Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Aktuality

Zimní příprava – seznam přátelských zápasů

11. února: Sušice B – Volyně 0:4

12. února: Dlouhá Ves – Volyně 0:6

18. února: Volyně – Vimperk 7:0

25. února: Týn nad Vltavou – Volyně (17.00 – hř. UMT Písek)

11. března: Sedlice – Volyně (14.00 – hř. Přešťovice)

18. března: Blatná – Volyně (15.00 – hř. Blatná – UMT/tráva)

Aktualizováno (Úterý, 21 Únor 2017 17:58)

 

PF 2017: Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

PF.

Aktualizováno (Úterý, 06 Prosinec 2016 14:03)

 

Statistický rozbor jednotlivců – podzim 2016

Do třinácti podzimních zápasů naskočilo v dresu Slavoje Volyně celkem 17 hráčů do pole a jediný gólman Tomáš Mráz, několikrát se v zápise o utkání objevili i Ivan Šteco, Jiří Koloušek a David Pikolon, ale ti do podzimních zápasů nezasáhli na jedinou minutu.

Slavoj měl na jaře tři železné muže, kteří na trávníku naopak ani minutu nechyběli – stejně jako v jarní části minulé sezony se to opět podařilo brankáři Tomáši Mrázovi, který tak inkasoval všech 12 branek, ale zároveň vychytal i pět čistých kont. Kromě něho odehráli kompletní porci 1170 minut také stopeři Martin Dvořák a Michal Chvosta (kapitán), jen pár minut proseděli na střídačce rovněž Jiří Němeček starší, Antonín Mack a Filip Gašpar.

Tým kouče Václava Mareše na podzim zaznamenal 27 branek, o které se podělilo celkem sedm hráčů. Suverénně nejvíce jich zaznamenal už poněkolikáté za sebou opět zkušený kanonýr Jiří Němeček starší. Se čtrnácti góly tak nasázel více než polovinu branek svého týmu – konkrétně 51,85 procent. Za Němečkem skončila v pořadí střelců dvojice středních záložníků Václav Páník (4) a Antonín Mack (3).

Už třetí půlrok za sebou obdrželi hráči Slavoje jedinou červenou kartu, potřetí ji viděl Tomáš Škopek, tentokrát byl vyloučen po druhém žlutém napomenutí ve Čkyni. Jak je po vyloučení za dvě žluté karty zvykem, obdržel pouze jednozápasový distanc. Žlutých karet Volyně vyfasovala celkem 30, rozdělilo si je 11 hráčů. Tím vůbec nejtrestanějším byl obránce Martin Malina (6), hned za ním skončili s pěti žlutými kartónky na kontě Antonín Mack a Tomáš Škopek.

Kompletní statistiky v excelovém souboru naleznete ke stažení zde:

https://uloz.to/!rgRBVr0MjgP9/sks-statistika-podzim16-xls

V obrázkovém formátu zde:

https://uloz.to/!je31T8spkQzZ/stat-podzim-16-kopie-jpg

Aktualizováno (Středa, 30 Listopad 2016 01:59)

 

Statistické okénko – podzim 2016 v číslech

Áčko má podzimní část nového ročníku úspěšně za sebou. Po nepovedené jarní polovině minulé sezony, po které vystřídal kouče Luďka Cimrhanzla trenér Václav Mareš, se tým pohybuje od začátku ročníku na špici tabulky a patří k nejobávanějším celkům soutěže. Po první polovině sezony 2016–17 je Slavoj na druhé příčce s tříbodovou ztrátou na Sedlec. Také na jaře čeká Volyni stejná porce třinácti zápasů, protože předehrávka prvního jarního kola, která se měla odehrát původně na závěr podzimu, byla kvůli počasí v celém kraji zrušena.

Tabulka celková.

Rozbor skóre vstřelených a obdržených branek

(13 utkání: 9 výher – 2 remízy – 2 porážky, celkové skóre v podzimní části – 27:12)

Domácí zápasy (6 utkání: 5 výher – 1 remíza – 0 porážek) – 19:5

Výsledky doma: 3:1, 0:0, 4:0, 4:1, 2:1, 6:2.

Průměr ze šesti domácích zápasů – 3,17:0,83

Tabulka domácí.

Venkovní zápasy (7 utkání: 4 výhry – 1 remíza – 2 porážky) – 8:7

Výsledky venku (z pohledu Volyně): 1:0, 1:0, 0:3, 3:0, 2:1, 1:1, 0:2.

Průměr ze sedmi venkovních zápasů – 1,14:1

Tabulka venkovní.

První poločasy (13 utkání: 7 výher – 5 remíz – 1 porážka) – 12:4

Průměr ze třinácti prvních poločasů – 0,92:0,3

Druhé poločasy (13 utkání: 5 výher – 5 remíz – 3 porážky) – 15:8

Průměr ze třinácti druhých poločasů – 1,15:0,62

Doma, kde se Slavoji daří tradičně lépe, získal tým kouče Václava Mareše 16 bodů (z 18 možných) za pět výher a bezgólovou remízu se Sousedovicemi při skóre 19:5, venku si připsal 13 bodů (z 21 možných) za čtyři výhry, jednu remízu a dvě porážky při skóre 8:7.

Střelci Volyně: Němeček st. 14, Páník 4, Mack 3, Prihara a Havlíček po 2, F. Gašpar a Chvosta po 1.

Výsledky: Volyně – Stachy 1:0 (1:0), Volyně – Sedlec 3:1 (1:1), Volyně – Vlachovo Březí 1:0 (1:0), Volyně – Sousedovice 0:0 (0:0), Volyně – Čkyně 0:3 (0:2), Volyně – Lhenice 4:0 (0:0), Volyně – Záblatí 3:0 (1:0), Volyně – Netolice 4:1 (3:0), Volyně – Zliv 2:1 (1:1), Volyně – Lažiště 2:1 (1:0), Volyně – Chelčice 1:1 (1:0), Volyně – Strunkovice 0:2 (0:0), Volyně – Vacov B 6:2 (2:0).

Aktualizováno (Pondělí, 21 Listopad 2016 18:12)

 

Děkujeme všem fandům volyňského fotbalu!

Volyně.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Listopad 2016 22:01)

 

AKTUÁLNĚ – POZOR!

Zítřejší předehrávka prvního jarního kola Volyně – Stachy je kvůli nepřízni počasí zrušena! O nadcházejícím víkendu se budou hrát pouze zápasy krajského přeboru, všechny ostatní soutěže byly odloženy.

Aktualizováno (Pátek, 11 Listopad 2016 10:29)

 

Video z akce Měsíc náborů / Můj první gól

Měsíc náborů.

Pod odkazem naleznete oficiální video z akce Měsíc náborů / Můj první gól, která proběhla v pondělí 26. září na hřišti Slavoje Volyně.

https://www.youtube.com/watch?v=5yrFFHbK9lg&feature=youtu.be

Aktualizováno (Úterý, 04 Říjen 2016 09:52)

 

Měsíc náborů: Školáci a předškoláci si na hřišti Slavoje Volyně vstřelili svůj první gól

Fotbalový klub SK Slavoj Volyně uspořádal v pondělí 26. září akci v rámci projektů Měsíc náborů a Můj první gól. Na hřiště místního oddílu dorazily děti ze Základních a Mateřských škol ve Volyni, Česticích, Malenicích a Čepřovicích. „Akce proběhla ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky, která ji i částečně finančně dotuje a podporuje,“ upozornil předseda klubu Josef Hodonický.

Zkušení a kvalifikovaní trenéři, kteří na deseti stanovištích radili školákům i předškolákům, si následně vytipovali pohybově nadanější jedince, které by rádi zlákali do svých řad, ale pochopitelně se nebrání ani příchodu dalších dětí, jež mají o fotbal a pohybovou aktivitu zájem. „Čím širší bude mládežnická základna, tím lépe pro každý fotbalový oddíl,“ potvrdil Josef Hodonický s tím, že ve Volyni byla možná trochu překvapivě šikovnější děvčata. „Jsme spádovou oblastí, pro nás je tedy výborné, že jsme zde mohli přivítat tak velké množství malých dětí. Cesta do dospělých týmů je sice dlouhá a trnitá, ale každý fotbalista, kterého si sami vychováme, je pro nás velmi cenný,“ poznamenal Hodonický.

Na nábor dorazilo přes sto dětí. „Kdybychom jich třeba třetinu získali do svých řad, odlákali od počítačů a dalších neřestí dnešní doby, byli bychom moc rádi, protože děti nejen trénujeme, ale také vychováváme. Přípravky u nás trénují i čtyřikrát týdně,“ zdůraznil předseda klubu na závěr.

Měsíc náborů.

Leták.

Fotogalerie z náboru je na FACEBOOKU!

Aktualizováno (Úterý, 27 Září 2016 11:22)

 

Měsíc náborů (26. září 2016): Volyňský Slavoj očekává přes stovku dětiček ze škol a školek

Pondělí, 26. září 2016. Právě v tento den se sejdou děti z mateřských škol a prvních ročníků základních škol z Volyně a okolí na fotbalovém hřišti Slavoje, kde proběhne akce v rámci projektů Měsíc náborů a Můj první gól, a to pod záštitou Fotbalové asociace České republiky i místního klubu. „Možnost zúčastnit se této akce, kterou fotbalová asociace podporuje i finančně, jsme velmi přivítali. Tuto akci hodnotíme jen pozitivně, protože si přejeme dostat ke sportování co nejvíce dětí. Jak se říká, fotbalistů není nikdy dost, takže věříme, že když se nám akce podaří, tak mezi nás přilákáme další mládež,“ doufá předseda Slavoje Josef Hodonický.

Fotbalový klub na akci pozval zástupce Základních a Mateřských škol z Volyně, Čestic, Malenic a z Čepřovic. „Těšíme se, až za námi noví adepti přijdou a my se jim budeme s radostí věnovat. Chtěli bychom tu alespoň stovku dětí, ale myslíme, že když dorazí všichni pozvaní, tak jich budeme mít ještě více,“ podotkl šéf volyňského fotbalu.

Organizační tým už usilovně pracuje a dokončuje všechny potřebné záležitosti. Co tedy děti na fotbalovém hřišti čeká? „Budeme tady mít deset stanovišť, na kterých budou děti zábavnou formou soutěžit, zaměříme se na samotný fotbal i na celkovou pohybovou zručnost a obratnost, abychom fundovaně posoudili schopnosti dětí. U každého stanoviště budou školení trenéři našich mládežnických celků, takže bude o mládež opravdu postaráno,“ přikyvoval Hodonický.

Stejná akce už v minulosti proběhla v okolních oddílech na Strakonicku, ale Volyňáci si žádné poznatky zjišťovat nemuseli, mají dost svých vlastních zkušeností. „My už jsme si podobnou akci vyzkoušeli se Základní školou ve Volyni, to tu bylo ještě více dětí. Z tohoto našeho projektu tedy máme hromadu poznatků, jak to udělat, abychom se dočkali požadovaného výsledku. Navíc předpokládáme, že nám ještě řadu informací předá Pavel Pulec z fotbalové asociace, což je kontaktní osoba projektu pro náš Jihočeský kraj,“ poznamenal Josef Hodonický.

Akce proběhne během září i v dalších jihočeských oddílech. Už dříve se Měsíc náborů uskutečnil v klubech Hraničář Malonty (15.9.) a Čtyři Dvory (19.9), dále jsou na programu ještě Putim, Větrovy a Sezimovo Ústí. Ve všech těchto oddílech akce proběhne 27. září, tedy den po Volyni.

Nábor.

Aktualizováno (Pátek, 16 Září 2016 13:13)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1