Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Balský 2
Brabec 2
Chochol 2
Boška 1
P. Pubal 1
F. Gašpar 1
Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.4 - Sousedovice

A tým: SK Slavoj Volyně – Sousedovice, sobota (3.9.) 17:00 ve Volyni – 4. kolo

Rozhodčí: Leiš – Ryneš, Šedivý.

B tým: SK Slavoj Volyně – Cehnice B, neděle (4.9.) 17:00 ve Volyni – 3. kolo

Rozhodčí: Rothschedl.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Osek/Sedlice, sobota (3.9.) 10:00 v Oseku – 2. kolo

Rozhodčí: Jevčák.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Doubr./Sedlice, neděle (4.9.) 15:00 v Doubr. – 2. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně/Čestice – Doubr./Sedlice, neděle (4.9.) 13:00 v Doubr. – 2. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Chelčice, neděle (4.9.) 11:30 ve Volyni – 3. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Chelčice, neděle (4.9.) 10:00 ve Volyni – 3. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Aktualizováno (Středa, 31 Srpen 2016 17:55)

 

Pozvánka č.3 - Vlachovo Březí

A tým: SK Slavoj Volyně – Vlachovo Březí, sobota (27.8.) 17:00 ve Vl. Březí – 3. kolo

Rozhodčí: Hnilička – Průchová, OFS.

B tým: SK Slavoj Volyně – Chelčice B, neděle (28.8.) 16:00 v Libějovicích – 2. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Katovice/Stř. Hoštice, neděle (28.8.) 13:00 ve Volyni – 1. kolo

Rozhodčí: Rinth.

Starší žáci: Nová sezona ještě nezačala (4.9. – venku – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Nová sezona ještě nezačala (4.9. – venku – Doubravice/Sedlice)

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Vodňany, neděle (28.8.) 11:30 ve Vodňanech – 2. kolo

Rozhodčí: Homola.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Vodňany, neděle (28.8.) 10:00 ve Vodňanech – 2. kolo

Rozhodčí: Homola.

Aktualizováno (Úterý, 23 Srpen 2016 19:18)

 

Pozvánka č.2 - Sedlec

A tým: SK Slavoj Volyně – Sedlec, sobota (20.8.) 17:00 ve Volyni – 2. kolo

Rozhodčí: Toucha – Ambrožová, Rada. DFA: Václav Albrecht.

B tým: Nová sezona ještě nezačala (28.8. – venku – Chelčice B)

Dorost: Nová sezona ještě nezačala (28.8. – doma – Katovice/Stř. Hoštice)

Starší žáci: Nová sezona ještě nezačala (4.9. – venku – Doubravice/Sedlice)

Mladší žáci: Nová sezona ještě nezačala (4.9. – venku – Doubravice/Sedlice)

Starší přípravka: Nová sezona ještě nezačala (28.8. – venku – Vodňany)

Mladší přípravka: Nová sezona ještě nezačala (28.8. – venku – Vodňany)

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 15:29)

 

Pozvánka č.1 - Stachy

A tým: SK Slavoj Volyně – Stachy, sobota (13.8.) 15:00 na Stachách – 1. kolo

Rozhodčí: Vejčík – Ryneš, Heinzl.

B tým: Nová sezona ještě nezačala.

Dorost: Nová sezona ještě nezačala.

Starší žáci: Nová sezona ještě nezačala.

Mladší žáci: Nová sezona ještě nezačala.

Starší přípravka: Nová sezona ještě nezačala.

Mladší přípravka: Nová sezona ještě nezačala.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:55)

 

Pozvánka č.26 - Chelčice

A tým: SK Slavoj Volyně – Chelčice, sobota (18.6.) 17:00 ve Volyni – 26. kolo

Rozhodčí: Ovčáček – Klíma, Káník.

B tým: KONEC SEZONY – 8. místo okresní III. třídy.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Zdíkov/Stachy, neděle (19.6.) 10:00 ve Zdíkově – 26. kolo

Rozhodčí: Brych.

Starší žáci: KONEC SEZONY – 9. místo I. A třídy, skupiny B.

Mladší žáci: KONEC SEZONY – 9. místo I. A třídy, skupiny B.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, středa (15.6.) 17:00 v Blatné – sk. A, 13. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Vodňany, neděle (19.6.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 14. kolo

Rozhodčí: Káník.

Mladší přípravka: KONEC SEZONY – 2. místo okresního přeboru.

Aktualizováno (Úterý, 14 Červen 2016 22:45)

 

Pozvánka č.25 - Hradiště

A tým: SK Slavoj Volyně – Hradiště, neděle (12.6.) 17:00 na Hradišti – 25. kolo

Rozhodčí: Zabilka – Ambrožová, Landík.

B tým: KONEC SEZONY – 8. místo okresní III. třídy.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Katovice/Střelské Hoštice, neděle (12.6.) 13:00 ve Volyni – 25. kolo

Rozhodčí: Pravda.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Katovice/Strakonice B, neděle (12.6.) 10:00 v Katov. – 17. kolo

Rozhodčí: Jevčák.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Katovice/Strakonice B, neděle (12.6.) 11:45 v Katov. – 17. kolo

Rozhodčí: Jevčák.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Štěkeň, neděle (12.6.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 12. kolo

Rozhodčí: Rada.

Mladší přípravka: KONEC SEZONY – 2. místo okresního přeboru.

Aktualizováno (Úterý, 07 Červen 2016 21:13)

 

Pozvánka č.24 - Volno

A tým: VOLNO – 24. kolo

Lažiště B v zimní přestávce odstoupilo ze soutěže.

B tým: SK Slavoj Volyně – Balvani Str., neděle (5.6.) 17:00 ve Volyni – 2. utkání NADSTAVBY

Rozhodčí: Krejčík.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, neděle (5.6.) 13:00 ve Volyni – 24. kolo

Rozhodčí: Petričák.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Hradiště, sobota (4.6.) 10:00 ve Volyni – 16. kolo

Rozhodčí: Marek.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Hradiště, sobota (4.6.) 11:45 ve Volyni – 16. kolo

Rozhodčí: Marek.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (5.6.) 14:30 v Blatné – sk. A, 11. kolo

Rozhodčí: Hornát.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Sedl./Doubr., neděle (5.6.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 10. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Aktualizováno (Pondělí, 30 Květen 2016 22:27)

 

Pozvánka č.23 - Vodňany B

A tým: SK Slavoj Volyně – Vodňany B, neděle (29.5.) 17:00 ve Vodňanech – 23. kolo

Rozhodčí: Klimeš – Ovčáček, Sadlak.

B tým: ZÁKLADNÍ ČÁST SKONČILA.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Osek, sobota (28.5.) 10:00 v Oseku – 23. kolo

Rozhodčí: Dunovský.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (28.5.) 10:00 v Týně nad Vl. – 15. kolo

Rozhodčí: Dvořák.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (28.5.) 11:45 v Týně nad Vl. – 15. kolo

Rozhodčí: Dvořák.

Starší přípravka: VOLNO – sk. A, 10. kolo

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (28.5.) 10:00 v Dražej. – sk. A, 9. kolo

Rozhodčí: Káník.

Aktualizováno (Úterý, 24 Květen 2016 17:07)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

 Tokár 2
Slavík 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1