Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č. 11 - Sedlice

A tým: Volyně – Sedlice, sobota (3.11.) 14:00 ve Volyni – 13. kolo

B tým: Volyně B – Předslavice/Vlachovo Březí B, neděle (4.11.) 14:00 ve Volyni – 10. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Protivín, neděle (4.11.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Aktualizováno (Pátek, 02 Listopad 2018 11:51)

 

Pozvánka č. 10 - Dražejov

A tým: Dražejov – Volyně, sobota (27.10.) 11:00 v Dražejově – 12. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Protivín, neděle (28.10) 13:00 ve Volyni – 1. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Hradiště B, sobota (27.10.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Čestice – Hradiště B, sobota (7.10.) 11:45 ve Volyni – 1. kolo

Mladší žáci B: Sousedovice – Volyně B/Čestice, neděle (28.10.) 09:00 v Sousedovicích – 9. kolo

Aktualizováno (Pátek, 26 Říjen 2018 09:59)

 

Pozvánka č. 9 - Prachatice B

A tým: Volyně – Prachatice B, sobota (13.10.) 15:30 ve Volyni – 10. kolo

B tým: Sousedovice B – Volyně B, neděle (14.10.) 15:30 v Sousedovicích – 7. kolo

Dorost: Vlachovo Březí – Volyně/Čestice, neděle (14.10.) 10:30 ve Vlachovo Březí – 8. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Vodňany, sobota (13.10.) 10:00 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Vl. Březí – Vodňany, sobota (13.10.) 11:45 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci B: Bavorov – Volyně B/Čestice, sobota (13.10.) 13:00 v Bavorově – 7. kolo

Starší přípravka: Volyně – Vodňany A, neděle (14.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Mladší přípravka: Volyně – Dražejov, neděle (14.10) 11:30 ve Volyni– 7. kolo

Aktualizováno (Pátek, 12 Říjen 2018 12:30)

 

Pozvánka č. 8 - Stachy

A tým: Stachy – Volyně, sobota (6.10.) 15:00 na Stachách – 9. kolo

B tým: Volyně B – Čestice, neděle (7.10.) 16:00 ve Volyni – 6. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Čkyně/Šumavské Hoštice, neděle (7.10) 13:00 ve Volyni – 7. kolo

Starší žáci: Protivín/Záhoří – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.10.) 10:00 v Protivíně – 7. kolo

Mladší žáci A: Protivín/Záhoří – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.10.) 11:45 v Protivíně – 7. kolo

Mladší žáci B: Dražejov – Volyně B/Čestice, sobota (6.10.) 13:00 v Dražejově – 6. kolo

Starší přípravka: Štěkeň – Volyně, neděle (7.10.) 14:00 ve Štěkni – 6. kolo

Mladší přípravka: Vodňany – Volyně, neděle (7.10.) 11:30 ve Vodňanech – 6. kolo

Aktualizováno (Pátek, 05 Říjen 2018 16:12)

 

Pozvánka č. 7 - Chelčice

A tým: Volyně – Chelčice, sobota (29.9.) 16:00 ve Volyni – 8. kolo

B tým: Štěkeň B – Volyně B, sobota (29.9.) 16:00 ve Štěkni – 5. kolo

Dorost: Bělčice B/Blatná B – Volyně/Čestice, neděle (30.9) 11:00 v Bělčicích – 6. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Písek C, sobota (29.9.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Vl. Březí – Písek C, sobota (29.9.) 11:45 ve Volyni – 6. kolo

Mladší žáci B: Bělčice – Volyně B/Čestice, neděle (30.9.) 13:00 v Bělčicích – 5. kolo

Starší přípravka: VOLNO

Mladší přípravka: Volyně – Junior B, pátek (28.9) 12:00 ve Volyni– 5. kolo

Aktualizováno (Pátek, 28 Září 2018 17:31)

 

Pozvánka č. 6 - Cehnice

A tým: Cehnice – Volyně, sobota (22.9.) 13:00 v Cehnicích – 7. kolo

B tým: Volyně B – Cehnice B, neděle (23.9.) 16:30 ve Volyni – 4. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Poříčí/Střelské Hoštice, neděle (23.9) 13:00 ve Volyni – 5. kolo

Starší žáci: Netolice – Volyně/Vl. Březí, neděle (23.9.) 10:00 v Netolicích – 5. kolo

Mladší žáci A: Netolice – Volyně/Vl. Březí, neděle (23.9.) 11:45 v Netolicích – 5. kolo

Mladší žáci B: Volyně B/Čestice – Sousedovice, sobota (22.9.) 13:00 ve Volyni – 4. kolo

Starší přípravka: Sousedovice – Volyně, sobota (22.9.) 10:00 v Sousedovicích – 4. kolo

Mladší přípravka: Čestice – Volyně, neděle (23.9) 10:00 ve Česticích – 4. kolo

Aktualizováno (Pátek, 21 Září 2018 17:40)

 

Pozvánka č. 5 - Vacov

A tým: Volyně – Vacov, sobota (15.9.) 16:30 ve Volyni – 6. kolo

B tým: Předslavice/Vl. Březí B – Volyně B, sobota (15.9.) 14:00 v Předslavicích – 3. kolo

Dorost: Vítějovice/Netolice – Volyně/Čestice, sobota (15.9) 10:00 ve Vítějovicích – 4. kolo

Starší žáci: VOLNO

Mladší žáci A: VOLNO

Mladší žáci B: Sedlice/Doubravice – Volyně B/Čestice, sobota (15.9.) 10:00 v Sedlici – 3. kolo

Starší přípravka: Čestice – Volyně, neděle (16.9.) 11:30 v Česticích – 3. kolo

Mladší přípravka: Volyně – Štěkeň, neděle (16.9) 09:30 ve Volyni – 3. kolo

Aktualizováno (Pátek, 28 Září 2018 17:25)

 

Pozvánka č. 4 - Sousedovice

A tým: Sousedovice – Volyně, sobota (8.9.) 17:00 v Sousedovicích – 5. kolo

B tým: VOLNO

Dorost: Volyně/Čestice – Mirotice, neděle (9.9) 13:00 ve Volyni – 3. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Vacov, sobota (8.9.) 10:00 ve Volyni – 3. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Vl. Březí – Vacov, sobota (8.9.) 11:45 ve Volyni – 3. kolo

Mladší žáci B: Volyně B/Čestice – Bavorov, neděle (9.9.) 10:45 ve Volyni – 2. kolo

Starší přípravka: Volyně – Vodňany B, neděle (9.9.) 09:00 ve Volyni – 2. kolo

Mladší přípravka: Junior C – Volyně, sobota (8.9) 16:30 ve Strakonicích – 2. kolo

Aktualizováno (Pátek, 21 Září 2018 17:34)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1