Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Balský 2
Brabec 2
Chochol 2
Boška 1
P. Pubal 1
F. Gašpar 1
Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

SK Slavoj Volyně z.s. - Fotbalový klub (I.B)

Pozvánka č.1 - Čkyně

A tým: Volyně – Čkyně, sobota (18.8.) 17:00 ve Volyni – 2. kolo

Aktualizováno (Pátek, 17 Srpen 2018 14:35)

 

Pouťová sobota na Slavoji

alt

Od 10:00 se proti sobě ještě utkají družstva mužů a žen.

Aktualizováno (Středa, 01 Srpen 2018 07:07)

 

Tatran byl nad síly Slavoje

Fotbalisté Volyně ve svém druhém přípravném utkání ukázali dvě tváře. V prvním poločase nastoupila nejsilnější možná sestava Slavoje, v níž ale i tak chyběli tři hráči základní sestavy. Na konci vyrovnané první půle se do vedení dostali prachatičtí a s jednogólovým náskokem šli do kabin. Do druhé půle udělali volynští šest změn v poli a to se hned podepsalo na herním projevu i výsledku utkání. Druhou půli opanoval Tatran v poměru 5:1. O jediný gól Volyně se postaral po Slavíkově pěkné akci Prihara.

SK Slavoj Volyně - Tatran Prachatice 1:6 (0:1) Branka: 70. Prihara

Sestava Slavoje: Mráz - Neumitka, Pasler, Myslivec, Nový - Hájek, Prihara, Malina, Kubeš - Tokár, Brabec. Střídali Slavík, Liška, Pubal, Němec, Stropnický, Kopáček.

Aktualizováno (Středa, 01 Srpen 2018 06:57)

 

Plán letní přípravy

Přátelské zápasy Slavoje:

SK Slavoj Volyně - TJ Otavan Štěkeň, neděle 22.7. od 15:00 ve Štěkni

SK Slavoj Volyně - Tatran Prachatice, neděle 29.7. od 16:00 v Záblatí

SK Slavoj Volyně - TJ ZD Kestřany, sobota 4.8. od 17:00 ve Volyni

SK Slavoj Volyně - Sokol Putim, neděle 12.8. od 15:00 ve Volyni

Aktualizováno (Pátek, 20 Červenec 2018 13:54)

 

O2 TV na Slavoji

Nově na hřišti v klubovně na Slavoji zavádíme O2 TV. Budou se zde promítat sportovní utkání například z probíhajícího MS. Příští soutěžní ročník české fotbalové nejvyšší soutěže bude převážně vysílat O2 a u nás budete moci sledovat všechny vysílané zápasy.

Aktualizováno (Neděle, 24 Červen 2018 14:50)

 

Zhodnocení sezony mládeže

Dorost

Nejstarší mládežnická kategorie do posledního zápasu soutěže bojovala o třetí místo. Nakonec skončili naši dorostenci na pěkném čtvrtém místě tabulky. Největším pozitivem je že několik hráčů dorostu už se podstatně zapojuje do zápasů A - týmu a napřiklad Patrik Tokár hraje důležitou roli a vstřelil 5 gólů v I. B třídě mužů. V dorostenecké soutěži zaznamenal 29 gólů a stal se druhým nejlepším střelcem.

Starší žáci

Po zimní obměně kádru, kdy někteří hráči skončili s fotbalem nebo byli zranění se očekával propad v tabulce. Torzo podzimního kádru se ale semklo a po celé jaro předvádělo výborné výkony. Čtvrté místo tabulky je po předvedených výkonech naprosto zasloužené.

Mladší žáci

Mladší žákovská kategorie odehrála svoji soutěž v Plzeňském kraji. V jarní části postoupila do nadstavbové soutěže o první až čtvrté místo. Po skvělých výkonech obsadili druhé místo za rezevrním týmem Sušice. Za sebou tak nechali všechny družstva ze strakonického okresu a tudíž vyhráli titul přeborníka okresu. Navíc kapitán Jan Peterka vsítil 26 gólů a na losovacím aktivu OFS Strakonice bude dekorován jako nejlepší střelec soutěže.

Starší přípravka

Přípravkářské týmy jsou momentálně výkladní skříní volyňského fotbalu a dělá všem rodičům, příznivcům i vedení obrovskou radost. V dlouhodobé soutěži obsadil A - tým druhé místo, když v celé sezoně prohrál jediný zápas, ve finále podlehl B - týmu strakonického Junioru 2:8. B - tým dokončil sezonu na předposledním místě tabulky. Dúležitým faktem ale je, že se každým zápasem zlepšovali a v soubojích s mnohem staršími protihráči si vedli velice slibně. Starší přípravkáři během jarní sezony se také zúčastnili tří turnajů a na všech dopadli velice dobře. Na celorepublikovém turnaji McDonald´s Cup se propracovali z okresního kola až do krajského. Tam je od celorepublikového finále dělila jediná výhra, když ve finále podlehli Vimperku. Na další klání benjamínci odjeli na mezinárodní turnaj do Vodňan. Zde v konkurenci Písku, Dynama či Junioru obsadili výborné páté místo. Po konci sezony odehráli přípravkáři ještě Turnaj nadějí v Kovářově. Tam po semifinálové prohře s domácím celkem narazili v utkání o třetí místo na Meteor Tábor, který porazili 4:0 a volyňští mladíci se mohli radovat z bronzových medailí. Navíc si ještě mnoho hráčů přebralo různé individuální ceny. David Novotný se s 84 góly stal nejlepším střelcem soutěže starších přípravek a napříč všemi kategoriemi vstřelil neuvěřitelných 100 gólů. Na dvou turnajích byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje Aneta Bačová, která kromě toho spolu se spoluhráčkou Marií Ulmanovou přebere na losovacím aktivu OFS ocenění za vítězství výběru dívek OFS Strakonice v krajské soutěži okresních výběrů.

Aktualizováno (Neděle, 24 Červen 2018 14:34)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

 Tokár 2
Slavík 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1