Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Páník: Nabídka od Volyně? Nebylo co řešit

Osmadvacetiletý záložník Václav Páník, který už ve Volyni několik let bydlí, ale dosud dojížděl za fotbalem do Štěkně, je jediným nováčkem letní přípravy. Svou premiéru si odbyl hned v neděli proti Katovicím.

Václav Páník.

Se Štěkní se vám v posledních letech moc nedařilo, neustále jste bojovali o záchranu v soutěži. Jak hodnotíš uplynulý ročník?

Ano, souhlasím, už několikátý ročník po sobě jsme hráli o záchranu. Dlouhodobá výkonnost ani herní projev týmu tam není pro tuto soutěž ideální. Přesto ročník hodnotím jako úspěšný, protože jsme měli od začátku sezony jediný cíl – záchranu v soutěži, což se povedlo.

Tvůj přestup do Volyně byl „na spadnutí“ už v zimní přestávce, proč to nakonec nedopadlo?

Bylo v tom více faktorů. Štěkeň mě v rozjeté sezoně nechtěla uvolnit, kádr bylo potřeba spíš posílit, než oslabit o dalšího hráče, takže dělali vše pro to, abych ještě zůstal. Druhou komplikací bylo i mé pracovní vytížení, kdy bylo zřejmé, že na jaře nebudu moct pravidelně trénovat, a to nezapadalo do filozofie manšaftu ve Volyni, který má ambice hrát o nejvyšší příčky. Další věcí byl také fakt, že jsem se chtěl rozloučit se ctí, neutíkat z potápějící se lodi, ve Štěkni soutěž zachránit a pak s klidem odejít.

Proč ses rozhodl odejít ze Štěkně právě do Volyně?

Sice jsem měl několik jiných nabídek, ale rozhodování nebylo vůbec těžké, neváhal jsem ani chvíli, protože Volyně hraje pohledně i účelně s prvky moderního fotbalu, což je i v mém zájmu. Také tu už několik let bydlím, takže nebylo co řešit.

Sledoval jsi na jaře výkony Slavoje nějak podrobněji, když už byl tvůj příchod tak blízko?

Jistě, sledoval jsem reportáže z každého zápasu a poměrně mě mrzelo, jak nakonec jaro dopadlo, že se neudrželo postavení v tabulce, které měl tým po podzimu.

Jak vzpomínáš na vzájemné zápasy proti Volyni, a co od nového angažmá očekáváš?

Střetnutí byly vždycky hodně emotivní, ale v posledních dvou ročnících už převládala spíš fotbalová kvalita Volyně. Já věřím, že týmu přidám ještě více fotbalovosti a zkušeností z vyhecovaných zápasů, což podle mě trochu chybělo.

Všichni příznivci tě možná neznají, mohl byses jim tedy představit?

S fotbalem jsem začínal už od žáků ve Štěkni, kde jsem působil až dodnes, pouze s výjimkou dvou sezon v Katovicích po přechodu z dorostu do mužů. Snažím se hrát za každé situace fotbalově, i když je tým pod tlakem. Chci být často na balonu, mám rád kombinační fotbal, ne nějakou „práskanou“. Nevadí mi nastupovat na žádném postu v záloze nebo v útoku, myslím, že jsem v tomto ohledu univerzál a dokáži si poradit s různými týmovými úkoly.

Aktualizováno (Úterý, 19 Červenec 2016 00:06)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1