Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.14 - Stachy

A tým: Volyně – Stachy, sobota (12.11.) 13:30 ve Volyni – 14. kolo

Rozhodčí: Trčka – Novotný, Pašek. DFA: Zdeněk Krčín.

B tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Dorost: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Starší žáci: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Mladší žáci: Volyně – Dražejov, sobota (12.11.) 10:30 v Dražejově – 12. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Starší přípravka: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Mladší přípravka: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Aktualizováno (Úterý, 08 Listopad 2016 17:49)

 

Pozvánka č.13 - Vacov B

A tým: Volyně – Vacov B, sobota (5.11.) 14:00 ve Volyni – 13. kolo

Rozhodčí: Řehoř – Klíma, Bezpalec.

B tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Dorost: Volyně – Poříčí, sobota (5.11.) 10:00 v Poříčí – 11. kolo

Rozhodčí: Hoch.

Starší žáci: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Mladší žáci: VOLNO.

Starší přípravka: Volyně – Stř. Hoštice/Katovice, neděle (6.11.) 11:30 ve Volyni – 1. kolo

Rozhodčí: Pašek.

Mladší přípravka: Volyně – Strakonice B, neděle (6.11.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo

Rozhodčí: Pašek.

Aktualizováno (Úterý, 01 Listopad 2016 00:02)

 

Pozvánka č.12 - Strunkovice nad Blanicí

A tým: Volyně – Strunkovice nad Bl., sobota (29.10.) 14:30 ve Strunkovicích – 12. kolo

Rozhodčí: Bumba – Ernst, Marek.

B tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Dorost: Volyně – Zdíkov/Stachy, neděle (30.10.) 13:00 ve Volyni – 10. kolo

Rozhodčí: Rinth.

Starší žáci: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Blatná, neděle (30.10.) 09:30 v Blatné – 10. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Starší přípravka: Volyně – Sedlice/Doubravice, neděle (30.10.) 11:30 ve Volyni – 11. kolo

Rozhodčí: Homola.

Mladší přípravka: Volyně – Poříčí, neděle (30.10.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Rozhodčí: Homola.

Aktualizováno (Úterý, 25 Říjen 2016 19:00)

 

Pozvánka č.11 - Chelčice

A tým: Volyně – Chelčice, sobota (22.10.) 15:30 v Chelčicích – 11. kolo

Rozhodčí: Studený – Schwarz, Pečenka.

B tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Dorost: Volyně – Čkyně/Šumavské Hoštice, sobota (22.10.) 10:00 ve Čkyni – 9. kolo

Rozhodčí: Ambrožová.

Starší žáci: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Doubravice/Sedlice, sobota (22.10.) 11:45 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Hejtmánek.

Starší přípravka: Volyně – Sousedovice/Čestice, neděle (23.10.) 10:30 v Soused. – 10. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Mladší přípravka: Volyně – Blatná C, neděle (23.10.) 11:30 v Blatné – 10. kolo

Rozhodčí: Hornát.

Aktualizováno (Úterý, 18 Říjen 2016 16:28)

 

Pozvánka č.10 - Lažiště

A tým: SK Slavoj Volyně – Lažiště, sobota (15.10.) 15:30 ve Volyni – 10. kolo

Rozhodčí: Šťastný – Vejčík, Poklop. DFA: Karel Hoch.

B tým: PODZIMNÍ ČÁST UŽ SKONČILA.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Vacov, neděle (16.10.) 13:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Mráz.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Chelčice, sobota (15.10.) 13:00 v Chelčicích – 1. kolo

Rozhodčí: Ficko.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Sousedovice, sobota (15.10.) 10:00 v Soused. – 1. kolo

Rozhodčí: Káník.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Štěkeň, neděle (16.10.) 11:30 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, neděle (16.10.) 10:00 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Aktualizováno (Úterý, 11 Říjen 2016 12:18)

 

Pozvánka č.9 - Zliv

A tým: SK Slavoj Volyně – Zliv, sobota (8.10.) 16:00 ve Zlivi – 9. kolo

Rozhodčí: Krejník – Kollmann, Ernst.

B tým: SK Slavoj Volyně – Předslavice, neděle (9.10.) 16:00 ve Volyni – 1. kolo

Rozhodčí: Pašek.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Blatná/Bělčice, sobota (8.10.) 09:00 v Blatné – 7. kolo

Rozhodčí: Novotný.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Bělčice, sobota (8.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Homola.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Hoštice/Kat., sobota (8.10.) 11:45 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Homola.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Strakonice, neděle (9.10.) 16:00 ve Strak. (ČZ) – 8. kolo

Rozhodčí: Rothschedl.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (9.10.) 12:00 v Blatné – 8. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Aktualizováno (Úterý, 04 Říjen 2016 15:07)

 

Pozvánka č.8 - Netolice

A tým: SK Slavoj Volyně – Netolice, sobota (1.10.) 16:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Petričák – Novotný, Pašek.

B tým: SK Slavoj Volyně – Pražák, neděle (2.10.) 16:00 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Vlachovo Březí, neděle (2.10.) 13:00 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Šafránek.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Žichovice, sobota (1.10.) 10:30 v Žichovicích – 6. kolo

Rozhodčí: Lojík.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Volenice, neděle (2.10.) 15:00 ve Volenicích – 6. kolo

Rozhodčí: Poklop.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Lnáře, neděle (2.10.) 11:30 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Hejtmánek.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Lnáře, neděle (2.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Hejtmánek.

Aktualizováno (Úterý, 27 Září 2016 13:07)

 

Pozvánka č.7 - Záblatí

A tým: SK Slavoj Volyně – Záblatí, neděle (25.9.) 10:30 v Záblatí – 7. kolo

Rozhodčí: Škuthan – Klíma, Harvalík.

B tým: SK Slavoj Volyně – Štěkeň B, neděle (25.9.) 16:30 ve Štěkni – 6. kolo

Rozhodčí: Maroušek.

Dorost: VOLNO

Starší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Štěkeň, sobota (24.9.) 10:00 ve Volyni – 5. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Dražejov, sobota (24.9.) 11:45 ve Volyni – 5. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, neděle (25.9.) 11:30 v Blatné – 6. kolo

Rozhodčí: Hornát.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Čestice, sobota (24.9.) 10:00 v Česticích – 6. kolo

Rozhodčí: Hejtmánek.

Aktualizováno (Pondělí, 19 Září 2016 19:52)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1