Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Aktuality

Áčko dohraje zápas ve Lhenicích 8. května

Jak už všichni jistě víte, sobotní utkání 19. kola krajské I. B třídy, které měl odehrát A tým Slavoje Volyně na hřišti Lhenic, bylo z důvodu podmáčeného trávníku zrušeno. Hned byl ale domluven náhradní termín – zápas se odehraje ve státní svátek v pondělí 8. května na Den vítězství. Úvodní výkop proběhne v 17 hodin. Pokud tedy nevíte, jak strávit volný den, zajeďte do Lhenic podpořit volyňský Slavoj!

Aktualizováno (Úterý, 02 Květen 2017 22:13)

 

Odchovanec Švejda skóroval ve třetí lize

Místní rodák a odchovanec volyňského fotbalu Michal Švejda (na snímku) v sobotu jedním gólem přispěl k výhře Štěchovic 4:3 na penalty v Písku. Jeho tým je po dvaceti odehraných kolech ČFL na páté příčce. Foto: Václav Kozma (www.jcted.cz).

Švejda.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Březen 2017 16:55)

 

Souhrn zimní přípravy 2017

Fotbalisté A týmu mají zimní přípravné období úspěšně za sebou a mohou vyhlížet sobotní start odvetné části nejnižší krajské soutěže. Kromě klasických tréninkových bloků v domácích podmínkách absolvovali v polovině února také víkendové zimní soustředění v Kašperských Horách, aby v okolí hradu Kašperk nabírali fyzickou kondici na jarní části sezony. Na soustředění také sehráli svěřenci kouče Václava Mareše dva přípravné zápasy.

Dohromady odehrála Volyně šest přátelských mačů s bilancí čtyř výher, jedné remízy a jedné porážky při skóre 25:7. Ke změnám v kádru přes zimní přestávku nedošlo, realizační tým bude rovněž pokračovat v podzimním složení.

11. února: Sušice B – Volyně 0:4

12. února: Dlouhá Ves – Volyně 0:6

18. února: Volyně – Vimperk 7:0

25. února: Týn nad Vltavou – Volyně 3:2

11. března: Sedlice – Volyně 2:4

18. března: Blatná – Volyně 2:2

Aktualizováno (Úterý, 21 Březen 2017 14:50)

 

Cenná remíza na hřišti blatenského áčka

Fotbalisté Volyně zakončili zimní přípravu povedenou generálkou na hřišti účastníka krajské I. A třídy z Blatné. Volyně se v utkání dokonce ujala vedení, které obstaral Petr Rojík. Blatenští pak i díky proměněné penaltě otočili výsledek, ale svěřenci kouče Václava Mareše dokázali alespoň odvrátit porážku a vyrovnat na konečných 2:2 gólem Jiřího Němečka staršího ze standardní situace.

Blatná – Volyně 2:2 (1:1). Branky Volyně: Rojík, Němeček starší.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Dvořák, Chvosta, Malina – Temňák, Páník, Mack, Havlíček – Němeček st., Škopek. Střídali Kovář a Tokár.

Aktualizováno (Úterý, 21 Březen 2017 14:40)

 

Áčko v přípravě porazilo i Sedlici

Páté utkání – čtvrté vítězství. Fotbalistům Volyně se v přípravném období výsledkově daří. Naposledy v sobotu 11. března na přírodní trávě v Česticích porazili Sedlici 4:2. Slavoj nejprve po dvou brankách Macka dvakrát vedl (1:0 a 2:1), ale soupeř vždy odpověděl – 2:2. Rozhodující gól tak vstřelil až střídající Temňák, gólovou pojistku následně přidal ještě Němeček starší – 4:2. Zimní přípravu zakončí svěřenci trenéra Mareše sobotní generálkou v Blatné, poté už vstoupí do mistrovského jara doma proti Stachám.

Volyně – Sedlice 4:2 (2:1). Branky Volyně: Mack 2, Temňák, Němeček starší.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Dvořák, Chvosta, Malina – F. Gašpar, Páník, Mack, Havlíček – Němeček st., Škopek. Střídali Kovář a Temňák.

Aktualizováno (Úterý, 14 Březen 2017 23:11)

 

Změna: Se Sedlicí v Česticích

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

Ilustrační foto.

Aktualizováno (Čtvrtek, 09 Březen 2017 19:41)

 

9. SPORTOVNÍ PLES

Plakát.

Aktualizováno (Úterý, 28 Únor 2017 00:09)

 

Volyně odehrála povedenou přípravu s Týnem

Fotbalisté A týmu Volyně v zimní přípravě poprvé inkasovali i prohráli. Přesto se za zápas, který sehráli proti Týnu nad Vltavou, nemusejí vůbec stydět. Třetímu manšaftu krajské I. A třídy byli po většinu zápasu minimálně vyrovnaným soupeřem. Svěřenci kouče Mareše měli na dosah ještě lepší výsledek, ale neproměnili dva pokutové kopy. Ze značky penalty neuspěli otec a syn Němečkové, naopak soupeř sám z pokutového kopu v poslední minutě pohledného duelu rozhodl.

O nadcházejícím víkendu, kdy je na programu sportovní ples, mají fotbalisté A týmu volno. Další přípravný zápas sehrají až 11. března proti Sedlici.

Týn nad Vltavou – Volyně 3:2 (1:1). Hráno na UMT v Písku. Rozhodčí: M. Mráz. Branky Volyně: Mack, Páník.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Malina – Němeček ml., Mack, Páník, Kovář – Němeček st., Škopek. Střídali Havlíček a Temňák.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Únor 2017 23:59)

 

Příprava A týmu je v plném proudu: Dva debakly na soustředění, třetí ve Strakonicích

Od pátku 10. do neděle 12. února absolvovali fotbalisté A týmu SK Slavoje Volyně zimní soustředění v Kašperských Horách, aby v okolí hradu Kašperk nabírali fyzickou kondici na jarní části sezony. Náplň tréninků byla velmi pestrá, trenérský tým si na hráče připravil kruhové tréninky, fotbálek nebo výběhy po okolních kopcích. V neděli po snídani kompletní výprava navštívila také samotný hrad – díky dobrému tréninkovému přístupu v předcházejících dnech ale za odměnu pouze ve vycházkovém tempu.

Na soustředění také sehráli svěřenci kouče Václava Mareše dva přípravné zápasy, ve kterých si vedli velmi dobře – v sobotu porazili na umělé trávě v Sušici místní B tým 4:0 a v neděli 6:0 Dlouhou Ves. Druhé utkání se hrálo na zmrzlé přírodní trávě v nedalekém, ale dobře známém Hrádku u Sušice, kde Slavoj v minulosti také absolvoval soustředění.

Týden po soustředění, tedy uplynulou sobotu 18. února, pak Volyně v přípravném utkání deklasovala na strakonické umělé trávě účastníka krajské I. A třídy z Vimperku vysoko 7:0! Doposud tak má v přípravě vynikající bilanci – tři výhry ve třech zápasech při skóre 17:0. Obrana v čele s gólmanem Tomášem Mrázem tak ještě neinkasovala.

Kašperk.

Aktualizováno (Úterý, 21 Únor 2017 18:12)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1