Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

Volyně na favorita nestačila

Utkání s prvním celkem tabulky začalo ve vysokém tempu, výsledkem bylo několik nadějných šancí na obou stranách. Ty největší spálili Kubeš respektive Makoš, kteří nevyužili slibné střelecké pozice. Bohužel na konci první půle po zbytečné ztrátě na ose hřiště šli hosté sami na Mráze a Vokatý pěkným lobem poslal Lažiště do vedení - 0:1. O naději na otočení utkání Slavoj připravila nekoncentrovanost na začátku druhé půle. Vedoucí celek tabulky rozhodl o zápase dvěma slepenými góly Vokatého a Sedláčka - 0:3. Na konci střetnutí se alespoň o čestý zásah postaral Malina a korigoval výsledek utkání na konečných 1:3.

SK Slavoj Volyně - FK Lažiště 1:3 (0:1) Branka: 86. Malina. ŽK: 2-1. Rozhodčí: Petričák - Pravda, Homola. Přihlíželo 110 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Temňák (68. Pasler), Brabec, Frček, Nový - Kubeš, Mack, Malina, Hájek - Balun, Tokár.

Aktualizováno (Úterý, 08 Květen 2018 14:23)

Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.