Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Aktuality

Sportovní ples SK Slavoje Volyně

alt

Lístky na 11. sportovní ples SK Slavoje Volyně jsou k dostání u p. Raby (tel. 602 605 400) nebo p. Novotného (tel. 606 759 307)

Aktualizováno (Neděle, 10 Únor 2019 12:18)

 

Pouťová sobota na Slavoji

alt

Od 10:00 se proti sobě ještě utkají družstva mužů a žen.

Aktualizováno (Středa, 01 Srpen 2018 07:07)

 

Tatran byl nad síly Slavoje

Fotbalisté Volyně ve svém druhém přípravném utkání ukázali dvě tváře. V prvním poločase nastoupila nejsilnější možná sestava Slavoje, v níž ale i tak chyběli tři hráči základní sestavy. Na konci vyrovnané první půle se do vedení dostali prachatičtí a s jednogólovým náskokem šli do kabin. Do druhé půle udělali volynští šest změn v poli a to se hned podepsalo na herním projevu i výsledku utkání. Druhou půli opanoval Tatran v poměru 5:1. O jediný gól Volyně se postaral po Slavíkově pěkné akci Prihara.

SK Slavoj Volyně - Tatran Prachatice 1:6 (0:1) Branka: 70. Prihara

Sestava Slavoje: Mráz - Neumitka, Pasler, Myslivec, Nový - Hájek, Prihara, Malina, Kubeš - Tokár, Brabec. Střídali Slavík, Liška, Pubal, Němec, Stropnický, Kopáček.

Aktualizováno (Středa, 01 Srpen 2018 06:57)

 

Plán letní přípravy

Přátelské zápasy Slavoje:

SK Slavoj Volyně - TJ Otavan Štěkeň, neděle 22.7. od 15:00 ve Štěkni

SK Slavoj Volyně - Tatran Prachatice, neděle 29.7. od 16:00 v Záblatí

SK Slavoj Volyně - TJ ZD Kestřany, sobota 4.8. od 17:00 ve Volyni

SK Slavoj Volyně - Sokol Putim, neděle 12.8. od 15:00 ve Volyni

Aktualizováno (Pátek, 20 Červenec 2018 13:54)

 

O2 TV na Slavoji

Nově na hřišti v klubovně na Slavoji zavádíme O2 TV. Budou se zde promítat sportovní utkání například z probíhajícího MS. Příští soutěžní ročník české fotbalové nejvyšší soutěže bude převážně vysílat O2 a u nás budete moci sledovat všechny vysílané zápasy.

Aktualizováno (Neděle, 24 Červen 2018 14:50)

 

Zhodnocení sezony mládeže

Dorost

Nejstarší mládežnická kategorie do posledního zápasu soutěže bojovala o třetí místo. Nakonec skončili naši dorostenci na pěkném čtvrtém místě tabulky. Největším pozitivem je že několik hráčů dorostu už se podstatně zapojuje do zápasů A - týmu a napřiklad Patrik Tokár hraje důležitou roli a vstřelil 5 gólů v I. B třídě mužů. V dorostenecké soutěži zaznamenal 29 gólů a stal se druhým nejlepším střelcem.

Starší žáci

Po zimní obměně kádru, kdy někteří hráči skončili s fotbalem nebo byli zranění se očekával propad v tabulce. Torzo podzimního kádru se ale semklo a po celé jaro předvádělo výborné výkony. Čtvrté místo tabulky je po předvedených výkonech naprosto zasloužené.

Mladší žáci

Mladší žákovská kategorie odehrála svoji soutěž v Plzeňském kraji. V jarní části postoupila do nadstavbové soutěže o první až čtvrté místo. Po skvělých výkonech obsadili druhé místo za rezevrním týmem Sušice. Za sebou tak nechali všechny družstva ze strakonického okresu a tudíž vyhráli titul přeborníka okresu. Navíc kapitán Jan Peterka vsítil 26 gólů a na losovacím aktivu OFS Strakonice bude dekorován jako nejlepší střelec soutěže.

Starší přípravka

Přípravkářské týmy jsou momentálně výkladní skříní volyňského fotbalu a dělá všem rodičům, příznivcům i vedení obrovskou radost. V dlouhodobé soutěži obsadil A - tým druhé místo, když v celé sezoně prohrál jediný zápas, ve finále podlehl B - týmu strakonického Junioru 2:8. B - tým dokončil sezonu na předposledním místě tabulky. Dúležitým faktem ale je, že se každým zápasem zlepšovali a v soubojích s mnohem staršími protihráči si vedli velice slibně. Starší přípravkáři během jarní sezony se také zúčastnili tří turnajů a na všech dopadli velice dobře. Na celorepublikovém turnaji McDonald´s Cup se propracovali z okresního kola až do krajského. Tam je od celorepublikového finále dělila jediná výhra, když ve finále podlehli Vimperku. Na další klání benjamínci odjeli na mezinárodní turnaj do Vodňan. Zde v konkurenci Písku, Dynama či Junioru obsadili výborné páté místo. Po konci sezony odehráli přípravkáři ještě Turnaj nadějí v Kovářově. Tam po semifinálové prohře s domácím celkem narazili v utkání o třetí místo na Meteor Tábor, který porazili 4:0 a volyňští mladíci se mohli radovat z bronzových medailí. Navíc si ještě mnoho hráčů přebralo různé individuální ceny. David Novotný se s 84 góly stal nejlepším střelcem soutěže starších přípravek a napříč všemi kategoriemi vstřelil neuvěřitelných 100 gólů. Na dvou turnajích byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje Aneta Bačová, která kromě toho spolu se spoluhráčkou Marií Ulmanovou přebere na losovacím aktivu OFS ocenění za vítězství výběru dívek OFS Strakonice v krajské soutěži okresních výběrů.

Aktualizováno (Neděle, 24 Červen 2018 14:34)

 

Závěrečná zpráva k čerpání dotace

Prostředky, které nám byly poskytnuty z dotace MŠMT – program VIII – Organizace sportu ve sportovních klubech, byly čerpány:

na vybavení mládežnických týmů:

tréninkový míč – pro trénování mládežnických brankařů – přípravky a žáci – částka 700,-- Kč

míče a lahve – dovybavení dorostu za poškozené a opotřebované – částka 11.374,-- Kč

dresy, trenky a stulpny – doplnění o nové dresy pro dorost – výměna za již poškozené – částka 28.428,-- Kč

pronájmy tělocvičen – použito pro přípravku, žáky a dorost – částka Kč 1.290,--

školení trenéra přípravek – částka 500,-- Kč

startovné na turnajích – přípravka, dorost – částka 1.800,-- Kč

doplnění zdravotnickými potřebami – určeno pro žáky a dorost – částka 549,-- Kč

benzín do sekačky – na sečení plochy hřiště pro všechny mládežnická mužstva - částka 2.128,-- Kč

na mzdy trenérů mládeže – částka 113.231,-- Kč, tj. 70,77 % z částky dotace

Veškeré prostředky dotace byly použity pro potřeby našich 5 mládežnických týmů. Dále se ještě našich trenéři věnují i přípravě dětí předškolního věku, které soustavně připravují na to, aby se mohli po dovršení 6 let věku zapojit přímo do soutěžních zápasů nejmladší kategorie.

Aktualizováno (Čtvrtek, 14 Červen 2018 19:28)

 

ZŠ Volyně vyhrála okresní McDonald´s Cup!

Naši malí fotbalisté minulý čtvrtek vybojovali vítězství v okresním kole školního turnaje McDonalds Cup. Základní školu reprezentovali v drtivé většině hráči Slavoje a také Jaroslav Chvosta, který dlouho za Volyni hrál a momentálně působí ve Vimperku. Na našem facebookem profilu najdete fotogalerii z finálovéh utkání, ve kterém si Volyně poradila s Katovicemi v poměru 1:0.

alt

Foto Jan Škrle

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Květen 2018 15:36)

 

Shrnutí přípravy mládeže

Přípravky

Naše nejmladší fotbalové naděje odehrály během zimní přípravy dva dlouhodobé turnaje. A-tým se zúčastnil velmi dobře obsazeného klání v Oseku. Bez větších problémů se propracoval ze skupinové fáze do finálových turnajů. Tam i přes velkou marodku a absenci několika hráčů obsadili šesté místo. B-tým hrál dlouhodobý turnaj Ekonomických služeb ve Strakonicích. Volyně zde měla jasně nejmladší kádr, a tak byly zápasy spíše o sbírání zkušeností. Nakonec z toho bylo poslední šesté místo. Důležité je ale zmínit, že ,,béčko" se celý turnaj fotbalově zvedalo. Posledním testem pro přípravku byl turnaj OFS. Svěřencům trenérů Kopačka a Nového se povedl nadmíru dobře. Vyhráli všechny své zápasy, ve finále porazili domácí Junior a zaslouženě slavili vítězství. Nejlepší brankářkou turnaje byla navíc vyhlášena Aneta Bačová.

Mladší žáci

Stejně jako přípravky, tak i mladší žáci odehráli turnaj v Oseku. A podobně jako nejmladší postihly nemoci i tuto kategorii. Z toho důvodu se zúčastnili pouze tří ze čtyř turnajů. Výsledkem bylo konečné šesté místo. V neděli 11. března si vyzkoušeli jaké je to hrát proti týmu z krajského přeboru. Na umělé trávě ve Strakonicích změřili síly s místním Juniorem. I přes prohru 1:3 byli trenéři s výkonem spokojeni. Mrzelo je pouze neproměňování vyložených příležitostí.

Starší žáci

Halový turnaj v Oseku sehrálo i družstvo starších žáků a zvládli ho na jedničku. Z kvalifikačních turnajů se jim povedlo postoupit do finálových, kde se v konkurenci týmů hrající vyšší soutěže vůbec neztratili. V konečné tabulce obsadili třetí místo. Koncem ledna žáci zamířili na klání do Vlachova Březí. I zde se Slavoj dařilo a s bilancí čtyř výher a jediné porážky putoval pohár do Volyně. Posledním halovým turnajem bylo soupeření pod záštitou OFS, kde starší žáci obsadili osmé místo. Obdobně jako mladší si také zahráli na konec přípravy proti Junioru. V zápasu byl ale vidět velký výkonnostní rozdíl a Slavoj prohrál 1:11.

Dorost

Nejstarší mládežnická kategorie svůj turnaj v Oseku naprosto ovládla. Už několik zápasů dopředu mohli mladíci slavit triumf. Skóre 102:41 hovoří za vše. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Patrik Tokár, který nastřílel bezmála 40 branek.

Aktualizováno (Úterý, 27 Březen 2018 13:20)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1