Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Zhodnocení sezony mládeže

Dorost

Nejstarší mládežnická kategorie do posledního zápasu soutěže bojovala o třetí místo. Nakonec skončili naši dorostenci na pěkném čtvrtém místě tabulky. Největším pozitivem je že několik hráčů dorostu už se podstatně zapojuje do zápasů A - týmu a napřiklad Patrik Tokár hraje důležitou roli a vstřelil 5 gólů v I. B třídě mužů. V dorostenecké soutěži zaznamenal 29 gólů a stal se druhým nejlepším střelcem.

Starší žáci

Po zimní obměně kádru, kdy někteří hráči skončili s fotbalem nebo byli zranění se očekával propad v tabulce. Torzo podzimního kádru se ale semklo a po celé jaro předvádělo výborné výkony. Čtvrté místo tabulky je po předvedených výkonech naprosto zasloužené.

Mladší žáci

Mladší žákovská kategorie odehrála svoji soutěž v Plzeňském kraji. V jarní části postoupila do nadstavbové soutěže o první až čtvrté místo. Po skvělých výkonech obsadili druhé místo za rezevrním týmem Sušice. Za sebou tak nechali všechny družstva ze strakonického okresu a tudíž vyhráli titul přeborníka okresu. Navíc kapitán Jan Peterka vsítil 26 gólů a na losovacím aktivu OFS Strakonice bude dekorován jako nejlepší střelec soutěže.

Starší přípravka

Přípravkářské týmy jsou momentálně výkladní skříní volyňského fotbalu a dělá všem rodičům, příznivcům i vedení obrovskou radost. V dlouhodobé soutěži obsadil A - tým druhé místo, když v celé sezoně prohrál jediný zápas, ve finále podlehl B - týmu strakonického Junioru 2:8. B - tým dokončil sezonu na předposledním místě tabulky. Dúležitým faktem ale je, že se každým zápasem zlepšovali a v soubojích s mnohem staršími protihráči si vedli velice slibně. Starší přípravkáři během jarní sezony se také zúčastnili tří turnajů a na všech dopadli velice dobře. Na celorepublikovém turnaji McDonald´s Cup se propracovali z okresního kola až do krajského. Tam je od celorepublikového finále dělila jediná výhra, když ve finále podlehli Vimperku. Na další klání benjamínci odjeli na mezinárodní turnaj do Vodňan. Zde v konkurenci Písku, Dynama či Junioru obsadili výborné páté místo. Po konci sezony odehráli přípravkáři ještě Turnaj nadějí v Kovářově. Tam po semifinálové prohře s domácím celkem narazili v utkání o třetí místo na Meteor Tábor, který porazili 4:0 a volyňští mladíci se mohli radovat z bronzových medailí. Navíc si ještě mnoho hráčů přebralo různé individuální ceny. David Novotný se s 84 góly stal nejlepším střelcem soutěže starších přípravek a napříč všemi kategoriemi vstřelil neuvěřitelných 100 gólů. Na dvou turnajích byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje Aneta Bačová, která kromě toho spolu se spoluhráčkou Marií Ulmanovou přebere na losovacím aktivu OFS ocenění za vítězství výběru dívek OFS Strakonice v krajské soutěži okresních výběrů.

Aktualizováno (Neděle, 24 Červen 2018 14:34)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí -:- (-:-)

17. kolo: Bělčice -:- (-:-)

18. kolo: Westra -:- (-:-)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1