Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Balský 2
Brabec 2
Chochol 2
Boška 1
P. Pubal 1
F. Gašpar 1
Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.14 - Štěkeň

A tým: SK Slavoj Volyně – Štěkeň, sobota (14.11.) 13:30 ve Štěkni – 14. kolo

Rozhodčí: Syrovátka – Klíma, Hejtmánek.

B tým: Podzimní část už skončila.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Strunkovice nad Bl., neděle (15.11.) 13:00 ve Volyni – 14. kolo

Rozhodčí: Hoch mladší.

Starší žáci: Podzimní část už skončila.

Mladší žáci: Podzimní část už skončila.

Starší přípravka: Podzimní část už skončila.

Mladší přípravka: Podzimní část už skončila.

Aktualizováno (Úterý, 10 Listopad 2015 16:59)

 

Pozvánka č.13 - Hradiště

A tým: SK Slavoj Volyně – Hradiště, sobota (7.11.) 14:00 ve Volyni – 12. kolo

Rozhodčí: Škuthan – Novák, Šedivý.

B tým: Podzimní část už skončila.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Katovice/Stř. Hoštice, sobota (7.11.) 10:30 v Katovicích – 12. kolo

Rozhodčí: Malota.

Starší žáci: Podzimní část už skončila.

Mladší žáci: Podzimní část už skončila.

Starší přípravka: Podzimní část už skončila.

Mladší přípravka: Podzimní část už skončila.

Aktualizováno (Úterý, 03 Listopad 2015 01:27)

 

Pozvánka č.12 - Lažiště B

A tým: SK Slavoj Volyně – Lažiště B, neděle (1.11.) 14:00 v Lažišti – 11. kolo

Rozhodčí: Plaček – Marek, Sýkora.

B tým: Podzimní část už skončila.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vlt., neděle (1.11.) 10:00 v Týně nad Vltavou – 11. kolo

Rozhodčí: Kroutl.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Blatná, neděle (1.11.) 9:30 v Blatné – 9. kolo

Rozhodčí: Žemlička.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Blatná, neděle (1.11.) 11:15 v Blatné – 9. kolo

Rozhodčí: Žemlička.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Bělčice, středa (28.10.) 14:00 v Bělčicích – 1. kolo

Rozhodčí: Šlehubr.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Chelčice, neděle (1.11.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Rozhodčí: V. Rada.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, neděle (1.11.) 11:30 ve Volyni – 11. kolo

Rozhodčí: V. Rada.

Aktualizováno (Pondělí, 26 Říjen 2015 18:29)

 

Pozvánka č.11 - Vodňany B

A tým: SK Slavoj Volyně – Vodňany B, sobota (24.10.) 14:30 ve Volyni – 10. kolo

Rozhodčí: Křížovský – Pícha, Bernas.

B tým: Podzimní část už skončila.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Osek, neděle (25.10.) 13:00 ve Volyni – 10. kolo

Rozhodčí: Petričák.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Katovice/Str. B, sobota (24.10.) 10:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: R. Mráz.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Katovice/Str. B, sobota (24.10.) 11:45 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: R. Mráz.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Strakonice, sobota (24.10.) 13:30 ve Strak. (ČZ) – 10. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (25.10.) 11:30 v Blatné – 10. kolo

Rozhodčí: Kolář.

 

Pozvánka č.10 - Čkyně

A tým: SK Slavoj Volyně – Čkyně, neděle (18.10.) 15:30 ve Čkyni – 9. kolo

Rozhodčí: Šíma – Kocina, Heinzl.

B tým: SK Slavoj Volyně – Číčenice, sobota (17.10.) 12:30 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Homola.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Mirovice/Čimelice, sobota (17.10.) 10:00 v Mirovicích – 9. kolo

Rozhodčí: Toucha.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Hradiště, neděle (18.10.) 10:00 na Hradišti – 7. kolo

Rozhodčí: Hoch mladší.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Hradiště, neděle (18.10.) 11:45 na Hradišti – 7. kolo

Rozhodčí: Hoch mladší.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Štěkeň, neděle (18.10.) 10:00 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Junior Str., neděle (18.10.) 11:30 ve Volyni – 9. kolo

Rozhodčí: Bernas.

Aktualizováno (Středa, 14 Říjen 2015 14:07)

 

Pozvánka č.9 - Strunkovice nad Blanicí

A tým: SK Slavoj Volyně – Strunkovice nad Bl., sobota (10.10.) 16:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Škuthan – Pekárek, Bernas. DS: Karel Hoch starší.

B tým: SK Slavoj Volyně – Libějovice, neděle (11.10.) 16:00 ve Volyni – 1. kolo

Rozhodčí: Novotný.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Netolice, neděle (11.10.) 13:00 ve Volyni – 8. kolo

Rozhodčí: Lepič.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (10.10.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Zabilka.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Týn nad Vltavou, sobota (10.10.) 11:45 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Zabilka.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná B, neděle (11.10.) 11:30 v Blatné – 8. kolo

Rozhodčí: Šlehubr.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Katovice/Hoštice, neděle (11.10.) 10:00 v Kat. – 8. kolo

Rozhodčí: Šedivý.

Aktualizováno (Úterý, 06 Říjen 2015 17:01)

 

Pozvánka č.8 - Bělčice

A tým: SK Slavoj Volyně – Bělčice, sobota (3.10.) 16:00 v Bělčicích – 7. kolo

Rozhodčí: Šíma – Pekárek, Hornát.

B tým: SK Slavoj Volyně – Drahonice, neděle (4.10.) 15:00 v Drahonicích – 7. kolo

Rozhodčí: Hoch starší.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Sedlice, sobota (3.10.) 10:00 v Sedlici – 7. kolo

Rozhodčí: Petričák.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Zliv/Hluboká, neděle (4.10.) 09:30 ve Zlivi – 5. kolo

Rozhodčí: Šimšík.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Zliv/Hluboká, neděle (4.10.) 11:15 ve Zlivi – 5. kolo

Rozhodčí: Šimšík.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Blatná A, neděle (4.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Z. Raba.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Sedlice/Doubr., neděle (4.10.) 11:30 ve Volyni – 7. kolo

Rozhodčí: Z. Raba.

Aktualizováno (Úterý, 06 Říjen 2015 16:00)

 

Pozvánka č.7 - Kestřany

A tým: SK Slavoj Volyně – Kestřany, sobota (26.9.) 16:30 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Brych – Klíma, Šedivý. DS: Václav Albrecht.

B tým: SK Slavoj Volyně – Předslavice, neděle (27.9.) 16:30 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Rynda.

Dorost: SK Slavoj Volyně – Vacov, neděle (27.9.) 13:00 ve Volyni – 6. kolo

Rozhodčí: Dunovský.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně – Protivín, sobota (26.9.) 10:00 ve Volyni – 4. kolo

Rozhodčí: Frček.

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně – Protivín, sobota (26.9.) 11:45 ve Volyni – 4. kolo

Rozhodčí: Frček.

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (26.9.) 11:45 v Dražejově – 6. kolo

Rozhodčí: Kolář.

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně – Dražejov, sobota (26.9.) 10:00 v Dražejově – 6. kolo

Rozhodčí: Kolář.

Aktualizováno (Úterý, 06 Říjen 2015 16:00)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

 Tokár 2
Slavík 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1