Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Balský 2
Brabec 2
Chochol 2
Boška 1
P. Pubal 1
F. Gašpar 1
Fiala 1
Raba 1
vlastní 1

Pozvánky na víkend

Pozvánka č.1 - Čkyně

A tým: Volyně – Čkyně, sobota (18.8.) 17:00 ve Volyni – 2. kolo

Aktualizováno (Pátek, 17 Srpen 2018 14:35)

 

Pozvánka č. 24 - Stachy

A tým: Stachy – Volyně, sobota (16.6.) 15:00 ve Stachách – 26. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Vítějovice/Netolice, neděle (17.6) 13:00 ve Volyni – 26. kolo

Starší žáci: Střelské Hoštice/Katovice – Volyně/Čestice, neděle (17.6.) 17:00 ve Střelských Hošticích – 12. kolo

Mladší žáci: Horažďovice B – Volyně/Čestice, pondělí (18.6.) 17:00 v Horažďovicích – 6. kolo

Aktualizováno (Pátek, 15 Červen 2018 14:36)

 

Pozvánka č. 23 - Vacov B

A tým: Volyně – Vacov B, sobota (9.6.) 17:00 ve Volyni – 25. kolo

B tým: Volyně B – Hoslovice, neděle (10.6.) 17:00 ve Volyni

Dorost: Katovice/Dražejov – Volyně/Čestice, sobota (9.6.) 10:00 v Katovicích – 25. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Bělčice, neděle (10.6.) 10:00 ve Volyni – 23. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Junior B, neděle (10.6.) 12:00 ve Volyni

Starší přípravka B: Volyně B – Čestice, neděle (10.6.) 14:00 ve Volyni

Aktualizováno (Středa, 13 Červen 2018 08:20)

 

Pozvánka č. 22 - Dříteň

A tým: Volyně – Dříteň, sobota (2.6.) 17:00 ve Volyni – 24. kolo

B tým: Hoslovice – Volyně B, sobota (2.6.) 17:00 v Hoslovicích

Dorost: Volyně/Čestice – Poříčí, neděle (3.6.) 13:00 ve Volyni – 24. kolo

Starší žáci: Štěkeň – Volyně/Čestice, sobota (2.6.) 13:30 ve Štěkni – 21. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sušice B, čtvrtek (31.5.) 17:30 ve Volyni – 5. kolo

Mladší žáci: Střelské Hoštice/Katovice – Volyně/Čestice, neděle (3.6.) 14:00 ve Střelských Hošticích – 4. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Blatná A, neděle (3.6.) 10:00 ve Volyni

Starší přípravka B: Volyně B – Bělčice, neděle (3.6.) 11:45 ve Volyni

Aktualizováno (Pátek, 01 Červen 2018 20:37)

 

Pozvánka č. 21 - Chelčice

A tým: Chelčice – Volyně, neděle (27.5.) 10:15 v Chelčicích – 23. kolo

B tým: Chelčice B – Volyně B, neděle (27.5.) 16:00 v Chelčicích – 8. kolo

Dorost: Zdíkov/Stachy – Volyně/Čestice, neděle (27.5) 10:00 ve Zdíkově – 23. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Žichovice, sobota (26.5.) 10:00 ve Volyni – 20. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Horažďovice B, sobota (26.5.) 11:45 ve Volyni – 3. kolo

Starší přípravka A: Volyně A – Volyně B, neděle (27.5.) 13:00 ve Volyni – 10. kolo

Aktualizováno (Čtvrtek, 31 Květen 2018 12:18)

 

Pozvánka č. 20 - Zdíkov

A tým: Volyně – Zdíkov, sobota (19.5.) 17:00 ve Volyni – 22. kolo

B tým: Volyně B – Předslavice/Vl. Březí B, sobota (19.5.) 13:00 ve Volyni – 14. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Vacov, neděle (20.5.) 13:00 ve Volyni – 22. kolo

Starší žáci: Sousedovice – Volyně/Čestice, neděle (20.5.) 10:00 v Sousedovicích – 19. kolo

Mladší žáci: Sušice B – Volyně/Čestice, pondělí (21.5.) 17:00 v Sušici – 2. kolo

Starší přípravka A: Bavorov/Vodňany B – Volyně A, sobota (19.5.) 14:30 v Bavorově – 18. kolo

Starší přípravka B: Dražejov – Volyně B, sobota (19.5) 11:30 v Dražejově – 18. kolo

Aktualizováno (Sobota, 19 Květen 2018 00:11)

 

Pozvánka č. 19 - Netolice

A tým: Netolice – Volyně, sobota (12.5.) 13:30 v Netolicích – 21. kolo

B tým: Cehnice B – Volyně B, neděle (13.5.) 15:00 v Cehnicích – 13. kolo

Dorost: Protivín – Volyně/Čestice, sobota (12.5) 10:00 v Protivíně – 21. kolo

Starší žáci: Volyně/Čestice – Dražejov, neděle (13.5.) 11:30 ve Volyni – 18. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Střelské Hoštice/Katovice, sobota (12.5.) 10:00 ve Volyni – 1. kolo skupiny o 1. - 4. místo

Starší přípravka A: Volyně A – Dražejov, neděle (13.5.) 10:00 ve Volyni – 17. kolo

Starší přípravka B: Volyně B – Štěkeň, sobota (12.5) 11:30 ve Volyni – 17. kolo

Aktualizováno (Pátek, 11 Květen 2018 13:23)

 

Pozvánka č. 18 - Lažiště

A tým: Volyně – Lažiště, sobota (5.5.) 17:00 ve Volyni – 20. kolo

B tým: Čestice – Volyně B, sobota (5.5.) 14:00 v Česticích – 12. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Blatná, neděle (6.5) 13:00 ve Volyni – 20. kolo

Starší žáci: Blatná B – Volyně/Čestice, sobota (5.5.) 10:00 v Blatné – 17. kolo

Mladší žáci: Volyně/Čestice – Sedlice/Doubravice, sobota (5.5.) 11:45 ve Volyni – 14. kolo

Starší přípravka A: Štěkeň – Volyně A, neděle (6.5.) 15:00 ve Štěkni – 16. kolo

Starší přípravka B: Bavorov/Vodňany C – Volyně B, sobota (5.5) 14:30 ve Vodňanech – 16. kolo

Aktualizováno (Sobota, 05 Květen 2018 07:58)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B -:- (-:-)

11. kolo: Dražejov -:- (-:-)

12. kolo: Sedlice -:- (-:-)

13. kolo: Strunkovice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída

 Tokár 2
Slavík 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1