Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.14 - Vlachovo Březí

A tým: Volyně – Vlachovo Březí, sobota (6.4.) 16:30 ve Volyni – 16. kolo

B tým: Volyně B – Štěkeň B, neděle (7.4.) 16:30 ve Volyni – 12. kolo

Starší žáci: Hradiště B – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.4.) 09:30 na Hradišti – 10. kolo

Mladší žáci A: Hradiště B – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.4.) 11:15 na Hradišti – 10. kolo

Mladší žáci B: Volyně B/Čestice – Dražejov, sobota (6.4.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Starší přípravka: Volenice – Volyně, sobota (6.4.) 11:15 ve Volenicích – 1. kolo nadstavby 1 - 8

Mladší přípravka: Dražejov – Volyně, sobota (6.4) 10:00 v Dražejově – 1. kolo nadstavby 9 - 18

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Duben 2019 09:41)

 

Pozvánka č. 11 - Sedlice

A tým: Volyně – Sedlice, sobota (3.11.) 14:00 ve Volyni – 13. kolo

B tým: Volyně B – Předslavice/Vlachovo Březí B, neděle (4.11.) 14:00 ve Volyni – 10. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Protivín, neděle (4.11.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Aktualizováno (Pátek, 02 Listopad 2018 11:51)

 

Pozvánka č. 10 - Dražejov

A tým: Dražejov – Volyně, sobota (27.10.) 11:00 v Dražejově – 12. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Protivín, neděle (28.10) 13:00 ve Volyni – 1. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Hradiště B, sobota (27.10.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Čestice – Hradiště B, sobota (7.10.) 11:45 ve Volyni – 1. kolo

Mladší žáci B: Sousedovice – Volyně B/Čestice, neděle (28.10.) 09:00 v Sousedovicích – 9. kolo

Aktualizováno (Pátek, 26 Říjen 2018 09:59)

 

Pozvánka č. 9 - Prachatice B

A tým: Volyně – Prachatice B, sobota (13.10.) 15:30 ve Volyni – 10. kolo

B tým: Sousedovice B – Volyně B, neděle (14.10.) 15:30 v Sousedovicích – 7. kolo

Dorost: Vlachovo Březí – Volyně/Čestice, neděle (14.10.) 10:30 ve Vlachovo Březí – 8. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Vodňany, sobota (13.10.) 10:00 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Vl. Březí – Vodňany, sobota (13.10.) 11:45 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci B: Bavorov – Volyně B/Čestice, sobota (13.10.) 13:00 v Bavorově – 7. kolo

Starší přípravka: Volyně – Vodňany A, neděle (14.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Mladší přípravka: Volyně – Dražejov, neděle (14.10) 11:30 ve Volyni– 7. kolo

Aktualizováno (Pátek, 12 Říjen 2018 12:30)

 

Pozvánka č. 8 - Stachy

A tým: Stachy – Volyně, sobota (6.10.) 15:00 na Stachách – 9. kolo

B tým: Volyně B – Čestice, neděle (7.10.) 16:00 ve Volyni – 6. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Čkyně/Šumavské Hoštice, neděle (7.10) 13:00 ve Volyni – 7. kolo

Starší žáci: Protivín/Záhoří – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.10.) 10:00 v Protivíně – 7. kolo

Mladší žáci A: Protivín/Záhoří – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.10.) 11:45 v Protivíně – 7. kolo

Mladší žáci B: Dražejov – Volyně B/Čestice, sobota (6.10.) 13:00 v Dražejově – 6. kolo

Starší přípravka: Štěkeň – Volyně, neděle (7.10.) 14:00 ve Štěkni – 6. kolo

Mladší přípravka: Vodňany – Volyně, neděle (7.10.) 11:30 ve Vodňanech – 6. kolo

Aktualizováno (Pátek, 05 Říjen 2018 16:12)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1