Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Výsledkové servisy

Výsledkový servis č.7

A - tým: SK Slavoj Volyně - Cehnice 3:2 (Chochol 2, Kabrna)

B - tým: SK Slavoj Volyně - Chelčice B 4:2 (Bendl 2, Kabrna, Kubeš)

Dorost: SK Slavoj Volyně - Štěkeň 0:1

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Písek B 0:4

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Písek B 1:6

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně - Katovice 8:0 (Kuna 4, A. Boška, Holoubek, Paterna, Tokár)

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně - Štěkeň 3:2 (Carda 2, Hrubeš)

Starší páni: SK Slavoj Volyně - Malenice 6:6 (Němeček 5 - 2 z pen., Křišťan)

Aktualizováno (Pátek, 08 Říjen 2010 09:53)

 

Výsledkový servis č.6

A - tým: SK Slavoj Volyně - Katovice B 1:2 (Věneček)

B - tým: SK Slavoj Volyně - Mnichov 0:5

Dorost: SK Slavoj Volyně - Cehnice 8:0 (Sušánek 3, Němeček, Sosna, Gašpar, Honosek, Kouba)

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Vimperk 0:3

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Protivín 0:0 (5:3 na pokutové kopy)

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Vimperk 1:5

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Protivín 5:2

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně - Osek 10:2 (Červený 3, Kuna 3, Holoubek 2, Koky, Hrubeš)

Mladší přípravka: volno

Starší páni: SK Slavoj Volyně - Doubravice 2:3 (Šuba, Němeček z pen.)

Aktualizováno (Pátek, 08 Říjen 2010 09:48)

 

Výsledkový servis č.5

A - tým: SK Slavoj Volyně - Malenice 2:0 (Věneček 2)

B - tým: SK Slavoj Volyně - Cehnice B 3:0 (kontumace)

Dorost: SK Slavoj Volyně - Kestřany 2:4 (Fiala, Sušánek)

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Prachatice B 1:2 (P. Gašpar)

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Prachatice B 1:7 (F. Gašpar)

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně - Sedlice 5:0 (Holoubek 3, A. Boška, vlastní)

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně - Sedlice 6:12 (J. Boška 4, R. Carda 2)

Aktualizováno (Úterý, 21 Září 2010 19:27)

 

Výsledkový servis č.4

A - tým: SK Slavoj Volyně - Bavorov 0:0

B - tým: SK Slavoj Volyně - Číčenice 3:2 (Kubeš, Škopek, Kabrna)

Dorost: SK Slavoj Volyně - Dražejov 0:1

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Hradiště 6:2 (Žiga 3, P. Gašpar 2, Červeňák)

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Hradiště 1:9 (Šitner)

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně - Chelčice 6:0 (Kuna 2, Holoubek 2, A. Boška 2)

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně - Dražejov 9:0 (Jos. Boška 5, Carda 3, vlastní)

Starší páni: SK Slavoj Volyně - Bavorov 4:2 (Červený 2, Šuba, Novák z pen.)

Aktualizováno (Úterý, 14 Září 2010 10:54)

 

Výsledkový servis č.3

A - tým: SK Slavoj Volyně - Štěkeň 3:1 (Věneček 2, Liška)

B - tým: SK Slavoj Volyně - Sousedovice B 2:2 (Chochol 2)

Dorost: SK Slavoj Volyně - Sousedovice 1:0 (Neumitka)

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Vlachovo Březí 1:2 (Patrik Gašpar)

Mladší žáci: SK Slavoj Volyně - Vlachovo Březí 11:1 (Filip Gašpar 3, Červeňák 3, Červený 2, Adam Boška, Šitner, Paterna)

Starší přípravka: SK Slavoj Volyně - Vodňany 7:4 (Červený 4, Adam Boška, Němečková, Kuna)

Mladší přípravka: SK Slavoj Volyně - Vodňany 2:8 (Josef Boška 2)

Starší páni: SK Slavoj Volyně - Čkyně 0:6

Aktualizováno (Úterý, 07 Září 2010 15:07)

 

Výsledkový servis č.2

A - tým: SK Slavoj Volyně - Střelské Hoštice 2:1 (Mack, Rangl)

A - tým: SK Slavoj Volyně - Sedlice B 3:0 (Kubeš 2, Škopek)

B - tým: SK Slavoj Volyně - Lnáře B 2:2 (Kuchař, Kadlec)

Dorost: Nový ročník zahájí 4. září.

Starší žáci: SK Slavoj Volyně - Střelské Hoštice 3:0 (Gašpar, Žiga, Boška)

Mladší žáci: Nový ročník zahájí 5. září.

Starší přípravka: Nový ročník zahájí 5. září.

Mladší přípravka: Nový ročník zahájí 5. září.

Aktualizováno (Pondělí, 30 Srpen 2010 15:22)

 

Výsledkový servis č.1

A - tým: SK Slavoj Volyně - TJ Blatná B 2:0 (Věneček, Kabrna)

B - tým: Nový ročník zahájí 28. srpna.

Dorost: Přípravné utkání: SK Slavoj Volyně - Čkyně 0:5

Starší žáci: Nový ročník zahájí 29. srpna.

Mladší žáci: Nový ročník zahájí 5. září.

Starší přípravka: Přípravné utkání: SK Slavoj Volyně - Čkyně 2:11 (Červený 2)

Mladší přípravka: Nový ročník zahájí 5. září.

Aktualizováno (Středa, 18 Srpen 2010 15:26)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1