Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Aktuality

Mladší i starší přípravka těsně prohrála

Ve středu 31. srpna sehráli mladší i starší přípravkáři vložená utkání předehrávaného 12. kola svých okresních přeborů, oba týmy těsně prohrály. Mladší přípravkáři vybojovali alespoň bod za remízu v základní hrací době, oba zápasy se hrály na hřištích soupeřů.

Starší přípravka: Volyně – Bavorov 7:8 (3:4)

Branky: D. Novotný 3, D. Pikolon 2, M. Vávra a Fouček. Sestava: D. Novotný – Pacák, Burian, Punčochář, M. Vávra, Fouček, D. Pikolon, Chochol.

Mladší přípravka: Volyně – Osek 3:4 na pen. (0:2)

Branky: Bačová 2, M. Novotný. Sestava: Bačová – Bedlivý, Šetina, Hájek, Zábranský, Ulmanová, Koželoužek, J. Vávra, Křešnička, Homolka, M. Novotný.

Novotný.

Na snímku je starší přípravkář David Novotný, který v první půli chytal, ale po přestávce se přesunul do útoku. Do bavorovské branky nasázel tři góly, přesto porážce Volyně v poměru 7:8 nezabránil.

Aktualizováno (Středa, 31 Srpen 2016 21:19)

 

Soustředění mládeže dopadlo výborně

Od pondělí 15. do pátku 19. srpna absolvovali mladíci SK Slavoje Volyně letní soustředění v domácích podmínkách. Přípravkáři i mladší žáci se na novou sezonu připravovali třemi tréninky denně, kromě klasických tréninkových jednotek na hřišti Slavoje navštívili i místní koupaliště a vyrazili na cyklistický výlet. O hráče se staral kompletní realizační tým přípravek a žáků, který posílili ještě další dobrovolníci z řad členů klubu, aby zajistili hráčům veškerý komfort od samotných tréninků až po stravování. „Jménem předsedy klubu a celého výkonného výboru bych chtěl vyjádřit obrovské poděkování realizačnímu týmu kolem Táni Kopáčkové a Petra Nového. Všichni se postarali o perfektní průběh, organizaci i obsluhu, soustředění bylo opravdu velmi povedené a rodiče hráčů byli nadšeni. Jsem tedy moc rád, že akce proběhla a ještě jednou díky vám všem!“ vysekl poklonu předseda oddílu Josef Hodonický. „Sama bych chtěla ještě doplnit, že si velkou pochvalu zaslouží Jarda Škubník s Lukášem Novotným, bez nich bychom se neobešli, právě oni odtáhli celé soustředění,“ vyzdvihla Taťána Kopáčková, vedoucí přípravky.

Soustředění.

Aktualizováno (Středa, 24 Srpen 2016 10:45)

 

Generálka na výbornou, Volyně vyhrála 6:1

Fotbalisté Slavoje na závěr letní přípravy rozdrtili účastníka západočeské I. B třídy, sk. B z Dlouhé Vsi vysoko 6:1, když o svém vítězství rozhodli po výborném výkonu už v první půli. Tu vyhráli svěřenci kouče Václava Mareše 4:1.

SK Slavoj Voyně – TJ Tatran Dlouhá Ves 6:1 (4:1). Branky Volyně: Havlíček a F. Gašpar po 2, Rojík, Němeček starší. Rozhodčí: M. Mráz – Z. Raba, J. Raba.

Sestava Volyně: T. Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Malina – P. Gašpar, Páník, Mack, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Škopek, Němeček ml. a Temňák.

Gašpar.

Souhrn přípravy

Kromě víkendového soustředění v Mozolově u Milevska a klasické přípravy v domácích podmínkách sehráli svěřenci kouče Václava Mareše pět přípravných utkání. První dva zápasy prohráli, ale v závěru nabrali formu a připsali si tři výrazné výhry v řadě. Přípravu odehráli s celkovým skóre 18:11.

Výsledky

Katovice – Volyně 4:0 (1:0), Sepekov – Volyně 4:2 (2:2), Chyšky – Volyně 1:3 (0:2), CT Rovná – Volyně 1:7 (0:4), Volyně – Dlouhá Ves 6:1 (4:1).

Nejlepší střelci přípravy

F. Gašpar 6, Němeček st. 5, Havlíček 4, Rojík, Škopek a P. Gašpar 1.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:54)

 

Pozvánka na pouťové utkání

Pouť.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:51)

 

Volyně si v přípravě smlsla na Rovné

O uplynulém víkendu měli sehrát svěřenci kouče Václava Mareše utkání na hřišti účastníka plzeňského krajského přeboru ze Svéradic. Tento tým se ale na poslední chvíli omluvil, a tak Volyně absolvovala alespoň utkání proti účastníkovi strakonického okresního přeboru z Rovné. V zápase byl znát rozdíl soutěží i individuální kvality hráčů, Volyně si s chutí zastřílela a jednostranný duel ovládla v poměru 7:1 (4:0).

SK CIVA Trans Rovná – SK Slavoj Volyně 1:7 (0:4). Branky Volyně: F. Gašpar, Havlíček a Němeček st. po 2, Škopek. Rozhodčí: Mráz.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Mack, Dvořák, P. Gašpar – Němeček ml., Chvosta, Páník, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Malina a Škopek, za domácí nastoupil ještě volyňský Temňák.

Škopek.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:48)

 

Opory Slavoje hrály po boku osobností

Opory A týmu Jiří Němeček starší a Tomáš Mráz se v neděli 31. července představily po boku Vladimíra Šmicera, Jakuba Koháka či Tomáše Ujfalušiho ve hvězdném týmu v Sušici. Jak už to tak na exhibicích bývá, zápas skončil očekávanou remízou – 6:6.

Sušice.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:46)

 

Sezona 2016/17 - rozpis podzimní části

Rozpis.

Aktualizováno (Středa, 27 Červenec 2016 18:08)

 

Volyně na soustředění vyhrála i prohrála

Od pátku do neděle absolvovali fotbalisté A týmu fyzicky náročné soustředění v Mozolově u Milevska. Kádr, který do Mozolova odcestoval takřka kompletní, kromě tvrdých tréninků také sehrál dva přípravné zápasy – v sobotu prohrál v Sepekově 2:4, o den později vyhrál 3:1 v Chyškách.

TJ Sokol Sepekov – SK Slavoj Volyně 4:2 (2:2). Branky: Tupý 3, Vrkoč – F. Gašpar 2.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Němeček ml., Dvořák, Prihara – Kubeš, Páník, Mack, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Na střídání byli připraveni P. Gašpar, Koloušek, Škopek a Temňák.

V sobotu Slavoj podlehl účastníkovi I. B třídy, skupiny C ze Sepekova 2:4. V sedmé minutě přitom Volyně vedla 2:0 po dvou gólech Filipa Gašpara. Pak už se projevila únava z náročných tréninků a následovalo i několik chyb v defenzivě, která hrála ve značně improvizovaném složení.

Fotogalerie z utkání v Sepekově je ZDE!

FC Chyšky – SK Slavoj Volyně 1:3 (0:2). Branky: Barda – Němeček st. 2, P. Gašpar.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Mack, Dvořák, P. Gašpar – F. Gašpar, Němeček ml., Páník, Havlíček – Němeček st., Škopek. Střídali Kubeš, Prihara, Temňák a Koloušek.

Fotbalisté Slavoje si v první půli vytvořili dvougólový náskok, který zařídil dvěma přesnými zásahy Jiří Němeček starší. Po přestávce ale neproměnili několik nadějných přečíslení a domácí Chyšky Jiřím Bardou z protiútoku snížily na 2:1. Tečku za nedělním zápasem i za celým soustředěním pak udělal Patrik Gašpar.

Fotogalerie z utkání v Chyškách je ZDE!

Volyně.

Aktualizováno (Pondělí, 25 Červenec 2016 00:15)

 

Volyně na úvod přípravy podlehla Katovicím

Soupeř z Katovic, který v uplynulém ročníku zářil v nejvyšší krajské soutěži, kde obsadil jako nováček druhou příčku, do utkání vstoupil velmi aktivně, takže se Volyně prakticky jen bránila a běhala bez míče. Za přispění pozorné obrany a hlavně gólmana Ivana Šteca, který výborně nahradil absentujícího Mráze, ale náporu favorita dlouho odolávala, první gól dal až po půlhodině Uher.

Po změně stran přidaly Katovice další tři branky a zaslouženě vysoko vyhrály, prosadily se i dvě letní posily – Uher a Požárek, který proměnil penaltu po faulu na svou osobu. Ve volyňském dresu se rovněž představil nový hráč – Václav Páník, který slibným výkonem potěšil trenéra i hostující diváky.

SK Otava Katovice – SK Slavoj Volyně 4:0 (1:0). Branky: 30. Uher, 55. Horejš, 65. Blatský, 73. Požárek (pen.). Rozhodčí: Šedivý – Hodánek, Raba. Přihlíželo 130 diváků.

Katovice: Švehla (46. Holý) – Horejš, Hajdušek, Koutský – Miklas (65. Náhlík), Schánělec, Repa, Blatský, Náhlík (46. Hromíř) – Uher, Požárek.

Volyně: Šteco – Malina, Chvosta, Dvořák, Havlíček – Kubeš, Mack, Páník, Němeček mladší – F. Gašpar, Němeček starší. Hokejově střídali P. Gašpar, Koloušek, Myslivec, Rojík a Temňák.

Fotogalerie z utkání je ZDE!

Václav Mareš.

Aktualizováno (Pondělí, 18 Červenec 2016 23:32)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1