Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.21 - Netolice

A tým: Volyně – Netolice, neděle (14.5.) 10:15 v Netolicích – 21. kolo

Rozhodčí: Kollmann – Ernst, Rous.

B tým: Volyně B – Štěkeň B, neděle (14.5.) 17:00 ve Volyni – 13. kolo

Rozhodčí: Homola.

Dorost: Volyně – Vlachovo Březí, neděle (14.5.) 10:30 v Březí – 17. kolo

Rozhodčí: Šnajder.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Osek, sobota (13.5.) 10:00 v Oseku – 10. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sousedovice, sobota (13.5.) 11.45 ve Volyni – 22. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Starší přípravka: Volyně – Blatná A, neděle (14.5.) 12:30 v Blatné – 6. kolo sk. A

Rozhodčí: Rynda.

Mladší přípravka: Volyně – Lnáře, neděle (14.5.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo sk. B

Rozhodčí: Hejtmánek.

Aktualizováno (Úterý, 09 Květen 2017 16:53)

 

Pozvánka č.20 - Záblatí

A tým: Volyně – Záblatí, sobota (6.5.) 17:00 ve Volyni – 20. kolo

Rozhodčí: Řehoř – Ondra, Krejčík.

B tým: Volyně B – Drahonice, sobota (6.5.) 17:00 v Drahonicích – 12. kolo

Rozhodčí: Mondek.

Dorost: VOLNO.

Starší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, sobota (6.5.) 10:00 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Stř. Hoštice/Katovice, sobota (6.5.) 11.45 ve Volyni – 21. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Starší přípravka: Volyně – Stř. Hoštice/Katovice, neděle (7.5.) 11:30 ve Volyni – 5. kolo sk. A

Rozhodčí: Rada.

Mladší přípravka: Volyně – Poříčí, sobota (6.5.) 14:30 v Poříčí – 5. kolo sk. B

Rozhodčí: Rada.


V pondělí 8. května se navíc budou dohrávat odložené zápasy z uplynulého víkendu. Dorost hraje doma od 10 hodin proti společenství Vitějovic a Strunkovic, A tým nastoupí od 17 hodin ve Lhenicích.

Aktualizováno (Úterý, 09 Květen 2017 16:41)

 

Pozvánka č.19 - Lhenice

A tým: Volyně – Lhenice, sobota (29.4.) 17:00 ve Lhenicích – 19. kolo

Rozhodčí: Slepička – Kovařík, Zloch.

B tým: Volyně B – Čičenice, neděle (30.4.) 17:00 ve Volyni – 11. kolo

Rozhodčí: Pašek.

Dorost: Volyně – Vitějovice/Strunkovice, neděle (30.4.) 13:00 ve Volyni – 15. kolo

Rozhodčí: Brych.

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (6. května: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Volenice, neděle (30.4.) 15:00 ve Volenicích – 20. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Starší přípravka: Volyně – Sedlice/Doubravice, sobota (29.4.) 10:00 v Sedlici – 4. kolo sk. A

Rozhodčí: Novotný.

Mladší přípravka: Volyně – Vodňany, neděle (30.4.) 10:00 ve Volyni – 4. kolo sk. B

Rozhodčí: Hejtmánek.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Duben 2017 21:49)

 

Pozvánka č.18 - Čkyně

A tým: Volyně – Čkyně, sobota (22.4.) 17:00 ve Volyni – 18. kolo

Rozhodčí: Škuthan – Pečenka, Poklop.

B tým: Volyně – Cehnice B, neděle (23.4.) 15:00 v Cehnicích – 10. kolo

Rozhodčí: Mondek.

Dorost: Volyně – Vimperk, neděle (23.4.) 10:00 ve Vimperku – 14. kolo

Rozhodčí: Žurek.

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (6. května: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Dražejov, sobota (22.4.) 11.45 ve Volyni – 19. kolo

Rozhodčí: Káník.

Starší přípravka: Volyně – Blatná B, neděle (23.4.) 11:30 ve Volyni – 3. kolo sk. A

Rozhodčí: Šedivý.

Mladší přípravka: VOLNO.

Aktualizováno (Pondělí, 17 Duben 2017 20:45)

 

Pozvánka č.17 - Sousedovice

A tým: Volyně – Sousedovice, sobota (15.4.) 16:30 v Sousedovicích – 17. kolo

Rozhodčí: Petričák – Toucha, Homola.

B tým: Volyně – Chelčice B, neděle (16.4.) 16:30 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Káník.

Dorost: Volyně – Osek/Sedlice, neděle (16.4.) 10:30 ve Volyni – 13. kolo

Rozhodčí: Šafránek.

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (6. května: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Dražejov, středa (12.4.) 17:00 v Dražejově – 12. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Starší přípravka: VOLNO – 2. kolo sk. A

Mladší přípravka: Volyně – Chelčice, sobota (15.4.) 16:30 v Chelčicích – 2. kolo sk. B

Rozhodčí: – .

Aktualizováno (Úterý, 11 Duben 2017 11:18)

 

Pozvánka č.16 - Vlachovo Březí

A tým: Volyně – Vlachovo Březí, sobota (8.4.) 16:30 ve Volyni – 16. kolo

Rozhodčí: Pravda – Trkovský, Poklop. DFA: Karel Hoch.

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (16. dubna: Volyně B – Chelčice B)

Dorost: Volyně – Katovice/Stř. Hoštice, sobota (8.4.) 13:00 v Katovicích – 12. kolo

Rozhodčí: Jevčák.

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (6. května: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Blatná, sobota (8.4.) 11:45 ve Volyni – 17. kolo

Rozhodčí: Hejtmánek.

Starší přípravka: Volyně – Bavorov, sobota (8.4.) 14:00 v Bavorově – 1. kolo sk. A

Rozhodčí: Rothschedl.

Mladší přípravka: Volyně – Čestice, neděle (9.4.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo sk. B

Rozhodčí: Boukalík.

Aktualizováno (Úterý, 04 Duben 2017 13:23)

 

Pozvánka č.15 - Sedlec

A tým: Volyně – Sedlec, sobota (1.4.) 16:00 v Sedleci – 15. kolo

Rozhodčí: Plaček – Křížek, AR2. DFA: Pavel Pípal.

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (16. dubna: Volyně B – Chelčice B)

Dorost: Volyně – Poříčí, neděle (2.4.) 10:30 ve Volyni – 22. kolo

Rozhodčí: Šafránek.

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (6. května: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, neděle (2.4.) 12:00 v Doubravici – 16. kolo

Rozhodčí: Káník.

Starší přípravka: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (8. dubna: Bavorov – Volyně) – sk. A

Mladší přípravka: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (9. dubna: Volyně – Čestice) – sk. B

Aktualizováno (Pondělí, 27 Březen 2017 17:15)

 

Pozvánka č.14 - Stachy (jaro)

A tým: Volyně – Stachy, sobota (25.3.) 15:00 ve Volyni – 14. kolo

Rozhodčí: Vejčík – Ambrožová, Šedivý.

B tým: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (16. dubna: Volyně B – Chelčice B)

Dorost: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (2. dubna: Volyně – Poříčí)

Starší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (6. května: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (2. dubna: Doubravice/Sedlice – Volyně/Čestice)

Starší přípravka: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (8. dubna: Bavorov – Volyně) – sk. A

Mladší přípravka: JARNÍ ČÁST JEŠTĚ NEZAČALA (9. dubna: Volyně – Čestice) – sk. B

Aktualizováno (Úterý, 21 Březen 2017 15:02)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1