Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č. 11 - Stachy

A tým: Volyně – Stachy, sobota (4.11.) 14:00 ve Volyni – 13. kolo

B tým: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (4. místo)

Dorost: Vítějovice/Netolice – Volyně/Čestice, sobota (4.11.) 10:00 ve Vítějovicích – 13. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Střelské Hoštice/Katovice, sobota (4.11.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Svatobor Hrádek, sobota (4.11.) 11:45 ve Volyni – 1. kolo

Starší přípravka B: Vodňany D – Volyně B, neděle (5.11.) 09:30 ve Vodňanech – 12. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 02 Listopad 2017 13:46)

 

Pozvánka č.10 - Vacov B

A tým: Vacov B – Volyně, neděle (29.10.) 14:30 ve Vacově – 12. kolo

B tým: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (4. místo)

Dorost: Volyně/Čestice – Katovice/Dražejov, neděle (29.10) 10:00 ve Volyni – 12. kolo

Starší žáci: Bělčice – Volyně/Čestice, sobota (28.10.) 11:30 v Bělčicích – 11. kolo

Mladší žáci: Svěradice/Pačejov – Volyně/Čestice, neděle (15.10.) 10:00 v Hrádku – 10. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Vodňany D, neděle (29.10.) 12:30 ve Volyni – 11. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Bavorov/Vodňany B, neděle (29.10) 12:30 ve Volyni – 11. kolo

Aktualizováno (Pátek, 27 Říjen 2017 18:49)

 

Pozvánka č.9 - Dříteň

A tým: Dříteň – Volyně, sobota (21.10.) 15:30 v Dřítni – 11. kolo

Dorost: Poříčí – Volyně/Čestice, sobota (21.10) 10:00 v Poříčí – 11. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Štěkeň, sobota (21.10.) 10:00 ve Volyni – 10. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice –Střelské Hoštice/Katovice, sobota (21.10.) 11:45 ve Volyni – 9. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Volyně B, neděle (22.10.) 10:00 ve Volyni – 10. kolo

Aktualizováno (Pátek, 20 Říjen 2017 19:44)

 

Pozvánka č.8 - Chelčice

A tým: Volyně – Chelčice, sobota (14.10.) 15:30 ve Volyni – 9. kolo

B tým: PODZIMNÍ ČÁST JIŽ SKONČILA (4. místo)

Dorost: Volyně/Čestice – Zdíkov/Stachy, neděle (15.10) 13:00 ve Volyni – 10. kolo

Starší žáci: Žichovice – Volyně/Čestice, sobota (14.10.) 10:30 v Žichovicích – 9. kolo

Mladší žáci: Svatobor Hrádek – Volyně/Čestice, neděle (15.10.) 10:00 v Hrádku – 8. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Bavorov/Vodňany B, neděle (15.10.) 10:00 ve Volyni – 9. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Dražejov, neděle (15.10) 11:30 ve Volyni – 9. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Říjen 2017 21:31)

 

Pozvánka č.7 - Zdíkov

A tým: Zdíkov – Volyně, sobota (7.10.) 12:30 ve Zdíkově – 9. kolo

B tým: Volyně B – Chelčice B, neděle (8.10.) 16:00 ve Volyni – 7. kolo

Dorost: Vacov – Volyně/Čestice, neděle (8.10) 10:00 ve Vacově – 9. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Sousedovice, sobota (7.10.) 10:00 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci: Doubravice/Sedlice – Volyně/Čestice, neděle (8.10.) 10:00 v Doubravici – 7. kolo

Starší přípravka A: Dražejov – Volyně A, sobota (7.10.) 11:30 v Radošovicích – 8. kolo

Starší přípravka B: Štěkeň – Volyně B, neděle (8.10) 13:00 ve Štěkni – 8. kolo

Aktualizováno (Pátek, 06 Říjen 2017 10:05)

 

Pozvánka č.6 - Strunkovice, Netolice

A tým: Strunkovice – Volyně, čtvrtek (28.9.) 16:30 ve Strunkovicích – 6. kolo

A tým: Volyně – Netolice, sobota (30.9.) 16:00 ve Volyni – 7. kolo

B tým: Předslavice – Volyně B, sobota (30.9.) 16:00 ve Předslavicích – 6. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Mirotice, čtvrtek (28.9) 10:00 ve Volyni – 4. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Protivín, neděle (1.10) 13:00 ve Volyni – 8. kolo

Starší žáci: Dražejov – Volyně/Čestice, neděle (1.10.) 16:00 v Radošovicích – 7. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sušice B, sobota (30.9.) 11:45 ve Volyni – 6. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Štěkeň, neděle (1.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Bavorov/Vodňany C, neděle (1.10) 11:30 ve Volyni – 7. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 28 Září 2017 09:43)

 

Pozvánka č.5 - Lažiště

A tým: Lažiště – Volyně, sobota (23.9.) 16:30 v Lažišti – 6. kolo

B tým: Volyně B – Cehnice B, neděle (24.9.) 16:30 ve Volyni – 5. kolo

Dorost: Blatná – Volyně/Čestice, sobota (23.9) 09:30 v Blatné – 7. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Blatná B, sobota (23.9.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Chanovice, sobota (23.9.) 11:45 ve Volyni – 5. kolo

Starší přípravka A: Bavorov/Vodňany C – Volyně A, sobota (23.9.) 10:00 ve Vodňanech – 6. kolo

Starší přípravka B: Sousedovice – Volyně B, sobota (23.9) 10:00 v Sousedovicích – 6. kolo

Aktualizováno (Středa, 20 Září 2017 09:30)

 

Pozvánka č.4 - Lhenice

A tým: Volyně – Lhenice, sobota (16.9.) 16:30 ve Volyni – 5. kolo

B tým: Volyně B – Čestice, neděle (17.9.) 16:30 ve Volyni – 4. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Vimperk, sobota (16.9) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Vl. Březí, neděle (17.9) 13:00 ve Volyni – 4. kolo

Starší žáci: Chelčice – Volyně/Čestice, sobota (16.9.) 14:00 v Chelčicích – 4. kolo

Mladší žáci: Horažďovice B – Volyně/Čestice, pondělí (18.9.) 17:00 v Horažďovicích – 3. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Sousedovice, neděle (17.9.) 10:00 ve Volyni – 3. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Čestice, neděle (17.9) 11:30 ve Volyni – 3. kolo

Aktualizováno (Úterý, 12 Září 2017 10:27)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1