankáře, Dušana Hrdinu, na kterého se tým Volyně může spolehnout. Myslím si ale, že pro okresní přebor je jej škoda.

Úvod ročníku se Vám vůbec nepovedl. Co bys k dosavadnímu průběhu soutěže řekl?
Skutečně se nám úvod vůbec nepovedl. Umístění Volyně na čele tabulky jsem po příchodech Věnečka s Komrskou trochu předpokládal.

Sleduješ nadále také výsledky Slavoje? Co na ně říkáš?
Výsledky samozřejmě sleduji a Volyni přeju úspěch. Remíza na hřišti Bavorova není vůbec špatným výsledkem. Kdyby vydrželi Volyňští v nastaveném tempu, mohl by se několik let plánovaný postup do I.B třídy podařit.

Podle statistik se střetne nejlepší obrana v soutěži s nejhorší. Volyně inkasovala pouze dvakrát, zatímco vy již devatenáctkrát.

V prvních dvou duelech jsem ještě nechytal a my jsme v nich obdrželi dohromady 14 branek. Poslední tři zápasy už jsem chytal, v nich jsme obdrželi "jen" pět gólů. V posledním zápase se Střelskými Hošticemi jsme navíc konečně zvítězili. Obrana není špatná, ale góly dostáváme převážně po vlastních chybách.

Co od vzájemného zápasu očekáváš?

Férovou hru. Doufám, že se při zápase nebudou objevovat likvidační zákroky na obou stranách. Samozřejmě očekávám lepší výsledek ve prospěch Malenic, nejméně remízu. Bylo by výborné v tomto zápase zvítězit. Pokud se nepletu, Malenice ve Volyni vyhrály v poslední duelu 2:1. Bude se hrát zajímavé utkání, na které se velmi těším.

Gólman Jan Křenek.

Aktualizováno (Pondělí, 13 Září 2010 21:19)

 

Vyhlášení ankety: Souhlas s odvoláním kouče

Podle anketní otázky, která se na těchto stránkách objevila přesně před týdnem, souhlasí drtivá většina s odstoupením nyní již bývalého trenéra Slavoje Volyně Jiřího Němečka. V této anketě se objevilo prozatím nejvíce hlasů, za což děkujeme. Dva povedené výkony se ziskem čtyř bodů prozatím hlasujícím fanouškům dávají za pravdu. V současné době jedná vedení klubu o nástupci pana Němečka, prozatím se o vedení tréninků A - mužstva dělí rovnoměrným dílem předseda klubu Josef Hodonický s Tomášem Věnečkem. Hlasujte také v nové anketě!

Výsledky ankety:

1. Ano, souhlasím s odvoláním: 51 hlasů (85%)

2. Ne, nesouhlasím s odvoláním: 9 hlasů (15%)

3. Nevím: 0 hlasů

Aktualizováno (Pondělí, 13 Září 2010 20:15)

 

Výsledkový servis č.4

A - tým: SK Slavoj Volyně - Bavorov 0:0

B - tým: SK Slavoj Volyně - Číčenice 3:2 (Kubeš, Škopek, Kabrna)

Dorost: SK Slavoj Volyně - Dražejov 0:1

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Hradiště 6:2 (Žiga 3, P. Gašpar 2, Červeňák)

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Hradiště 1:9 (Šitner)

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně - Chelčice 6:0 (Kuna 2, Holoubek 2, A. Boška 2)

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně - Dražejov 9:0 (Jos. Boška 5, Carda 3, vlastní)

Starší páni: SK Slavoj Volyně - Bavorov 4:2 (Červený 2, Šuba, Novák z pen.)

Aktualizováno (Úterý, 14 Září 2010 10:54)

 

V duelu o čelo tabulky branka nepadla

V sobotu od 17 hodin hostil druhý Bavorov vedoucí celek tabulky – volyňský Slavoj. Doposud nstoprocentní hostující fotbalisté se však museli vypořádat s velikými problémy ve skládání základní jedenáctky, neboť chybělo kvůli karetním trestům, nemocím či pracovním povinnostem sedm hráčů z užšího kádru.

Problémy volyňských fotbalistů, které podporovala tradičně početná skupina fanoušků, byly znát od úvodních minut střetnutí. Již v první minutě mohl poslat domácí do vedení David Eliáš, z bezprostřední blízkosti však hlavičkoval pouze do tyče.

Převaha domácích fotbalistů byla nadále obrovská, v úvodní čtvrthodině se fotbalisté Volyně prakticky nedostali na polovinu soupeře. V brance však tradičně čaroval výborný gólman Dušan Hrdina, jenž zneškodnil nespočet vyložených příležitostí svěřenců Petra Šafránka, který se sobotního utkání nemohl zúčastnit.

Jediný náznak hostující příležitosti měl ve 32. minutě střelec Tomáš Věneček, který ale nezakončil po Rybově přihrávce důrazně. S úvodní pětačtyřicetiminutovkou, ve které branka nepadla, tedy museli být spokojenějším celkem hosté.

Po přestávce se již hra vyrovnala. Domácí nadále lépe kombinovali a měli územní převahu, hrálo se však spíše ve středu hřiště a vážnější příležitosti již nepřicházeli. Největší šanci utkání měl v 65. minutě bavorovský Martin Sluka, jehož střela ze standartní situace z pětadvaceti metrů skončila na břevně hostující svatyně. Všechny neproměněné bavorovské příležitosti mohl potrestat v 72. minutě hostující útočník Tomáš Škopek, v bezprostřední blízkosti gólmana Bauera se ale neprosadil. „Po chybě obránců Bavorova jsem byl sám před brankářem, ale míč jsem měl na levou nohu a střela mi nesedla,“ vysvětlil Škopek.

Závěr utkání byl velmi vyhrocený, avšak žádné brankové příležitosti již nepřišli a utkání skončilo bez branek. Po pátém kole je proto na čele fotbalového Dudák okresního přeboru nadále volyňský SK Slavoj. S dvoubodovým odstupem jsou na druhé příčce právě fotbalisté Bavorova.

 

Bavorov – Volyně 0:0 (0:0).

Bez branek.

ČK: 1 – 1 (Myslivec – Folta).

Diváci: 200 platících.

Bavorov: Bauer – F. Sluka, M. Sluka, Kautman, Sebera – Šrámek, Kreuz, Koutský, Folta – Eliáš, Carda (8. Vondráček, 85. Kubát).

Volyně: Hrdina – Kuchař, Mack, Myslivec, Vilánek – Rojík, Ryba, Havlíček – Škopek, Chochol (67. Kabrna), Věneček.

 

Hodnocení utkání:

Matouš Vondráček, fotbalista Bavorova: „V prvním poločase jsme měli více ze hry, do vedení jsme mohli jít již v první minutě, hlavička však skončila bohužel pouze na tyči. Postupem času se hra vyrovnala a přibývalo ostřejších soubojů. Ve druhé půli se vytratila fotbalovost i na naší straně, jediná šance skončila po přímém kopu na břevně hostující branky. Průběh utkání byl ovlivněn nevhodně se chovajícími fanoušky hostí. Vrcholem bylo napadení domácího hráče. Myslím si, že remíza byla pro Volyni výhrou.“

Josef Hodonický, dočasný trenér Volyně: „K utkání prvního s druhým jsme bohužel odjížděli bez pěti hráčů základní jedenáctky. Museli proto nastoupit hráči ze střídačky, což bylo na vývoji šlágru kola znát. Bavorovští na nás v úvodu vletěli a my jsme se pouze bránili. Chtěli jsme vyrážet do rychlých brejků, dnes jsme se však prosadit nedokázali. Po přestávce se již hra vyrovnala, utkání se přelévalo ze strany na stranu. S remízou jsme určitě spokojenější my, ale domácí se neprosadili, proto zápas skončil spravedlivou remízou 0:0.“

Zdroj: Týdeník Strakonicko

Aktualizováno (Neděle, 12 Září 2010 13:34)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1