Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č. 20 - Zdíkov

A tým: Volyně – Zdíkov, sobota (19.5.) 17:00 ve Volyni – 22. kolo

B tým: Volyně B – Předslavice/Vl. Březí B, sobota (19.5.) 13:00 ve Volyni – 14. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Vacov, neděle (20.5.) 13:00 ve Volyni – 22. kolo

Starší žáci: Sousedovice – Volyně/Čestice, neděle (20.5.) 10:00 v Sousedovicích – 19. kolo

Mladší žáci: Sušice B – Volyně/Čestice, pondělí (21.5.) 17:00 v Sušici – 2. kolo

Starší přípravka A: Bavorov/Vodňany B – Volyně A, sobota (19.5.) 14:30 v Bavorově – 18. kolo

Starší přípravka B: Dražejov – Volyně B, sobota (19.5) 11:30 v Dražejově – 18. kolo

Aktualizováno (Sobota, 19 Květen 2018 00:11)

 

Pozvánka č. 19 - Netolice

A tým: Netolice – Volyně, sobota (12.5.) 13:30 v Netolicích – 21. kolo

B tým: Cehnice B – Volyně B, neděle (13.5.) 15:00 v Cehnicích – 13. kolo

Dorost: Protivín – Volyně/Čestice, sobota (12.5) 10:00 v Protivíně – 21. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Dražejov, neděle (13.5.) 11:30 ve Volyni – 18. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Střelské Hoštice/Katovice, sobota (12.5.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo skupiny o 1. - 4. místo

Starší přípravka A: Volyně A – Dražejov, neděle (13.5.) 10:00 ve Volyni – 17. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Štěkeň, sobota (12.5) 11:30 ve Volyni – 17. kolo

Aktualizováno (Pátek, 11 Květen 2018 13:23)

 

Pozvánka č. 18 - Lažiště

A tým: Volyně – Lažiště, sobota (5.5.) 17:00 ve Volyni – 20. kolo

B tým: Čestice – Volyně B, sobota (5.5.) 14:00 v Česticích – 12. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Blatná, neděle (6.5) 13:00 ve Volyni – 20. kolo

Starší žáci: Blatná B – Volyně/Čestice, sobota (5.5.) 10:00 v Blatné – 17. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sedlice/Doubravice, sobota (5.5.) 11:45 ve Volyni – 14. kolo

Starší přípravka A: Štěkeň – Volyně A, neděle (6.5.) 15:00 ve Štěkni – 16. kolo

Starší přípravka B: Bavorov/Vodňany C – Volyně B, sobota (5.5) 14:30 ve Vodňanech – 16. kolo

Aktualizováno (Sobota, 05 Květen 2018 07:58)

 

Pozvánka č. 17 - Lhenice

A tým: Lhenice – Volyně, sobota (28.4.) 15:00 ve Lhenicích – 19. kolo

B tým: Volyně B – Drahonice, neděle (29.4.) 17:00 ve Volyni – 11. kolo

Dorost: Vlachovo Březí – Volyně/Čestice, neděle (29.4) 10:30 ve Vlachovo Březí – 19. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Chelčice, sobota (28.4.) 10:00 ve Volyni – 16. kolo

Mladší žáci: Sušice B – Volyně/Čestice, pondělí (30.4.) 17:00 v Sušici – 13. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Bavorov/Vodňany B, sobota (28.4.) 13:00 ve Volyni – 15. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Sousedovice, neděle (29.4) 11:30 ve Volyni – 15. kolo

Aktualizováno (Pátek, 27 Duben 2018 23:53)

 

Pozvánka č.16 - Vlachovo Březí

A tým: Volyně – Vlachovo Březí, sobota (21.4.) 17:00 ve Volyni – 9. kolo

B tým: Pražák – Volyně B, sobota (21.4.) 16:00 na Pražáku – 10. kolo

Dorost: Čkyně/Šum. Hoštice – Volyně/Čestice, sobota (21.4) 10:00 ve Čkyni – 18. kolo

Starší žáci: Osek – Volyně/Čestice, neděle (22.4.) 10:00 v Oseku – 15. kolo

Mladší žáci: Chanovice – Volyně/Čestice, sobota (21.4.) 14:00 v Chanovicích – 12. kolo

Starší přípravka A: Sousedovice – Volyně A, sobota (21.4.) 10:00 v Susedovicích – 14. kolo

Starší přípravka B: Čestice – Volyně B, neděle (22.4) 10:00 v Česticích – 14. kolo

 

Pozvánka č. 15 - Cehnice

A tým: Cehnice – Volyně, sobota (14.4.) 13:00 v Cehnicích – 17. kolo

B tým: Volyně B – Číčenice, neděle (15.4.) 16:30 ve Volyni – 9. kolo

Dorost: VOLNO

Starší žáci: Volenice – Volyně/Čestice, neděle (15.4.) 13:40 ve Volenicích – 14. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Horažďovice B, sobota (14.4.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Čestice, neděle (15.4.) 10:00 ve Volyni – 13. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Bavorov/Vodňany B, neděle (15.4.) 11:45 ve Volyni – 13. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Duben 2018 12:23)

 

Pozvánka č.14 - Sousedovice

A tým: Volyně – Sousedovice, sobota (7.4.) 16:20 ve Volyni – 16. kolo

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Dorost: Vimperk – Volyně/Čestice, neděle (8.4.) 10:00 ve Vimperku – 16. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, sobota (7.4.) 10:00 ve Volyni – 13. kolo

Mladší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka A: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka B: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Aktualizováno (Pátek, 06 Duben 2018 11:09)

 

Pozvánka č.13 - Čkyně

A tým: Čkyně – Volyně, sobota (31.3.) 16:00 ve Čkyni – 15. kolo

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Dorost: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Mladší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka A: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka B: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Aktualizováno (Pátek, 30 Březen 2018 13:34)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1