Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Balský 2
Brabec 2
Chochol 2
Boška 1
P. Pubal 1
F. Gašpar 1
Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.1 - Sousedovice

A tým: Sousedovice – Volyně, sobota (26.8.) 17:00 v Sousedovicích – 2. kolo

Rozhodčí: Novotný – Landík, Šedivý.

B tým: Číčenice – Volyně B, sobota (26.8.) 17:00 v Číčenicích – 1. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Vimperk, neděle (27.8) 13:00 ve Volyni – 1. kolo

Starší žáci: Doubravice/Sedlice – Volyně, sobota (26.8.) 15:00 v Doubravici – 1. kolo

Mladší žáci: Soutěž ještě nezačala.

Starší přípravka A: Vodňany D – Volyně, neděle (27.8.) 17:00 ve Vodňanech – 1. kolo

Starší přípravka B: Vodňany B – Volyně B, sobota (26.8) 14:30 ve Vodňanech – 1. kolo

Aktualizováno (Středa, 23 Srpen 2017 08:30)

 

Pozvánka č.26 - Vacov B

A tým: Volyně – Vacov B, sobota (17.6.) 17:00 ve Vacově – 26. kolo

Rozhodčí: Syrovátka – Ovčáček, OFS.

B tým: Sezona už skončila (9. místo).

Dorost: Sezona už skončila (10. místo).

Starší žáci: Volyně/Čestice – Chelčice, sobota (17.6.) 10:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Z. Raba.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sousedovice, středa (14.6.) 17:00 v Sousedovicích – 15. kolo

Rozhodčí: Šedivý.

Starší přípravka: Volyně – Sedlice/Doubravice, neděle (18.6.) 11:30 ve Volyni – 11. kolo, sk. A

Rozhodčí: J. Raba.

Mladší přípravka: Volyně – Vodňany, neděle (18.6.) 10:00 ve Vodňanech – 11. kolo sk. B

Rozhodčí: Rothschedl.

Aktualizováno (Úterý, 13 Červen 2017 15:33)

 

Pozvánka č.25 - Strunkovice nad Blanicí

A tým: Volyně – Strunkovice nad Blanicí, sobota (10.6.) 15:30 ve Volyni – 25. kolo

Rozhodčí: Pravda – Frček, Šindelář.

B tým: Volyně – Hoslovice, sobota (10.6.) 15:00 v Hoslovicích – 2. kolo nadstavby

Rozhodčí: Mondek.

Dorost: Volyně – Zdíkov/Stachy, neděle (11.6.) 10:00 na Zdíkově – 21. kolo

Rozhodčí: Klíma.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Bělčice, sobota (10.6.) 9:30 v Bělčicích – 14. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Dražejov, neděle (11.6.) 17:00 v Dražejově – 26. kolo

Rozhodčí: Hejtmánek.

Starší přípravka: Volyně – Blatná B, neděle (11.6.) 13:30 v Blatné – 10. kolo, sk. A

Rozhodčí: Hornát.

Mladší přípravka: Volyně – Poříčí, neděle (11.6.) 11:30 ve Volyni – 12. kolo sk. B

Rozhodčí: Rada.

Aktualizováno (Pondělí, 05 Červen 2017 20:46)

 

Pozvánka č.24 - Chelčice

A tým: Volyně – Chelčice, sobota (3.6.) 17:00 ve Volyni – 24. kolo

Rozhodčí: Leiš – Škuthan, Pašek.

B tým: Volyně B – Hoslovice, neděle (4.6.) 17:00 ve Volyni – 1. kolo nadstavby

Dorost: Volyně – Čkyně/Šum. Hoštice, neděle (4.6.) 13:00 ve Volyni – 20. kolo

Rozhodčí: Hoch mladší.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Žichovice, sobota (3.6.) 10:00 ve Volyni – 13. kolo

Rozhodčí: Šindelář.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Volenice, sobota (3.6.) 11:45 ve Volyni – 27. kolo

Rozhodčí: Šindelář.

Starší přípravka: Volyně – Hoštice/Katovice, neděle (4.6.) 14:00 v Hošticích – 12. kolo, sk. A

Rozhodčí: Zábranský.

Mladší přípravka: Volyně – Chelčice, neděle (4.6.) 10:00 ve Volyni – 9. kolo sk. B

Rozhodčí: Raba.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Květen 2017 17:07)

 

Pozvánka č.23 - Lažiště

A tým: Volyně – Lažiště, neděle (28.5.) 14:00 v Lažišti – 23. kolo

Rozhodčí: Krejník – Kollmann, OFS. DFA: Vlastimil Šnajder.

B tým: Volyně B – Předslavice, sobota (27.5.) 17:00 v Předslavicích – 8. kolo

Rozhodčí: Mondek.

Dorost: Volyně – Vacov, neděle (28.5.) 10:00 ve Vacově – 19. kolo

Rozhodčí: Žurek.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Štěkeň, sobota (27.5.) 14:30 ve Štěkni – 12. kolo

Rozhodčí: Rothschedl.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Blatná, sobota (27.5.) 13:00 v Blatné – 24. kolo

Rozhodčí: Hornát.

Starší přípravka: Volyně – Bavorov, neděle (28.5.) 11:30 ve Volyni – 8. kolo sk. A

Rozhodčí: Rada.

Mladší přípravka: Volyně – Čestice, sobota (27.5.) 10:00 v Česticích – 8. kolo sk. B

Rozhodčí: Hodánek.

Aktualizováno (Úterý, 23 Květen 2017 13:44)

 

Pozvánka č.22 - Zliv

A tým: Volyně – Zliv, sobota (20.5.) 17:00 ve Volyni – 22. kolo

Rozhodčí: Toucha – Trkovský, Homola. DFA: Luděk Kučera.

B tým: Volyně B – Pražák, sobota (20.5.) 14:00 na Pražáku – 14. kolo

Rozhodčí: Hoch.

Dorost: Volyně – Blatná/Bělčice, neděle (21.5.) 13:00 ve Volyni – 18. kolo

Rozhodčí: Plaček.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Dražejov, sobota (20.5.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Rozhodčí: Hodánek.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, sobota (20.5.) 11.45 ve Volyni – 23. kolo

Rozhodčí: Hodánek.

Starší přípravka: Volyně – Strakonice B, neděle (21.5.) 11:30 ve Volyni – 7. kolo sk. A

Rozhodčí: Káník.

Mladší přípravka: Volyně – Blatná B, sobota (20.5.) 13:00 v Blatné – 7. kolo sk. B

Rozhodčí: Hornát.

Aktualizováno (Úterý, 16 Květen 2017 14:13)

 

Pozvánka č.21 - Netolice

A tým: Volyně – Netolice, neděle (14.5.) 10:15 v Netolicích – 21. kolo

Rozhodčí: Kollmann – Ernst, Rous.

B tým: Volyně B – Štěkeň B, neděle (14.5.) 17:00 ve Volyni – 13. kolo

Rozhodčí: Homola.

Dorost: Volyně – Vlachovo Březí, neděle (14.5.) 10:30 v Březí – 17. kolo

Rozhodčí: Šnajder.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Osek, sobota (13.5.) 10:00 v Oseku – 10. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sousedovice, sobota (13.5.) 11.45 ve Volyni – 22. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Starší přípravka: Volyně – Blatná A, neděle (14.5.) 12:30 v Blatné – 6. kolo sk. A

Rozhodčí: Rynda.

Mladší přípravka: Volyně – Lnáře, neděle (14.5.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo sk. B

Rozhodčí: Hejtmánek.

Aktualizováno (Úterý, 09 Květen 2017 16:53)

 

Pozvánka č.20 - Záblatí

A tým: Volyně – Záblatí, sobota (6.5.) 17:00 ve Volyni – 20. kolo

Rozhodčí: Řehoř – Ondra, Krejčík.

B tým: Volyně B – Drahonice, sobota (6.5.) 17:00 v Drahonicích – 12. kolo

Rozhodčí: Mondek.

Dorost: VOLNO.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, sobota (6.5.) 10:00 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Stř. Hoštice/Katovice, sobota (6.5.) 11.45 ve Volyni – 21. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Starší přípravka: Volyně – Stř. Hoštice/Katovice, neděle (7.5.) 11:30 ve Volyni – 5. kolo sk. A

Rozhodčí: Rada.

Mladší přípravka: Volyně – Poříčí, sobota (6.5.) 14:30 v Poříčí – 5. kolo sk. B

Rozhodčí: Rada.


V pondělí 8. května se navíc budou dohrávat odložené zápasy z uplynulého víkendu. Dorost hraje doma od 10 hodin proti společenství Vitějovic a Strunkovic, A tým nastoupí od 17 hodin ve Lhenicích.

Aktualizováno (Úterý, 09 Květen 2017 16:41)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

 Tokár 2
Slavík 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1