Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Balský 2
Brabec 2
Chochol 2
Boška 1
P. Pubal 1
F. Gašpar 1
Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č. 17 - Lhenice

A tým: Lhenice – Volyně, sobota (28.4.) 15:00 ve Lhenicích – 19. kolo

B tým: Volyně B – Drahonice, neděle (29.4.) 17:00 ve Volyni – 11. kolo

Dorost: Vlachovo Březí – Volyně/Čestice, neděle (29.4) 10:30 ve Vlachovo Březí – 19. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Chelčice, sobota (28.4.) 10:00 ve Volyni – 16. kolo

Mladší žáci: Sušice B – Volyně/Čestice, pondělí (30.4.) 17:00 v Sušici – 13. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Bavorov/Vodňany B, sobota (28.4.) 13:00 ve Volyni – 15. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Sousedovice, neděle (29.4) 11:30 ve Volyni – 15. kolo

Aktualizováno (Pátek, 27 Duben 2018 23:53)

 

Pozvánka č.16 - Vlachovo Březí

A tým: Volyně – Vlachovo Březí, sobota (21.4.) 17:00 ve Volyni – 9. kolo

B tým: Pražák – Volyně B, sobota (21.4.) 16:00 na Pražáku – 10. kolo

Dorost: Čkyně/Šum. Hoštice – Volyně/Čestice, sobota (21.4) 10:00 ve Čkyni – 18. kolo

Starší žáci: Osek – Volyně/Čestice, neděle (22.4.) 10:00 v Oseku – 15. kolo

Mladší žáci: Chanovice – Volyně/Čestice, sobota (21.4.) 14:00 v Chanovicích – 12. kolo

Starší přípravka A: Sousedovice – Volyně A, sobota (21.4.) 10:00 v Susedovicích – 14. kolo

Starší přípravka B: Čestice – Volyně B, neděle (22.4) 10:00 v Česticích – 14. kolo

 

Pozvánka č. 15 - Cehnice

A tým: Cehnice – Volyně, sobota (14.4.) 13:00 v Cehnicích – 17. kolo

B tým: Volyně B – Číčenice, neděle (15.4.) 16:30 ve Volyni – 9. kolo

Dorost: VOLNO

Starší žáci: Volenice – Volyně/Čestice, neděle (15.4.) 13:40 ve Volenicích – 14. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Horažďovice B, sobota (14.4.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Čestice, neděle (15.4.) 10:00 ve Volyni – 13. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Bavorov/Vodňany B, neděle (15.4.) 11:45 ve Volyni – 13. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Duben 2018 12:23)

 

Pozvánka č.14 - Sousedovice

A tým: Volyně – Sousedovice, sobota (7.4.) 16:20 ve Volyni – 16. kolo

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Dorost: Vimperk – Volyně/Čestice, neděle (8.4.) 10:00 ve Vimperku – 16. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, sobota (7.4.) 10:00 ve Volyni – 13. kolo

Mladší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka A: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka B: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Aktualizováno (Pátek, 06 Duben 2018 11:09)

 

Pozvánka č.13 - Čkyně

A tým: Čkyně – Volyně, sobota (31.3.) 16:00 ve Čkyni – 15. kolo

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Dorost: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Mladší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka A: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Starší přípravka B: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA

Aktualizováno (Pátek, 30 Březen 2018 13:34)

 

Pozvánka č.12 - Strunkovice

A tým: Volyně – Strunkovice, sobota (11.11.) 13:30 ve Volyni – 14. kolo

B tým: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (4. místo)

Dorost: Mirotice – Volyně/Čestice, sobota (11.11.) 10:00 v Miroticích – 14. kolo

Starší žáci: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (6. místo)

Mladší žáci: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (2. místo)

Starší přípravka A: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (1. místo)

Starší přípravka B: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (7. místo)

Aktualizováno (Čtvrtek, 09 Listopad 2017 16:31)

 

Pozvánka č. 11 - Stachy

A tým: Volyně – Stachy, sobota (4.11.) 14:00 ve Volyni – 13. kolo

B tým: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (4. místo)

Dorost: Vítějovice/Netolice – Volyně/Čestice, sobota (4.11.) 10:00 ve Vítějovicích – 13. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Střelské Hoštice/Katovice, sobota (4.11.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Svatobor Hrádek, sobota (4.11.) 11:45 ve Volyni – 1. kolo

Starší přípravka B: Vodňany D – Volyně B, neděle (5.11.) 09:30 ve Vodňanech – 12. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 02 Listopad 2017 13:46)

 

Pozvánka č.10 - Vacov B

A tým: Vacov B – Volyně, neděle (29.10.) 14:30 ve Vacově – 12. kolo

B tým: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (4. místo)

Dorost: Volyně/Čestice – Katovice/Dražejov, neděle (29.10) 10:00 ve Volyni – 12. kolo

Starší žáci: Bělčice – Volyně/Čestice, sobota (28.10.) 11:30 v Bělčicích – 11. kolo

Mladší žáci: Svěradice/Pačejov – Volyně/Čestice, neděle (15.10.) 10:00 v Hrádku – 10. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Vodňany D, neděle (29.10.) 12:30 ve Volyni – 11. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Bavorov/Vodňany B, neděle (29.10) 12:30 ve Volyni – 11. kolo

Aktualizováno (Pátek, 27 Říjen 2017 18:49)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

 Tokár 2
Slavík 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1