Fiala 1
Raba 1

Reportáže z utkání

Zasloužená remíza s Osekem

Slavoj v předposledním domácím zápasem letošního ročníku přívítal na své půdě rezervu Oseka. Pro úplnou jistotu záchrany potřebovala Volyně vyhrát. Po prvním poločase, ve kterém měli o trochu více ze hry domácí se šlo do kabin za stavu 1:0. Do druhé půle vstoupil Osek s jednou změnou v sestavě. Jejich nejlepší hráč Jan Hoch se ze zálohy přesunul do útoku a celý poločas zatápěl domácí obraně. V 70. minutě utkání se prosadil po standardní situaci a vyrovnal stav utkání na 1:1. Do konce zápasu i přes mnoho šancí na obou stranách již gól nepadl.

SK Slavoj Volyně - TJ Osek B 1:1 (1:0) Branka: 17. Brabec. ŽK: 2-4. Rozhodčí: Kocina - Bezpalec, Ficko. Přihlíželo 132 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - P. Gašpar, Mack, Holín, Nový - Procházka, Kubeš (70. Prihara), Malina, Hájek (81. Pubal) - F. Gašpar, Brabec (89. Novotný).

Aktualizováno (Úterý, 04 Červen 2019 11:00)

Druhý poločas rozhodl o vítězství Slavoje

Do utkání se sousedem v tabulce vedl tým po odchodu Libora Žáka jako hlavní trenér David Pikolon. Ten musel řešit mnoho vynucených absencí, naopak se po karetním trestu vrátil do sestavy Mack. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Oba týmy si vypracovali po jedné gólové příležitosti, ale shodně zůstaly nevyužity. Do druhého poločasu vstoupil Slavoj aktivně a již ve 48. minutě se prosadil po dorážce Brabec - 1:0. O deset minut později stejný hráč proměnil penaltu po faulu na svou osobu - 2:0. Poté se domácí zatáhli, zodpovědně bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Jeden takový proměnil po minutě na hřišti svým prvním gólem za A - tým nadějný dorostenec Petr Pubal - 3:0

SK Slavoj Volyně - Sokol Cehnice 3:0 (0:0) Branky: 48. a 57. (pen) Brabec, 83. Pubal. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Trkovský - Čarek, Hodánek. Přihlíželo 100 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Nový, Malina, Holín, P. Gašpar - Procházka, Mack (89. Holoubek), Novotný, F. Gašpar - Brabec (82. Pubal), Procházka.

Aktualizováno (Úterý, 07 Květen 2019 19:59)

Slavoj nadějné vedení neudržel

Do utkání proti lídrovi tabulky ze Sousedovice vstoupila Volyně výborně. Ve 26. minutě se nechytatelnou střelou z vápna prosadil Hájek - 1:0. Hosté se po inkasovaném gólu mnohem více tlačili do útoku. Z jejich aktivity vyústilo několik brankových příležitostí, všechny ale zůstaly nevyužité. Do kabin tak šli spokojenější hráči Slavoje. Ve druhé půli sousedovičtí svou aktivitu ještě stupňovali. V rozemezí 68. - 76. minuty zápasu se jim podařilo otočit skóre brankami Duby a T. Glazunova - 1:2. Favorité ze Sousedovic si tak odvezli z Volyně všechny tři body.

SK Slavoj Volyně - FC Westra Sousedovice 1:2 (1:0) Branka: 26. Hájek. ŽK: 1-4. Rozhodčí: Slepička - Novák, Homola.

Sestava Slavoje: Mráz - Myslivec, Brabec, Holín (30. Prihara), Malina - P. Gašpar, Nový, Kubeš, Hájek (84. Novotný) - Procházka, F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 23 Duben 2019 09:57)

Volyně vítězí třígólovým rozdílem

Slavoj nabuzen dobrým výkonem a výsledkem ze Čkyně přivítal v druhém domácím zápase jara souseda v tabulce. Volyně se od začátku snažila diktovat tempo hry a hosty víceméně do ničeho nepouštěla. Po brance Filipa Gašpara šli domácí do kabin s jednogólovým vedením. Druhá půle byla velice podobná té úvodní. Svěřenci trenéra Žáka přidali díky Malinovi a střídajícímu Patriku Gašparovi ještě dvě branky a vyhráli tak 3:0.

SK Slavoj Volyně - FC Vlachovo Březí 3:0 (1:0) Branky: 31. F. Gašpar, 61. Malina, 89. P. Gašpar. ŽK: 1-1. Rozhodčí: Bartůněk - Řehoř, Homola.

Sestava Slavoje: Mráz - Nový (87. Pasler), Holín, Brabec, Malina - Procházka (58. P. Gašpar), Mack, Kubeš, Hájek (69. Tokár) - Slavík, F. Gašpar.

Aktualizováno (Středa, 10 Duben 2019 18:29)

Slavoj veze ze Čkyně bod za remízu

Po nepovedeném prvním jarním kole se Volyně utkala s dalším celkem ze špičky tabulky. Od začátku ale bylo jasné, že utkání bude mít jiný průběh než minulý týden. Již ve dvanácté minutě otevřel skóre zápasu kapitán Malina a poslal Slavoj do vedení - 0:1. Po zbytek poločasu měla územní převahu domácí Čkyni, ale branku z toho nevytěžila. Zachránou pro domácí byla sporná penalta v 71. minutě, kterou s přehledem proměnil Turek - 1:1. Svěřenci trenéra Žáka ještě mohli strhnout vedení na svou stranu, ale v poslední akci zápasu vyloženou šanci neproměnili.

alt

SK Čkyně - SK Slavoj Volyně 1:1 (0:1) Branka: 12. Malina. ŽK: 2-3. Rozhodčí: Vejčík - Syrovátka, Zloch.

Sestava Slavoje: Šteco - Myslivec, Brabec, Holín, Malina - Procházka (84. Prihara), Mack, Kubeš (89. Nový), Hájek (36. P. Gašpar) - F. Gašpar, Slavík.

Aktualizováno (Úterý, 02 Duben 2019 07:08)

Start jara se Slavoji nepovedl

V prvním utkání jarní části sezony se volynští utkali s celkem Blaníku Strunkovice. Otěže zápasu hned od záčátku pevně drželi hosté a již v desáté minutě se ujali vedení po střele Žurka. Do poločasu stihli přidat dvě branky zásluhou exvolyňských Páníka a Němečka. Během druhého poločasu Blaník prostřelil brankáře Mráze ještě dvakrát a stanovil konečné skóre na 0:5.

SK Slavoj Volyně - TJ Blaník Strunkovice 0:5 (0:3) ŽK: 3-0. Rozhodčí: Novotný - Novák, Rothschedl. Přihlíželo 110 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Mack, Pasler (70. Sandany), Procházka (80. Prihara) - Hájek (80. Novotný), Malina, Slavík, Kubeš - Brabec, F. Gašpar, P. Gašpar (60. Nový).

Aktualizováno (Úterý, 26 Březen 2019 07:39)

Na úvod přípravy remíza

V prvním zápase přípravy na jarní sezonu se utkal volyňský Slavoj s Číčenicemi. V kádru z důvodu nemocí či zranění chybělo 5 fotbalistů a na výkonu mužstva to bylo znát. Do druhého poločasu vstupovala Volyně s jednobrankovým náskokem, když se hned zkraje utkání prosadil Brabec. Během druhého poločase se Slavoj ještě dvakrát prosadil díky Slavíkovi a Malinovi. Číčenice ale dokázaly využít tři ze svých příležitostí a první přípravný zápas tak skončil smírně 3:3.

SK Slavoj Volyně - TJ Blata Číčenice 3:3 (1:0) Branky: Brabec, Slavík, Malina. Rozhodčí: Pašek - Z. Raba, J. Raba.

Sestava Slavoje: Mráz - Temňák, Mack, P. Gašpar - Tokár, Nový, Malina, Novotný - Slavík, Brabec, F. Gašpar. Střídali Procházka a Stropnický.

Aktualizováno (Pondělí, 11 Únor 2019 12:42)

Se Sedlicí zasloužená remíza

Slavoj vstoupil do zápasu sebevědomě a od začátku se tlačil do zakončení. V 17. minutě poslal domácí do vedení střelou mezi nohy brankáře Filip Gašpar - 1:0. Vedoucí gól ale Volyni paradoxně spíše uškodil. Iniciativu začali přebírat hosté a již ve 27. minutě dokázali gólem ze standradní situace vyrovnat - 1:1. Po zbytek utkání drželi míč na svých kopačkách více svěřenci trenéra Žáka, nicméně branku sedlického brankáře nijak výrazně neohrozili a tak zápas skončil zaslouženou remízou. V sobotu Slavoj odehraje poslední kolo podzimní části soutěže s Blaníkem Strunkovice. Na závěr bychom chtěli pozvat všechny příznivce volyňského fotbalu na dokopnou, která se bude konat v klubovně na Slavoji po příjezdu hráčů ze Strunkovic.

Libor Žák, trenér: Utkání se Sedlicí jsme nezvládli, očekával jsem, že nemůžeme v dobrých výkonech pokračovat a vše se naplnilo. Takový kádr abychom jen vyhrávali nemáme. Hráli jsme dobře 17 minut a pak přenechali iniciativu hostům. Druhá půle byla ve znamení našeho platonického tlaku a hosté si zkušeně pohlídali bod. Ale zase na druhou stranu jsme alespoň prodloužili šňůru neporazitelnosti. Musíme se připravit na poslední utkání a zkusit překvapit.

SK Slavoj Volyně - TJ Sokol Sedlice 1:1 (1:1) Branka: 17. F. Gašpar. ŽK: 3-3. Rozhodčí: Šíma - Kadlec, Iral. Přihlíželo 90 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Myslivec, Pasler (46. Sandany), P. Gašpar - Hájek (46. Kuneš, 79. Novotný), Nový (82. Neumitka), Malina, Tokár - Slavík, Brabec (56. Temňák), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 06 Listopad 2018 09:57)

Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.