Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Shrnutí přípravy mládeže

Přípravky

Naše nejmladší fotbalové naděje odehrály během zimní přípravy dva dlouhodobé turnaje. A-tým se zúčastnil velmi dobře obsazeného klání v Oseku. Bez větších problémů se propracoval ze skupinové fáze do finálových turnajů. Tam i přes velkou marodku a absenci několika hráčů obsadili šesté místo. B-tým hrál dlouhodobý turnaj Ekonomických služeb ve Strakonicích. Volyně zde měla jasně nejmladší kádr, a tak byly zápasy spíše o sbírání zkušeností. Nakonec z toho bylo poslední šesté místo. Důležité je ale zmínit, že ,,béčko" se celý turnaj fotbalově zvedalo. Posledním testem pro přípravku byl turnaj OFS. Svěřencům trenérů Kopačka a Nového se povedl nadmíru dobře. Vyhráli všechny své zápasy, ve finále porazili domácí Junior a zaslouženě slavili vítězství. Nejlepší brankářkou turnaje byla navíc vyhlášena Aneta Bačová.

Mladší žáci

Stejně jako přípravky, tak i mladší žáci odehráli turnaj v Oseku. A podobně jako nejmladší postihly nemoci i tuto kategorii. Z toho důvodu se zúčastnili pouze tří ze čtyř turnajů. Výsledkem bylo konečné šesté místo. V neděli 11. března si vyzkoušeli jaké je to hrát proti týmu z krajského přeboru. Na umělé trávě ve Strakonicích změřili síly s místním Juniorem. I přes prohru 1:3 byli trenéři s výkonem spokojeni. Mrzelo je pouze neproměňování vyložených příležitostí.

Starší žáci

Halový turnaj v Oseku sehrálo i družstvo starších žáků a zvládli ho na jedničku. Z kvalifikačních turnajů se jim povedlo postoupit do finálových, kde se v konkurenci týmů hrající vyšší soutěže vůbec neztratili. V konečné tabulce obsadili třetí místo. Koncem ledna žáci zamířili na klání do Vlachova Březí. I zde se Slavoj dařilo a s bilancí čtyř výher a jediné porážky putoval pohár do Volyně. Posledním halovým turnajem bylo soupeření pod záštitou OFS, kde starší žáci obsadili osmé místo. Obdobně jako mladší si také zahráli na konec přípravy proti Junioru. V zápasu byl ale vidět velký výkonnostní rozdíl a Slavoj prohrál 1:11.

Dorost

Nejstarší mládežnická kategorie svůj turnaj v Oseku naprosto ovládla. Už několik zápasů dopředu mohli mladíci slavit triumf. Skóre 102:41 hovoří za vše. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Patrik Tokár, který nastřílel bezmála 40 branek.

Aktualizováno (Úterý, 27 Březen 2018 13:20)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1