Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

SK Slavoj Volyně z.s. - Fotbalový klub (I.B)

Rozhovor s Tomášem Věnečkem

Útočník Slavoje má po svém příchodu do Volyně vynikající bilanci, když nastřílel 8 branek v 5 utkáních. V mistrovské premiéře proti rezervě Blatné jej potěšili především fanoušci. "Byli naším dvanáctým hráčem," říká.

Tomáš Věneček.

Ahoj Tomáši, na úvod rozhovoru bych se chtěl vrátit zhruba 2 měsíce nazpět, kdy se začalo jednat o tvém přestupu do Volyně. Jak jednání probíhala?

Byl jsem v kontaktu s prezidentem klubu panem Hodonickým. Domluvili jsme se na spolupráci, pan Hodonický mi vysvětlil své plány s fotbalem ve Volyni a především plány s mládeží. Jeho myšlenka se mi docela líbila a tak jsme se dohodli na půlroční spolupráci. Takové město, jako je Volyně, si zaslouží hrát vyšší soutěž než-li okresní přebor, především díky kvalitní mládeži.

V přípravě se ti dařilo, nastřílel jsi 7 branek ve 4 zápasech. Myslíš si, že je mužstvo na soutěž dostatečně připraveno?

Velikým přínosem pro mužstvo je příchod Míry Komrsky, který dá naší hře myšlenku a potřebný klid do klíčových zápasů. Máme na každém postu v sestavě dobré fotbalisty. Myslím si, že tým je kvalitní a může se poprat o přední příčky tabulky.

Sobotní premiéra mužstvu vyšla především výsledkově na výbornou, rezervu Blatné jste porazili 2:0. Kdyby ses měl k utkání s odstupem týdne vrátit, jak jej hodnotíš?

Na úvod nás čekal velmi težký a kvalitní soupeř posílený o některé hráče A - týmu Blatné. Řekl bych, že první poločas byl oboustranně vyrovaný, na šance to bylo zhruba 2:2. Nám se povedlo vstřelit do poločasu hrozně důležitý gól, po kterém jsme se uklidnili a mohli se soustředit na naši hru z defenzivy. Druhý poločas se ukázala naše největší zbraň - velmi dobrá fyzická kondice, soupeř odpadl a my jsme přidali druhou branku. Poté už byla naše výhra zasloužená. V utkání nás podrželi dva faktory - brankář Mráz a fanoušci, kteří byli výteční, jsou skutečně naším dvanáctým hráčem.

Ve druhém kole OP vás čekají Střelské Hoštice, co od utkání očekáváš? Soupeř porazil v mistrovské premiéře Sedlici B v poměru 1:0.

Myslím si, že naší výhodou bude dobrá a kvalitní obrana i rychlý přechod do útoku. Také si myslím, že můžeme Hoštice překvapit signály, kterými jsme překvapili například Vlachovo Březí v přípravě. Soupeře nesmíme podcenit. Musíme hrát zodpovědně, čeká nás hodně nepříjemný soupeř.

Co bys chtěl na závěr vzkázat volyňským fanouškům, aby vás přijeli podpořit do Hoštic?

Aby nás přišli opět povzbudit, jejich účast nám pomůže v boji o tři body.

Aktualizováno (Středa, 18 Srpen 2010 15:41)

 

Výsledkový servis č.1

A - tým: SK Slavoj Volyně - TJ Blatná B 2:0 (Věneček, Kabrna)

B - tým: Nový ročník zahájí 28. srpna.

Dorost: Přípravné utkání: SK Slavoj Volyně - Čkyně 0:5

Starší žáci: Nový ročník zahájí 29. srpna.

Mladší žáci: Nový ročník zahájí 5. září.

Starší přípravka: Přípravné utkání: SK Slavoj Volyně - Čkyně 2:11 (Červený 2)

Mladší přípravka: Nový ročník zahájí 5. září.

Aktualizováno (Středa, 18 Srpen 2010 15:26)

 

A - mužstvo vstoupilo do OP vítězně

Utkání, ve kterém Volyně představila premiérově na domácím hřišti své posily Tomáše Věnečka s Miroslavem Komrskou, bylo od úvodních minut vyrovnané, nicméně překvapivá gólová rána z hlavy Tomáše Věnečka rozhodla o vítězství domácích. Po vstřelené brance v průběhu 1. půle se Volyňští uklidnili a celému utkání dominovali.

O poločasové přestávce provedl trenér Němeček změny v sestavě, kdy nahradil Kuchaře Liška a na pozici stopera se zasunul ze středu zálohy Komrska. Jaroslav Jariabka se přesunul k Věnečkovi na hrot útoku. Změny hernímu projevu pomohly, Blatenští brankáře Mráze ohrozili během 90 minut pouze dvakrát, nicméně domácí gólman chytal bezchybně a udržel čisté konto. K mistrovskému utkání přitom nastoupil v brance po třech letech, když zaskakoval za Dušana Hrdinu.

Pojišťující druhou branku vstřelil 30 minut před koncem Tomáš Kabrna, když využil nádhernou kombinační akci dvojice Věneček - Kubeš. Závěr utkání se změnil v exhibici, neboť hosté fyzicky odpadli. Hezké akce předváděli především Kubeš s Myslivcem na pravé straně hřiště, několik povedených rozehrávek předvedl také Miroslav Komrska z postu stopera.

Vstup do okresního přeboru se tedy povedl, Volyně porazila rezervu Blatné v poměru 2:0. V příštím utkání na půdě Střelských Hoštic již navíc bude k dispozici Tomáš Škopek, jemuž OFS zkrátila disciplinární trest.

SK Slavoj Volyně - TJ Blatná B 2:0 (1:0)

Branky: Věneček, Kabrna. Rozhodčí: Hejtmánek. Diváci: 160.

Sestava Volyně: Mráz - Myslivec, Jariabka, Komrska, Vilánek - Kuchař, Mack, Kubeš - Havlíček, Věneček, Kabrna. Střídali Liška a Rojík. Připraven byl také náhradní gólman Teubner.

Aktualizováno (Neděle, 15 Srpen 2010 15:19)

 

Dorostenci pokračují v přípravě

Mužstvo dorostenců bude trénovat nadále Jan Brabec, kterému od nové sezóny pomáhá asistent Petr Švarc. Vedoucím mužstva je Jaroslav Frk. Příprava probíhá od 19. července, každý týden čekají fotbalisty tři tréninkové jednotky. V tomto týdnu (od 12. do 15. srpna) probíhá soustředění v domácích podmínkách (dvoufázové tréninky na hřišti Slavoje Volyně). V rámci soustředění sehrají v sobotu ve Čkyni dorostenci přípravné utkání. Začátek je ve 13.30 hodin. V sobotu, 21. srpna, se mužstvo zúčastní turnaje v Dražejově. První mistrovské utkání sehrají dorostenci na domácím hřišti 4. září proti Sousedovicím.

Kádr pro sezónu 2010/2011: Jan Teubner, Martin Malina, Matěj Sušánek, Pavel Pour, Pavel Le Thanh Tung, Tomáš Kouba, Jan Všivák, Jaromír Vaněček, Martin Frk, Tomáš Fiala, Martin Božka, Jiří Němeček, Filip Sosna, Pavel Neumitka.

Realizační tým: Jan Brabec - trenér, Petr Švarc - asistent trenéra, Jaroslav Frk - vedoucí mužstva.

Aktualizováno (Pátek, 13 Srpen 2010 10:32)

 

Věneček nejlepším střelcem přípravy

Nejlepším střelcem přípravy se stala posila z Čížové - Tomáš Věneček, který přišel na půlroční hostování. Útočník, který odehrál jedno přátelské utkání a tři duely na turnaji ve Vlachovo Březí, nastřílel 7 branek. Žádný jiný fotbalista nevstřelil více než 1 branku. Právě turnajem ve Vlachovo Březí skončilo přípravné období, proto byla vymazána tabulka střelců v pravém sloupci. Od prvního mistrovského duelu se začne počítat nová tabulka.

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Srpen 2010 11:30)

 

Pozvánka č.1 - Blatná B

Již tuto sobotu, 14. srpna 2010, vstoupí SK Slavoj Volyně do nového ročníku okresního přeboru Strakonicka. Soupeřem svěřenců trenéra Němečka bude rezerva Blatné, která skončila v uplynulé sezóně na 4. příčce v tabulce se ziskem 42 bodů. Volyně získala o 4 body méně. Utkání začíná v 17 hodin.

Do utkání ještě nenastoupí Tomáš Škopek, jemuž OFS uvolnil činnost k datumu 19. srpna 2010. Zbytek trestu se mění v podmínku. Kvůli neoprávněnému startu vykartovaných hráčů v přípravném duelu dostal Jan Kubeš zákaz vykonávání funkce kapitána po dobu 14 dnů. V této době bude mít taktéž podmínku.

V sobotu od 13.30 hodin nastoupí ke svému premiérovému duelu v přípravě dorostenci. Zápas se hraje ve Čkyni proti místnímu SK.

Ve stejný den hostí Čkyni také starší přípravkáři. Utkání, v němž své svěřence povede poprvé pan Miroslav Kopáček, začíná na Slavoji v 10 hodin.

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Srpen 2010 10:56)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1