Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.24 - Volno

A tým: VOLNO – 24. kolo

Lažiště B v zimní přestávce odstoupilo ze soutěže.

B tým: SK Slavoj Volyně – Balvani Str., neděle (5.6.) 17:00 ve Volyni – 2. utkání NADSTAVBY

Rozhodčí: Krejčík.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, neděle (5.6.) 13:00 ve Volyni – 24. kolo

Rozhodčí: Petričák.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Hradiště, sobota (4.6.) 10:00 ve Volyni – 16. kolo

Rozhodčí: Marek.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Hradiště, sobota (4.6.) 11:45 ve Volyni – 16. kolo

Rozhodčí: Marek.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (5.6.) 14:30 v Blatné – sk. A, 11. kolo

Rozhodčí: Hornát.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Sedl./Doubr., neděle (5.6.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 10. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Aktualizováno (Pondělí, 30 Květen 2016 22:27)

 

Pozvánka č.23 - Vodňany B

A tým: SK Slavoj Volyně – Vodňany B, neděle (29.5.) 17:00 ve Vodňanech – 23. kolo

Rozhodčí: Klimeš – Ovčáček, Sadlak.

B tým: ZÁKLADNÍ ČÁST SKONČILA.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Osek, sobota (28.5.) 10:00 v Oseku – 23. kolo

Rozhodčí: Dunovský.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (28.5.) 10:00 v Týně nad Vl. – 15. kolo

Rozhodčí: Dvořák.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (28.5.) 11:45 v Týně nad Vl. – 15. kolo

Rozhodčí: Dvořák.

Starší přípravka: VOLNO – sk. A, 10. kolo

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (28.5.) 10:00 v Dražej. – sk. A, 9. kolo

Rozhodčí: Káník.

Aktualizováno (Úterý, 24 Květen 2016 17:07)

 

Pozvánka č.22 - Čkyně

A tým: SK Slavoj Volyně – Čkyně, sobota (21.5.) 17:00 ve Volyni – 22. kolo

Rozhodčí: Vejčík – Řehoř, Bernas.

B tým: SK Slavoj Volyně – Libějovice, neděle (22.5.) 16:00 v Libějovicích – 8. kolo

Rozhodčí: Mondek.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Mirovice/Čimelice, neděle (22.5.) 13:00 ve Volyni – 22. kolo

Rozhodčí: Novotný.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Zliv/Hluboká, sobota (21.5.) 10:00 ve Volyni – 14. kolo

Rozhodčí: Marek.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Zliv/Hluboká, sobota (21.5.) 11:45 ve Volyni – 14. kolo

Rozhodčí: Marek.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Strakonice, neděle (22.5.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 9. kolo

Rozhodčí: Rada.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Volenice, neděle (22.5.) 14:45 ve Volen. – sk. A, 8. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Aktualizováno (Úterý, 17 Květen 2016 15:40)

 

Pozvánka č.21 - Strunkovice nad Blanicí

A tým: SK Slavoj Volyně – Strunkovice nad Bl., sobota (14.5.) 17:00 ve Strunkovicích – 21. kolo

Rozhodčí: Řehoř – Ambrožová, Sýkora.

B tým: SK Slavoj Volyně – Drahonice, neděle (15.5.) 17:00 ve Volyni – 14. kolo

Rozhodčí: Jeřábek.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Netolice, sobota (14.5.) 10:00 v Netolicích – 21. kolo

Rozhodčí: Ambrožová.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Protivín, neděle (15.5.) 10:00 v Protivíně – 13. kolo

Rozhodčí: Novák.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Protivín, neděle (15.5.) 11:45 v Protivíně – 13. kolo

Rozhodčí: Novák.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (14.5.) 11:45 v Dražejově – sk. A, 8. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (15.5.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 7. kolo

Rozhodčí: Z. Raba.

Aktualizováno (Pondělí, 09 Květen 2016 12:50)

 

Pozvánka č.20 - Bělčice

A tým: SK Slavoj Volyně – Bělčice, sobota (7.5.) 17:00 ve Volyni – 20. kolo

Rozhodčí: Trčka – Landík, Hodánek. DFA: František Šafránek.

B tým: SK Slavoj Volyně – Předslavice, sobota (7.5.) 17:00 v Předslavicích – 13. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Sedlice, neděle (8.5.) 13:00 ve Volyni – 20. kolo

Rozhodčí: Jevčák.

Starší žáci: VOLNO – 12. kolo

Mladší žáci: VOLNO – 12. kolo

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Vodňany, neděle (8.5.) 10:00 ve Vodň. – sk. A, 7. kolo

Rozhodčí: Homola.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Katov./Hoš., neděle (8.5.) 10:00 v Kat. – sk. A, 6. kolo

Rozhodčí: Boukalík.

Aktualizováno (Pondělí, 02 Květen 2016 17:03)

 

Pozvánka č.19 - Kestřany

A tým: SK Slavoj Volyně – Kestřany, sobota (30.4.) 13:30 v Kestřanech – 19. kolo

Rozhodčí: Pícha – Votava, Přibyl. DFA: Roman Bicek.

B tým: SK Slavoj Volyně – Štěkeň B, neděle (1.5.) 17:00 ve Volyni – 12. kolo

Rozhodčí: Hoch.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Vacov, neděle (1.5.) 10:00 ve Vacově – 19. kolo

Rozhodčí: Frček.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Vlachovo Březí, sobota (30.4.) 09:00 ve Vl. Březí – 11. kolo

Rozhodčí: Marek.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Vlachovo Březí, sobota (30.4.) 10:45 ve Vl. Březí – 11. kolo

Rozhodčí: Marek.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Štěkeň, středa (27.4.) 17:00 ve Štěkni – sk. A, 5. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, neděle (1.5.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 6. kolo

Rozhodčí: J. Raba.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Sedlice/Doubr., neděle (1.5.) 13:00 v Sedlici – sk. A, 5. kolo

Rozhodčí: Kolář.

Aktualizováno (Úterý, 26 Duben 2016 13:13)

 

Pozvánka č.18 - Vlachovo Březí

A tým: SK Slavoj Volyně – Vlachovo Březí, sobota (23.4.) 17:00 ve Volyni – 18. kolo

Rozhodčí: Petričák – Novotný, Poklop. DFA: Michal Řezáč.

B tým: SK Slavoj Volyně – Pražák, sobota (23.4.) 15:00 na Pražáku – 11. kolo

Rozhodčí: Homola.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Protivín, neděle (24.4.) 13:00 ve Volyni – 18. kolo

Rozhodčí: Mráz.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Vacov, neděle (24.4.) 10:00 ve Vacově – 10. kolo

Rozhodčí: Babka.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Vacov, neděle (24.4.) 11:45 ve Vacově – 10. kolo

Rozhodčí: Babka.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (24.4.) 11:00 ve Volyni – sk. A, 4. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, neděle (24.4.) 9:30 ve Volyni – sk. A, 4. kolo

Rozhodčí: K. Raba.

Aktualizováno (Úterý, 19 Duben 2016 16:48)

 

Pozvánka č.17 - Stachy

A tým: SK Slavoj Volyně – Stachy, sobota (16.4.) 15:00 na Stachách – 17. kolo

Rozhodčí: Novák – Kocina, Mlynár.

B tým: SK Slavoj Volyně – Cehnice B, neděle (17.4.) 15:00 v Cehnicích – 10. kolo

Rozhodčí: Ficko.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Blatná, sobota (16.4.) 9:30 v Blatné – 17. kolo

Rozhodčí: Plaček.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Blatná, sobota (16.4.) 10:00 ve Volyni – 18. kolo

Rozhodčí: Kaštánek.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Blatná, sobota (16.4.) 11:45 ve Volyni – 18. kolo

Rozhodčí: Kaštánek.

Starší přípravka: VOLNO.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Volenice, neděle (17.4.) 10:00 ve Volyni – sk. A, 3. kolo

Aktualizováno (Úterý, 12 Duben 2016 13:10)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1