Fiala 1
Raba 1

Reportáže z utkání

Se Sedlicí zasloužená remíza

Slavoj vstoupil do zápasu sebevědomě a od začátku se tlačil do zakončení. V 17. minutě poslal domácí do vedení střelou mezi nohy brankáře Filip Gašpar - 1:0. Vedoucí gól ale Volyni paradoxně spíše uškodil. Iniciativu začali přebírat hosté a již ve 27. minutě dokázali gólem ze standradní situace vyrovnat - 1:1. Po zbytek utkání drželi míč na svých kopačkách více svěřenci trenéra Žáka, nicméně branku sedlického brankáře nijak výrazně neohrozili a tak zápas skončil zaslouženou remízou. V sobotu Slavoj odehraje poslední kolo podzimní části soutěže s Blaníkem Strunkovice. Na závěr bychom chtěli pozvat všechny příznivce volyňského fotbalu na dokopnou, která se bude konat v klubovně na Slavoji po příjezdu hráčů ze Strunkovic.

Libor Žák, trenér: Utkání se Sedlicí jsme nezvládli, očekával jsem, že nemůžeme v dobrých výkonech pokračovat a vše se naplnilo. Takový kádr abychom jen vyhrávali nemáme. Hráli jsme dobře 17 minut a pak přenechali iniciativu hostům. Druhá půle byla ve znamení našeho platonického tlaku a hosté si zkušeně pohlídali bod. Ale zase na druhou stranu jsme alespoň prodloužili šňůru neporazitelnosti. Musíme se připravit na poslední utkání a zkusit překvapit.

SK Slavoj Volyně - TJ Sokol Sedlice 1:1 (1:1) Branka: 17. F. Gašpar. ŽK: 3-3. Rozhodčí: Šíma - Kadlec, Iral. Přihlíželo 90 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Myslivec, Pasler (46. Sandany), P. Gašpar - Hájek (46. Kuneš, 79. Novotný), Nový (82. Neumitka), Malina, Tokár - Slavík, Brabec (56. Temňák), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 06 Listopad 2018 09:57)

Slavoj prodloužil bodovou sérii

Volyně přijela do Dražejova s cílem naplno bodovat. Od začátku utkání svěřenci trenéra Žáka diktovali tempo utkání. Hned ve čtvrté minutě se ocitl Filip Gašpar ve vyložené příležitosti, ale ještě neuspěl. To se mu podařilo až ve 13. minutě, když krásnou střelou nedal Drnkovi šanci - 0:1. Domácí hrozili především ze standardních situací. Z jedné takové se v 31. minutě prosadil Janus a vyrovnal - 1:1. Vyrovnávací branka Slavoj probudila k lepšímu výkonu. Po několika nedotáhnutých slibných akcích vyslal ve 38. minutě Hájek pěknou přihrávkou Tokára a ten se nemýlil - 1:2. Druhý poločas Volyně kontrolovala a v 75. minutě ještě zvýšil skóre opět Tokár - 1:3.

Libor Žák, trenér: Další derby se zvládlo, za to jsem velmi rád a musím klukům poděkovat, já jsem z rodinných důvodů nemohl být na utkání, sestavu a taktiku jsme probrali již v pátek, jinak jsem měl ze zápasu online reportáž, takže jsme konzultovali střídání, a zápas koučoval David Pikolon, dle slov jsme vyhráli po zásluze, což je pozitivní. Kdyby se zlepšila tréninková morálka, tak si myslím, že hrajeme v první pětce. Pochvalu zaslouží celý tým, vyzdvihnout musím 17leté kluky Hájka a Tokára a Lukáše „Maldiniho“ Paslera..

toky

TJ Dražejov - SK Slavoj Volyně 1:3 (1:2) Branky: 13. F. Gašpar, 38. a 75. Tokár. ŽK: 1-3. Rozhodčí: Řehoř - Vejčík, Pašek. Přihlíželo 70 diváků.

Sestava Slavoje. Mráz - Myslivec, Pasler (88. Kuneš), P. Gašpar - Hájek (83. Temňák), Malina, Prihara, Tokár (76. Neumitka) - Slavík, Brabec (81. Sandany), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 30 Říjen 2018 09:37)

Závěr utkání rozhodl o výhře Volyně

Slavoj po zbytečné ztrátě z minulého týdne musel proti rezervě Oseku naplno bodovat. Od začátku utkání měla Volyně herně navrch a jen díky mnoha neproměněným šancím se šlo do kabin za stavu 0:1, když jediný gól Slavoje vstřelil z dorážky Brabec. Do druhé půle nastoupil do hry osecký Jan Hoch a hned začal obraně Slavoje zatápět. Ve 47. minutě utkání se šikovně otočil ve vápně s míčem a umístěnou střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Domácí začali přebírat iniciativu, ale ke gólu nevedla žádná z jejich šancí. Pět minut před koncem utkání se střelou z hranice vápna prosadil Malina a vrátil vedení na stranu Slavoje - 1:2. Již v nastavení přidal ještě třetí branku Filip Gašpar a stanovil konečný výsledek utkání - 1:3.

Libor Žák, trenér: Derby v Oseku nahánělo strach, protože jsem nevěděl, kdo vůbec bude, v týdnu přišli na trénink tři lidi, nádhera. Samotný zápas kazil pouze slabý rozhodčí Ryneš, který zápas nezvládal na obě strany. My jsme vyhráli zcela po zásluze. Druhá půle, kdy domácí nasadili, suverénně nejlepšího hráče Honzu Hocha, který skoro zápas otočil sám, ale ustáli jsme to a máme důležité tři body. U nás byli výborní Malina a Filip Gašpar.

TJ Osek B - SK Slavoj Volyně 1:3 (0:1) Branky: 36. Brabec, 85. Malina, 90. F. Gašpar. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Ryneš - Klimeš, Maroušek. Přihlíželo 66 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Temňák, Pasler, P. Gašpar - Kuneš (80. Novotný), Malina, Nový, Hájek (88. Stropnický) - Slavík, Brabec, F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 23 Říjen 2018 08:21)

Nepovedená druhá půle stála Slavoj body

Volyně šla do zápasu s rezervou Prachatic s cílem potvrdit tři body ze Stach. Po prvním poločase vše nasvědčovalo klidnému průběhu. Svěřenci trenéra Žáka šli do kabin s vedením 3:1, které mohlo být klidně i vyšší. Běhěm druhého poločasu začala Volyně ztrácet půdu pod nohama a prachatičtí začali hrozit. Na Mráze se valil jeden útok za druhým a bylo otázkou času, kdy se hosté prosadí. Na rozdíl jediné branky snížil v 59. minutě svým druhým gólem v utkání Juroš a deset minut před koncem vyrovnal Hrbek a stanovil konečný výsledek zápasu - 3:3.

Libor Žák, trenér: Dnes jsem neskutečně zklamaný, vedeme 3:1 a máme dát další tři góly a nakonec remizujeme, je těžké v tomto věku učit některé hráče fotbalu, bohužel úroveň této soutěže je katastrofální, myslel jsem, že bez fotbalu nedokážu být, ale vše nasvědčuje, že trénovat na takové úrovni je o ničem a je to ztráta času. Hrozný je, že hráči nechodí trénovat, nemůže se jim nic říct, uráží se. Je to pořád dokola.

SK Slavoj Volyně - FK Tatran Prachatice B 3:3 (3:1) Branky: 6. Slavík, 33. Brabec, 39. F. Gašpar. ŽK: 1-0. Rozhodčí: Pravda - Landík, Kostka. Přihlíželo 105 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Temňák, Brabec, Myslivec, Nový - P. Gašpar, Malina, Neumitka (60. Sandany), F. Gašpar - Slavík, Tokár.

Aktualizováno (Úterý, 16 Říjen 2018 08:59)

Slavoj udeřil v posledních minutách

Volyně slaví první body na venkovní půdě. Na hřišti souseda v tabulce dokázali svěřenci trenéra Žáka otočit nepříznivý stav utkání z 1:0 na 1:3 běhěm poslední desetiminutovky. Domácí Stachy se do vedení dostaly ve 48. minutě, kdy se po dlouhém nákopu prosadil Záleský - 1:0. Poté otěže zápasu začal přebírat Slavoj. Odměnou byly tři góly v rozmezí pěti minut, které absolutně položily domácí tým. Tři body si tak odváží Slavoj, který se příští týden utká v sobotu 13.10 od 15.30 proti Prachaticím B.

Libor Žák, trenér: V utkání na Stachách jsem chtěl zvítězit, a to se povedlo. První poločas byl vyrovnaný, my jsme několik slibných akcí nedotáhli do konce a půle skončila nerozhodně. Druhá půle začala naší chybou a gólem na 1:0, my jsme do 65. minuty byli neškodní, pak jsem udělal dvě zásadní změny v sestavě a během 15 minut jsme vstřelili tři branky, ale mohlo jich být i víc. Body bereme, a to je dúležité - bohužel jsme přišli o Honzu Kubeše, který mý zlomené žebro. Hráčem utkání byl jednoznačně Jirka Brabec.

TJ Sokol Stachy - SK Slavoj Volyně 1:3 (0:0) Branky: 80.a 82. Brabec, 85. P. Gašpar. ŽK: 2-2. Rozhodčí: Kovařík - Talíř, Zloch. Přihlíželo 70 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Prihara (67. Pasler), Brabec (85. Kuneš), Myslivec, Temňák - Kubeš (46. Novotný), Nový, Malina, P. Gašpar - Sandany (67. Neumitka), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 09 Říjen 2018 09:07)

Volyně si připsala dúlěžitou výhru

Vítězství proti Chelčicím se nerodilo snadno. První poločas nepřinesl pohledný fotbal ani z jedné strany a spíše se bojovalo. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Do druhé půle vstoupili svěřenci trenéra Žáka o něco lépe. Odměnou byl gól navrátilce Brabce - 1:0. Vedení bohužel dlouho nevydželo. V 65. minutě vyrovnal krásnou střelou zpoza vápna Machnyk - 1:1. Volyňští ale dokázali rychle odpovědět a opět strhnout vedení na svou stranu. V 76. minutě se dorážkou na zadní tyči prosadil Filip Gašpar. Stejný hráč uzavřel gólový účet zápasu v poslední akci utkání - 3:1.

Libor Žák, trenér: Zápas Volyně s Chelčicemi, byl opět ve znamení, že musíme, udělali jsme některé změny, ale herní projev se bohužel nezměnil, soupeř byl na tom stejně, a tak se odehrával podprůměrný zápas. První půli nevystřelil na bránu snad nikdo, druhou půli jsme začali lépe a dostali se do vedení, bohužel během deseti minut bylo pryč a hosté srovnali. Poté jsem udělal další změny a konečně jsme se prosadili a dvěma brankami získali důležité tři body. Výkon nebyl opět dobrý, ale důležité body jsou doma.

SK Slavoj Volyně - FK Chelčice 3:1 (0:0) Branky: 58. Brabec, 76. a 90. F. Gašpar. ŽK: 3-1. Rozhodčí: Trkovský - Čarek, Šedivý. Přihlíželo 100 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Prihara, Myslivec, Brabec, P. Gašpar - Slavík (31. Tokár), Nový (84. Neumitka), Malina, Kubeš - Sandany (67. Temňák), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 02 Říjen 2018 10:26)

Slavoj v Cehnicích podal neuspkojivý výkon

Zápas týmů ze záchranářských vod sliboval vyrovnaný zápas a boj o výsledek. Bohužel pro Volyni bylo vše jinak. Domácí Cehnice přehrávaly Slavoj ve všech ohledech. Do vedení se domácí dostali ve 40. minutě po brance Krejsy. Volyni se ještě do poločasu podařilo vyrovnat krásnou střelou Prihary - 1:1. Druhý poločas ale začal obdobně jako ten první. Další chybu obrany hostů potrestal opět Krejsa a poslal Cehnice do vedení. To už domácí nepustili a ještě přidali třetí gól Krejsou, který zkompletoval hattrick.

Libor Žák, trenér: Zápas v Cehnicích o poslední místo byl bohužel jednoznačnou záležitostí domácího týmu, myslel jsem, že už jsem viděl ve fotbale vše, ale náš výkon byl na slepeckou hůl, a jsem rád, že diváci neoslepli, jedním slovem ostuda. Jestli jsem chválil druhou půli s Vacovem, tak teď to bohužel nemělo s fotbalem nic společného, bez bojovnosti, bez běhání, přihrát na dva metry nadlidský úkol. Domácím stačila bojovnost a chuť do hry, přehráli nás ve všech řadách. Takto se o záchranu hrát nedá. 3:1 je milosrdné, na šance to bylo asi 10:1. Doufám, že se dáme dohromady, prospěl by trénink s přípravkou, aby si někteří zopakovali základy fotbalu. U domácích výborný O. Martínek ve stoperu, Turek a Pavel Krejsa

Sokol Cehnice - SK Slavoj Volyně 3:1 (1:1) Branka: 42. Prihara. ŽK: 2-2. Rozhodčí: Ovčáček - Hnilička, Poklop. Přihlíželo 150 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Myslivec (39. Tokár), Pasler (70. Neumitka), Liška, P. Gašpar - Prihara, Kubeš, Malina, Slavík - F. Gašpar, Sandany.

Aktualizováno (Úterý, 25 Září 2018 09:12)

Slavoj slaví první výhru

První poločas Slavoji ještě nevyšel podle představ. Vacov šel do kabin spokojenější, když vstřelil jediný gól první půle po krásné střele z přímého kopu Vítovec - 0:1. Do druhé půle, ale vstoupili domácí jako výměnění. Sebevědomí a plní sil. Hned ve 47. minutě se obstřelem gólmana na zadní tyč radoval Tokár - 1:1. Minutu poté přišla chvilka nekoncentrovanosti a nejspíše zlomový bod utkání. Útočník hostí trestuhodně přestřelil prázdnou bránu domácích. Poté už otěže zápasu přebrala Volyně. Odměnou jí byl gól Slavíka po pěkné akci kapitána Maliny - 2:1. Do konce utkání se stav již nezměnil a Slavoj se před vynikající diváckou kulisou 150 diváků radoval z první výhry.

alt

Foto Jan Škrle

SK Slavoj Volyně - SK Vacov 2:1 (0:1) Branky: 47. Tokár, 63. Slavík. ŽK: 3-4. Rozhodčí: Landík - Iral, Maroušek. Příhlíželo 150 diváků.

Sestava Slavoje: Vitáček - Prihara, Pasler, Mack, P. Gašpar - Kuneš (32. Tokár), Kubeš, Malina, Slavík (88. Neumitka) - Sandany (76. Liška), F. Gašpar (90. Temňák)

Aktualizováno (Úterý, 18 Září 2018 14:17)

Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.