Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

SK Slavoj Volyně z.s. - Fotbalový klub (I.B)

FOTO: Gólová přestřelka s rezervou Čkyně

Utkání, které se hrálo na neutrálním hřišti v Nišovicích od 17 hodin, nabídlo čtyři branky na obou stranách. Hra bylo po celých 90 minut poměrně vyrovnaná, v dresu Slavoje se třikrát prosadil hrotový útočník Tomáš Věneček, jenž absolvoval po svém příchodu s Čížové svou volyňskou premiéru.

Na svou první branku v dresu Slavoje čekal Věneček do 17. minuty střetnutí, kdy využil povedené přihrávky Macka a zkušeně obstřelil gólmana. V následujících minutách však hosté skóre otočili a úvodní pětačtyřicetiminutovka skončila nepříznivě - 1:2.

V 59. minutě vyrovnal z pokutového kopu Jan Kubeš, avšak to nebylo vše. O deset minut později dokonala Volyně obrat, tentokráte využil Věneček přihrávku Třísky a stav byl rázem 3:2 ve prospěch Němečkových svěřenců. V 80. minutě hosté střelou k tyči vyrovnali, nicméně Věneček po sólové akci a střele mezi nohy gólmana dokonal svůj hattrick. Rezerva Čkyně bohužel po chybě obrany v nastaveném čase opět vyrovnala, střetnutí skončilo spravedlivou remízou.

Slavoj Volyně - Čkyně B 4:4 (1:2)

Branky Volyně: Věneček 3, Kubeš z penalty.

Sestava Volyně:

Tomáš Věneček se uvedl výtečně, nastřílel hattrick.

Aktualizováno (Sobota, 31 Červenec 2010 22:13)

 

Kabrna je zpět ve Volyni, Křenek odchází

Záložník Tomáš Kabrna, jenž odehrál na zkoušce ve Vacově dva zápasy, se vrací do kádru trenéra Němečka. Po rozhovoru s koučem se tak rozhodl nepokračovat v boji i udržení se v kádru nováčka I.A třídy. Slavoj naopak opouští gólman Křenek, jenž nastupoval po návrtau z Vlachova Březí převážně za dorost a rezervu. V poslední sezóně však nový brankář Malenic nechytal. "Honzovi bychom v odchodu nebránili, neboť v minulé sezóně nenastupoval. Navíc již jednoho gólmana v podobném věku máme - Honzu Teubnera," uvedl Jozef Hodonický, předseda klubu.

Tomáš Kabrna: "Trenér Němeček mi řekl, abych si odchod do Vacova ještě promyslel, neboť Volyně by se v letošní sezóně chtěla pokusit o postup do I.B třídy. Proto jsme ve Vacově skončil."

Jan Křenek: "V uplynulých dnech mne kontaktovalo vedení Malenic, zda bych nešel do jejich mužstva chytat okresní přebor. Řekl jsem, že to nechám na dohodě obou klubů - pokud mě Volyně pustí, půjdu za Malenice chytat. Ve Slavoji však již hrát nebudu."

Aktualizováno (Středa, 28 Červenec 2010 20:31)

 

Pozvánka č.2 - přípravné období

V sobotu, 31. července 2010, sehrají svěřenci trenéra Němečka již druhé přípravné utkání. Na hřišti v Nišovicích budou hostit od 17 hodin rezervu Čkyně, která nastupuje v okresním přeboru Prachaticka (sk.A). V loňském ročníku skončili fotbalisté Čkyně B na 4. místě devítičlenné tabulky. Naváže Slavoj na přesvědčivé vítězství v poměru 4:1 ze Zdíkova?

Aktualizováno (Pondělí, 26 Červenec 2010 23:13)

 

Ve Volyni se po roce představí Fotbalový výběr

Zajímavé exhibiční utkání, jehož výtěžek půjde na dětský domov ve Volyni, se uskuteční v letním období. Na fotbalovém stadionu ve Volyni se se střetne domácí SK Slavoj s Fotbalovým výběrem, v jehož dresu by měli nastoupit například Horst Siegl, Petr Mikolanda, nebo nová posila Slavoje - Tomáš Věneček. Minulého ročníku se z již zmiňované trojice nezúčastnil pouze Horst Siegl, kterého zkolila viróza. Termín exhibičního utkání bude upřesněn na úterním tréninku Slavoje.

Tomáš Věneček: "S panem Hodonickým nás napadla myšlenka pomoci dětskému domu ve Volyni. Myslím si, že jde o dobrou věc a podaří se nám akci zrealizovat. Základem je pomoci lidem v tísni a přilákat na stadion diváky".

Aktualizováno (Pondělí, 26 Červenec 2010 23:11)

 

FOTO: Přesvědčivé vítězství na úvod

V sobotu, 24. července, odehráli fotbalisté Volyně úvodní střetnutí letošní přípravy. Celý zápas měli svěřenci trenéra Němečka pod kontrolou. Svého soupeře, který nastupuje ve vyšší soutěži (I.B třída), nepustili kromě vstřelené branky prakticky k žádné vážnější příležitosti. Za A - tým nastoupilo také duo Tříska - Škopek, které má pro soutěžní zápasy pozastavenou činnost. Tříska odehrál úvodních 45 minut, Škopek byl střídán kvůli nakopnutému nártu již v průběhu 1. půle. V brance se představil zhruba desítce nejvěrnějších volyňských fanoušků Václav Rangl, o jehož budoucnosti ve Čkyni (KP) se prozatím jedná.

První branku Volyně vstřelil ve 20. minutě Tomáš Škopek, jenž zakončil střelou do prázdné branky kombinační akci dvojice Havlíček, Prihara. Již o dvě minuty později Slavoj své skóre zdvojnásobil, když se prosadil po Kubešově rohovém kopu Mack. Zajímavý úvod utkání nadále pokračoval - ve 24. minutě fauloval ve vápně Luboš Rangl, nicméně jeho bratránec Václav si s pokutovým kopem poradil. V následného rohového kopu ale domácí přeci jen snížili - 1:2. Během první půle byl za stavu 0:0 po zákroku na Havlíčka vyloučen gólman Zdíkova, nicméně po domluvě jej mohl vystřídat náhradní brankář a pokračovalo se v plném počtu.

Po přestávce již Volyně na hřišti dominovala. Naopak Zdíkov, kterému odešly dvě stabilní opory do Čkyně, předvedl velmi špatný výkon. Hned ve 47. minutě se prosadil střídající Mráz, když vymetl svou slabší nohou všechny pavučiny v domácí svatyni - nejhezčí moment utkání. O šest minut později nastřelil Kubeš břevno, nápor Volyně nadále pokračoval. Poslední branku utkání vstřelil po závaru před brankou v 66. minutě Rojík.

Utkání se nemohl zúčastnit Tomáš Věneček, výkon svého mužstva však z Prahy pečlivě sledoval a byl v kontaktu s fanoušky Volyně: "Z dnešního zápasu jsem se musel bohužel omluvit, Petr Mikolanda musel odjet na poslední chvíli s Viktorií Žižkov k pohárovému utkání Ondrášovka cupu. Oba se za neúčast omlouváme."

Sokol Zdíkov - SK Slavoj Volyně 1:4 (1:2)

Branky Volyně: Škopek, Mack, Mráz, Rojík.

Sestava Volyně: Rangl - Vilánek, Rangl, Tříska, Myslivec - Kubeš, Mack, Ryba - Škopek, Havlíček, Prihara. Střídali Mráz a Rojík.

Tomáš Mráz - na snímku z mistrovského utkání v Pracejovicích - vstřelil 3. branku Slavoje.

Aktualizováno (Neděle, 25 Červenec 2010 11:42)

 

Pozvánka č.1 - přípravné období

Již v sobotu, 24. července, nastoupí svěřenci trenéra Němečka k prvnímu přípravnému utkání před nadcházejícím ročníkem okresního přeboru. Utkají se s mužstvem z I.B třídy - Zdíkovem. Utkání začíná v 17 hodin na půdě soupeře (Poznámka - směr: Češtice - Vacov).

Aktualizováno (Pátek, 23 Červenec 2010 19:28)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1