Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

Aktuality

Novinka: Lažiště B odstoupilo ze soutěže

Fotbalisté Lažiště B po podzimní části ukončili svou činnost a veškeré jejich výsledky z první poloviny soutěže byly anulovány. Ze střeleckých tabulek byly vymazány i čtyři branky Slavoje, které svěřenci kouče Cimrhanzla nasázeli při pohodlné výhře 4:0 na hřišti soupeře. Do střelecké listiny se v listopadu loňského roku zapsali Němeček starší (2), Rojík a Malina.

Situace na čele soutěže se však nemění, protože první Volyně, druhé Chelčice i třetí Hradiště rezervu Lažiště porazily. Do jara tak Volyně v sobotu vstoupí jako lídr soutěže s jednobodovým náskokem na druhé Chelčice.

Aktualizovaná tabulka

Tabulka.

Aktualizováno (Čtvrtek, 31 Březen 2016 13:34)

 

Souhrn zimní přípravy 2016

Fotbalisté A – týmu se začali připravovat na jarní část nejnižší krajské soutěže hned od 2. ledna. V průběhu prvního měsíce nového roku se scházeli pravidelně každou sobotu k tréninkům na umělé trávě ve Strakonicích.

Od začátku února už trénovali v domácích podmínkách. V únoru také absolvovali víkendové soustředění v Kašperských Horách, kde odehráli i dva přípravné zápasy proti týmům ze západních Čech. Další tři utkání sehráli v rámci Zimní ligy ve Strakonicích, kde skončili třetí. Dohromady absolvoval tým kouče Cimrhanzla sedm přípravných duelů s bilancí tří výher, jedné remízy a tří porážek při kladném skóre vstřelených a obdržených branek 16:9.

O 16 gólů se podělilo 10 hráčů. Nejlepším střelcem byl se čtyřmi góly Jiří Němeček mladší, třikrát se trefil Tomáš Škopek a dvakrát Filip Gašpar. Ostatní hráči dali maximálně jednu branku.

Střelci: Němeček ml. 4, Škopek 3, F. Gašpar 2, Němeček st. 1, Havlíček 1, Chvosta 1, Mack 1, Pasler 1, Páník 1 a Prihara 1.

Zápasy: Volyně – Sedlice 1:2, Volyně – Sušice B 2:1, Volyně – Dlouhá Ves 5:2, Volyně – Poříčí 7:0, Volyně – Vodňany 0:2, Volyně – Vacov 1:1, Volyně – Blatná 0:1.

Kašperské Hory.

Aktualizováno (Pondělí, 28 Březen 2016 00:12)

 

Áčko na závěr přípravy těsně prohrálo

Fotbalisté Volyně sehráli generálku před sobotním startem odvetné části krajské I. B třídy proti velmi silnému celku. V Blatné je přivítalo místní A mužstvo, jež přezimovalo na třetí příčce I. A třídy. Volyňáci, kteří hráli v průběhu zimní přípravy teprve své druhé utkání na přírodním trávníku, se hlavně v první půli především bránili. Blatenští fotbalisté potvrzovali vysokou herní kvalitu, drželi míč a s přehledem kombinovali. Brankou Stulíka se také svěřenci kouče Michala Čadka dostali do zaslouženého vedení. Po změně stran už se hra opticky srovnala. Volyně byla chvílemi i lepší, ale domácí obranu nepřekonala, a tak generálku prohrála nejtěsnějším možným výsledkem 0:1.

TJ Blatná – SK Slavoj Volyně 1:0 (1:0). Branka: Stulík.

Sestava Volyně: Mráz – P. Gašpar, Dvořák, Chvosta, Malina – Prihara, Mack, Němeček ml., Kubeš – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Koloušek a Škopek.

Aktualizováno (Neděle, 27 Březen 2016 23:36)

 

Volyňská rezerva v přípravě nestačila na Civu

Fotbalisté B týmu SK Slavoje Volyně v sobotu podlehli na strakonické umělce týmu SK CIVA Trans Rovná, který je po podzimní části na desáté příčce strakonického přeboru. Volyňáci nastoupili ve velmi mladém složení, přesto byli svému protivníkovi z vyšší soutěže rovnocenným sokem. Soupeř však byl produktivnější. Jediný gól volyňského B týmu vstřelil z dálky Pavel Pour: SK Slavoj Volyně B – SK CIVA Trans Rovná 1:3. Rozhodčí: Hejtmánek.

Áčko mělo o uplynulém víkendu volno, sehraje až generálku proti Blatné.

Aktualizováno (Pondělí, 21 Březen 2016 16:20)

 

Žáci obsadili sedmou příčku, zvítězil Junior

Třídílný seriál turnajů O pohár OFS Strakonice, který byl určený pro mladší přípravky, starší přípravky a žáky, je u konce. V sobotu 12. března se bojovalo o poslední trofej, jež – stejně jako ty dvě předchozí – putovala do rukou fotbalistů ze strakonického Junioru. Žáci z Volyně skončili sedmí, přesto si odnesli i dvě individuální ocenění. Stejně jako všechny dívky si přebrala diplom Barbora Němečková, Filip Pubal se stal nejlepším brankářem turnaje.

Němečková.

Pubal.

Aktualizováno (Středa, 16 Březen 2016 01:43)

 

Cenná remíza s týmem z krajské soutěže

Volyně – Vacov 1:1 (1:0). Branka Volyně: Němeček starší. Rozhodčí: Káník.

Sestava Volyně: Mráz – P. Gašpar, Pasler, Chvosta, Malina – Kubeš, Němeček ml., Prihara, Havlíček – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Škopek a Kopáček.

Podzimní mistr béčkové skupiny I. B třídy z Volyně změřil v sobotu 12. března na strakonické umělce síly s Vacovem, který se nachází v horní polovině tabulky I. A třídy. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu a rušno bylo před oběma brankáři. Jako jediný se v první půli prosadil volyňský kanonýr Jiří Němeček starší. Jenže poté už svěřenci trenéra Luďka Cimrhanzla skórovat nedokázali, i když měli mnoho šancí. Soupeři se povedlo v závěru vyrovnat na konečných 1:1.

Vacov.

Foto: Jiří Koloušek.

Aktualizováno (Středa, 16 Březen 2016 01:28)

 

Děkujeme za krásný a pohodový ples!

V sobotu 5. března proběhl ve velkém sále Na Nové v pořadí už 8. Sportovní ples fotbalového klubu SK Slavoj Volyně. A nutno podotknout, že letošní ples patřil k těm vůbec nejvydařenějším, organizátoři sbírali už od samotného průběhu jen samou chválu. Dorazilo zhruba 170 platících návštěvníků, dohromady tedy „plesovaly“ cirka dvě stovky aktérů. Letošní ročník okořenil oproti minulým ročníkům ještě bohatší vložený program. Kromě tradičních vystoupení Fitstudia Atlantic a hudebního doprovodu kapely Renesance tentokrát vystoupily také skupina historického šermu Vendetta a taneční skupina RM Dance.

Hlavní cenu bohaté soutěže o ceny, jejíž vyhlášení okořenil svými hudebními úryvky i bavič Lukáš Pasler, vyhrál Jan Brabec, který tak mohl odjet na novém horském kole. Zábava byla v plném proudu – tančilo, diskutovalo a popíjelo se až do časných ranních hodin, někteří ale stále neměli dost, a tak se po skončení plesu přemístili ještě do dalších podniků ve městě. Letošní ples se zkrátka po všech stránkách vydařil! „Za krásný a pohodový večer bychom chtěli poděkovat všem našim příznivcům, návštěvníkům plesu, sponzorům i dobrovolníkům, kteří pomáhali s přípravami. Děkujeme!“ vzkazuje shodně vedení fotbalového klubu.

Aktualizováno (Středa, 09 Březen 2016 01:54)

 

Áčko ukončilo zimní turnaj druhou porážkou

Ve třetím a zároveň posledním utkání zimního turnaje ve Strakonicích fotbalisté Volyně podlehli v sobotu 27. února účastníkovi krajské I. A třídy z Vodňan 0:2. Soupeř vstřelil obě branky už v první půli. Nejprve se prosadil krásnou ranou zpoza vápna Volmut, na jehož gól navázal proměněnou penaltou po Mackově faulu Chalupský. Přípravný turnaj tak fotbalisté Slavoje zakončili s bilancí dvou těsných porážek s týmy z vyšších soutěží a s jednou vysokou výhrou nad Poříčím hrajícím okresní přebor.

Volyně – Vodňany 0:2 (0:2). Branky: Volmut, Chalupský (pen.). Rozhodčí Káník.

Sestava Volyně: Mráz – P. Gašpar, Chvosta, Mack, Malina – Havlíček, Němeček ml., Prihara, Kubeš – Němeček st., F. Gašpar. Střídali Páník, Škopek, Temňák a Koloušek.

Michal Chvosta (vlevo).

Aktualizováno (Středa, 02 Březen 2016 00:08)

 

Strakonický deník představuje L. Cimrhanzla

Po Marku Kopáčkovi představil Strakonický deník ve své rubrice dalšího trenéra Slavoje – tentokrát zkušeného Luďka Cimrhanzla od A týmu. Mužstvo pod jeho vedením postoupilo z okresního přeboru do I. B třídy, kde je po podzimní části rovněž na čele tabulky.

Cimrhanzl.

Jméno: Luděk
Příjmení: Cimrhanzl
Rok narození: 1955
Klub: SK Slavoj Volyně
Kategorie: muži

Cesta k trénování? Fotbal jsem hrál odmalička. Pak jsem studoval FTVS a vystudoval trenéřinu, která mě vždy zajímala. Bylo tedy jasné, že se budu trénování dál věnovat. Začal jsem v roce 1984 jako vedoucí tréninkového střediska, kdy jsem byl profesionální trenér při TJ ČZ Strakonice, a to až do roku 1991. V mužích jsem vedl jedenáct týmů.

Trenérské motto? Snažím se jako trenér dát fotbalu to, co si zaslouží. K tomu chci vést také své svěřence, i když pokaždé záleží, jakou soutěž a v jaké kategorii trénujete. Ale kdo chce něčeho dosáhnout, musí i něco obětovat. Nic není zadarmo.

Z čeho nikdy neslevím? Nemám rád lajdáctví, vymlouvání se stále na něco, potížisty v mužstvu.

Jaký styl vyznávám? Každý trenér by měl mužstvo nejprve poznat a pak si říci, co chce hrát. Jaké jsou cíle a až pak mu dát styl. Dát tomu i svůj nápad, ne jenom kopírovat. Klidně budu hrát obranný styl, když povede 
k vítězství. Stejně tak útočný, když se bude hrát na postup 
a bude potřeba vítězit. Raději výhra 5:4 než 1:0. Ke každému zápasu a soupeři je ale potřeba přistoupit individuálně. Jednoduše – mám rád styl, který vede k vítězství.

Miloš Vrátný, Strakonický deník

Aktualizováno (Středa, 24 Únor 2016 14:59)

 
Více článků...
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1