Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
P. Gašpar 1
F. Pubal 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
P. Pubal 1
Fiala 1
Raba 1

Aktuality

Soustředění mládeže dopadlo výborně

Od pondělí 15. do pátku 19. srpna absolvovali mladíci SK Slavoje Volyně letní soustředění v domácích podmínkách. Přípravkáři i mladší žáci se na novou sezonu připravovali třemi tréninky denně, kromě klasických tréninkových jednotek na hřišti Slavoje navštívili i místní koupaliště a vyrazili na cyklistický výlet. O hráče se staral kompletní realizační tým přípravek a žáků, který posílili ještě další dobrovolníci z řad členů klubu, aby zajistili hráčům veškerý komfort od samotných tréninků až po stravování. „Jménem předsedy klubu a celého výkonného výboru bych chtěl vyjádřit obrovské poděkování realizačnímu týmu kolem Táni Kopáčkové a Petra Nového. Všichni se postarali o perfektní průběh, organizaci i obsluhu, soustředění bylo opravdu velmi povedené a rodiče hráčů byli nadšeni. Jsem tedy moc rád, že akce proběhla a ještě jednou díky vám všem!“ vysekl poklonu předseda oddílu Josef Hodonický. „Sama bych chtěla ještě doplnit, že si velkou pochvalu zaslouží Jarda Škubník s Lukášem Novotným, bez nich bychom se neobešli, právě oni odtáhli celé soustředění,“ vyzdvihla Taťána Kopáčková, vedoucí přípravky.

Soustředění.

Aktualizováno (Středa, 24 Srpen 2016 10:45)

 

Generálka na výbornou, Volyně vyhrála 6:1

Fotbalisté Slavoje na závěr letní přípravy rozdrtili účastníka západočeské I. B třídy, sk. B z Dlouhé Vsi vysoko 6:1, když o svém vítězství rozhodli po výborném výkonu už v první půli. Tu vyhráli svěřenci kouče Václava Mareše 4:1.

SK Slavoj Voyně – TJ Tatran Dlouhá Ves 6:1 (4:1). Branky Volyně: Havlíček a F. Gašpar po 2, Rojík, Němeček starší. Rozhodčí: M. Mráz – Z. Raba, J. Raba.

Sestava Volyně: T. Mráz – Rojík, Chvosta, Dvořák, Malina – P. Gašpar, Páník, Mack, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Škopek, Němeček ml. a Temňák.

Gašpar.

Souhrn přípravy

Kromě víkendového soustředění v Mozolově u Milevska a klasické přípravy v domácích podmínkách sehráli svěřenci kouče Václava Mareše pět přípravných utkání. První dva zápasy prohráli, ale v závěru nabrali formu a připsali si tři výrazné výhry v řadě. Přípravu odehráli s celkovým skóre 18:11.

Výsledky

Katovice – Volyně 4:0 (1:0), Sepekov – Volyně 4:2 (2:2), Chyšky – Volyně 1:3 (0:2), CT Rovná – Volyně 1:7 (0:4), Volyně – Dlouhá Ves 6:1 (4:1).

Nejlepší střelci přípravy

F. Gašpar 6, Němeček st. 5, Havlíček 4, Rojík, Škopek a P. Gašpar 1.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:54)

 

Pozvánka na pouťové utkání

Pouť.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:51)

 

Volyně si v přípravě smlsla na Rovné

O uplynulém víkendu měli sehrát svěřenci kouče Václava Mareše utkání na hřišti účastníka plzeňského krajského přeboru ze Svéradic. Tento tým se ale na poslední chvíli omluvil, a tak Volyně absolvovala alespoň utkání proti účastníkovi strakonického okresního přeboru z Rovné. V zápase byl znát rozdíl soutěží i individuální kvality hráčů, Volyně si s chutí zastřílela a jednostranný duel ovládla v poměru 7:1 (4:0).

SK CIVA Trans Rovná – SK Slavoj Volyně 1:7 (0:4). Branky Volyně: F. Gašpar, Havlíček a Němeček st. po 2, Škopek. Rozhodčí: Mráz.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Mack, Dvořák, P. Gašpar – Němeček ml., Chvosta, Páník, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Malina a Škopek, za domácí nastoupil ještě volyňský Temňák.

Škopek.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:48)

 

Opory Slavoje hrály po boku osobností

Opory A týmu Jiří Němeček starší a Tomáš Mráz se v neděli 31. července představily po boku Vladimíra Šmicera, Jakuba Koháka či Tomáše Ujfalušiho ve hvězdném týmu v Sušici. Jak už to tak na exhibicích bývá, zápas skončil očekávanou remízou – 6:6.

Sušice.

Aktualizováno (Úterý, 16 Srpen 2016 14:46)

 

Sezona 2016/17 - rozpis podzimní části

Rozpis.

Aktualizováno (Středa, 27 Červenec 2016 18:08)

 

Volyně na soustředění vyhrála i prohrála

Od pátku do neděle absolvovali fotbalisté A týmu fyzicky náročné soustředění v Mozolově u Milevska. Kádr, který do Mozolova odcestoval takřka kompletní, kromě tvrdých tréninků také sehrál dva přípravné zápasy – v sobotu prohrál v Sepekově 2:4, o den později vyhrál 3:1 v Chyškách.

TJ Sokol Sepekov – SK Slavoj Volyně 4:2 (2:2). Branky: Tupý 3, Vrkoč – F. Gašpar 2.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Němeček ml., Dvořák, Prihara – Kubeš, Páník, Mack, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Na střídání byli připraveni P. Gašpar, Koloušek, Škopek a Temňák.

V sobotu Slavoj podlehl účastníkovi I. B třídy, skupiny C ze Sepekova 2:4. V sedmé minutě přitom Volyně vedla 2:0 po dvou gólech Filipa Gašpara. Pak už se projevila únava z náročných tréninků a následovalo i několik chyb v defenzivě, která hrála ve značně improvizovaném složení.

Fotogalerie z utkání v Sepekově je ZDE!

FC Chyšky – SK Slavoj Volyně 1:3 (0:2). Branky: Barda – Němeček st. 2, P. Gašpar.

Sestava Volyně: Mráz – Rojík, Mack, Dvořák, P. Gašpar – F. Gašpar, Němeček ml., Páník, Havlíček – Němeček st., Škopek. Střídali Kubeš, Prihara, Temňák a Koloušek.

Fotbalisté Slavoje si v první půli vytvořili dvougólový náskok, který zařídil dvěma přesnými zásahy Jiří Němeček starší. Po přestávce ale neproměnili několik nadějných přečíslení a domácí Chyšky Jiřím Bardou z protiútoku snížily na 2:1. Tečku za nedělním zápasem i za celým soustředěním pak udělal Patrik Gašpar.

Fotogalerie z utkání v Chyškách je ZDE!

Volyně.

Aktualizováno (Pondělí, 25 Červenec 2016 00:15)

 

Volyně na úvod přípravy podlehla Katovicím

Soupeř z Katovic, který v uplynulém ročníku zářil v nejvyšší krajské soutěži, kde obsadil jako nováček druhou příčku, do utkání vstoupil velmi aktivně, takže se Volyně prakticky jen bránila a běhala bez míče. Za přispění pozorné obrany a hlavně gólmana Ivana Šteca, který výborně nahradil absentujícího Mráze, ale náporu favorita dlouho odolávala, první gól dal až po půlhodině Uher.

Po změně stran přidaly Katovice další tři branky a zaslouženě vysoko vyhrály, prosadily se i dvě letní posily – Uher a Požárek, který proměnil penaltu po faulu na svou osobu. Ve volyňském dresu se rovněž představil nový hráč – Václav Páník, který slibným výkonem potěšil trenéra i hostující diváky.

SK Otava Katovice – SK Slavoj Volyně 4:0 (1:0). Branky: 30. Uher, 55. Horejš, 65. Blatský, 73. Požárek (pen.). Rozhodčí: Šedivý – Hodánek, Raba. Přihlíželo 130 diváků.

Katovice: Švehla (46. Holý) – Horejš, Hajdušek, Koutský – Miklas (65. Náhlík), Schánělec, Repa, Blatský, Náhlík (46. Hromíř) – Uher, Požárek.

Volyně: Šteco – Malina, Chvosta, Dvořák, Havlíček – Kubeš, Mack, Páník, Němeček mladší – F. Gašpar, Němeček starší. Hokejově střídali P. Gašpar, Koloušek, Myslivec, Rojík a Temňák.

Fotogalerie z utkání je ZDE!

Václav Mareš.

Aktualizováno (Pondělí, 18 Červenec 2016 23:32)

 

První trénink letní přípravy

Slavoj zahájil v pátek 15. července letní přípravu na mistrovskou sezonu 2016–17. Novému trenérovi Václavu Marešovi se představila většina hráčů včetně posily Václava Páníka ze Štěkně. První přípravné utkání sehrají Volyňáci hned tuto neděli od 17 hodin v Katovicích proti místnímu účastníkovi krajského přeboru.

Seznam přípravných utkání

Neděle 17. července: 17 Katovice (KP) – Volyně

Sobota 23. července: 17 Sepekov (I. B) – Volyně (soustředění Mozolov)

Neděle 24. července: 17 Chyšky (I. B) – Volyně (soustředění Mozolov)

Sobota 30. července: 17 Svéradice (KP Plzeňsko) – Volyně

Sobota 6. srpna (pouťové utkání, generálka): 17 Soupeř v jednání

Volyně.

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2018

Příchody:

Slavík (Dražejov)

Plášil (Čestice)

Němec (Čestice)

Odchody:

Balun (Vodňany)


 

I. B: PODZIM 2018

1. kolo: Čkyně 0:2 (0:1)

2. kolo: Vl. Březí 2:1 (1:0)

3. kolo: Bělčice 1:2 (1:0)

4. kolo: Westra 2:1 (1:1)

5. kolo: Vacov 2:1 (0:1)

6. kolo: Cehnice 3:1 (1:1)

7. kolo: Chelčice 3:1 (0:0)

8. kolo: Stachy 1:3 (0:0)

9. kolo: Prachatice B 3:3 (3:1)

10. kolo: Osek B 1:3 (0:1)

11. kolo: Dražejov 1:3 (1:2)

12. kolo: Sedlice 1:1 (1:1)

13. kolo: Strunkovice 3:0 (2:0)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Slavík 2
Malina 1
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
vlasní 1