Get Adobe Flash player
Přihlásit se
Návštěvnost
Tréninky A - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Tréninky B - týmu
Úterý 17.30
Pátek 17.30
Střelci B - týmu

III. třída, sk. B

Chochol 5
Brabec 4
Balský 2
F. Gašpar 2
Kahuda 2
F. Pubal 2
P. Pubal 2
P. Gašpar 1
Pasler 1
Kopáček 1
Boška 1
Fiala 1
Raba 1

SK Slavoj Volyně o.s.

Starší žáci mistrem I. A třídy!

Před jarní části sezony si družstvo starších žáků stanovilo jasný cíl. Vyhrát svou soutěž a pokusit se uspět i v následné baráži. Po uplynulém víkendu je jasné, že první část úkolu se podařilo splnit. Společenství Volyně a Vlachova Březí projelo soutěží jako nůž máslem a po sobotní vysoké výhře 7:0 si zajistilo mistrovský titul! Děkujeme celému týmu starších žáků, kteří si neúprosně šli za svým snem, a hlavně realizačnímu týmu, který družstvo výborně připravil a poskytl hráčům vynikající servis. V neděli od 10:00 Vás zveme na semifinále baráže s vicemistrem týmem druhé skupiny A třídy. Do Volyně zavítá tým společenství Mladé Vožice a Ratibořských Hor z Táborska. Přijďte naše mladé naděje podpořit!

alt

Fotogalerie z posledního zápasu (Foto Jan Škrle): https://www.facebook.com/fotojanskrle/media_set?set=a.525181728017549&type=3

Aktualizováno (Pátek, 07 Červen 2019 10:05)

 

Zasloužená remíza s Osekem

Slavoj v předposledním domácím zápasem letošního ročníku přívítal na své půdě rezervu Oseka. Pro úplnou jistotu záchrany potřebovala Volyně vyhrát. Po prvním poločase, ve kterém měli o trochu více ze hry domácí se šlo do kabin za stavu 1:0. Do druhé půle vstoupil Osek s jednou změnou v sestavě. Jejich nejlepší hráč Jan Hoch se ze zálohy přesunul do útoku a celý poločas zatápěl domácí obraně. V 70. minutě utkání se prosadil po standardní situaci a vyrovnal stav utkání na 1:1. Do konce zápasu i přes mnoho šancí na obou stranách již gól nepadl.

SK Slavoj Volyně - TJ Osek B 1:1 (1:0) Branka: 17. Brabec. ŽK: 2-4. Rozhodčí: Kocina - Bezpalec, Ficko. Přihlíželo 132 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - P. Gašpar, Mack, Holín, Nový - Procházka, Kubeš (70. Prihara), Malina, Hájek (81. Pubal) - F. Gašpar, Brabec (89. Novotný).

Aktualizováno (Úterý, 04 Červen 2019 11:00)

 

Druhý poločas rozhodl o vítězství Slavoje

Do utkání se sousedem v tabulce vedl tým po odchodu Libora Žáka jako hlavní trenér David Pikolon. Ten musel řešit mnoho vynucených absencí, naopak se po karetním trestu vrátil do sestavy Mack. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Oba týmy si vypracovali po jedné gólové příležitosti, ale shodně zůstaly nevyužity. Do druhého poločasu vstoupil Slavoj aktivně a již ve 48. minutě se prosadil po dorážce Brabec - 1:0. O deset minut později stejný hráč proměnil penaltu po faulu na svou osobu - 2:0. Poté se domácí zatáhli, zodpovědně bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Jeden takový proměnil po minutě na hřišti svým prvním gólem za A - tým nadějný dorostenec Petr Pubal - 3:0

SK Slavoj Volyně - Sokol Cehnice 3:0 (0:0) Branky: 48. a 57. (pen) Brabec, 83. Pubal. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Trkovský - Čarek, Hodánek. Přihlíželo 100 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Nový, Malina, Holín, P. Gašpar - Procházka, Mack (89. Holoubek), Novotný, F. Gašpar - Brabec (82. Pubal), Procházka.

Aktualizováno (Úterý, 07 Květen 2019 19:59)

 

Výsledkový servis

A – tým: Volyně – Sousedovice 1:2 (1:0)

Branka: Hájek. Sestava: Mráz – Myslivec, Brabec, Holín (30. Prihara), Malina – P. Gašpar, Nový, Kubeš, Hájek (84. Novotný) – Procházka, F. Gašpar.

B – tým: Volyně B – Sousedovice B 1:4 (0:1)

Branka: P. Pubal. Sestava: Šteco – Mourek, P. Pubal, Kahuda, Menšík, Duspiva, Švarc, Klabouch, Pasler, D. Novotný, M. Mráz, Rolenec, Prihara, Švejda, Kubeš, Šitner.

Dorost: Protivín – Volyně/Čestice 2:1 (2:0)

Branka: Šejna. Sestava: P. Hájek - Vastl, Holoubek, P. Pubal, F. Pubal, K. Hájek, Janoušek, Bártík, Brož, Grabmüller, Klabouch, Šejna, Peterka.

Starší žáci: Vacov – Volyně/Vl. Březí 1:1 (0:1) PK 1-4

Branka: Hůrský. Sestava: Turčák – Peterka, Hájek, Vlasák, Voráček, Janoušek, Ryba, Hodonikcý, Kofroň, Pluhař, Havlíček, A. Novotný, Hůrský, Jiřík, Kočovský, Důra, Fouček, D. Novotný.

Mladší žáci: Vacov – Volyně/Vl. Březí 2:6 (1:4)

Branky: D. Novotný 2, Fouček, Punčochář, L. Grabmüller, Jáchym. Sestava: Bačová – Novák, L. Grabmüller, Fouček, Punčochář, D. Novotný, Pacák, Jiřík, Van Der Auwera, Valenta, Jáchym.

Mladší žáci B: Sedlice – Volyně B/Čestice 6:1 (3:1)

Branka: Pacák. Sestava: Burian – Jiřík, Pacák, Bačová, Jáchym, Valenta, Bedlivý, Van Der Auwera, Pikolon, Šuba.

Starší přípravka: Katovice – Volyně 10:4 (5:2)

Branky: Bedlivý 2, Bačová 2. Sestava: Rys – Hrdina, M. Novotný, Benč, Kovačik, Šuba, Bedlivý, Bílý, Nosákovec, Čikala, Bačová.

Starší přípravka: Volyně – Dražejov 4:13 (3:3)

Branky: Bačová 2, Šuba, Bedlivý. Sestava: Rys – Hrdina, M. Novotný, Benč, Kovačik, Šuba, Bedlivý, Bílý, Nosákovec, Čikala, Bačová.

Mladší přípravka: Volyně – Vodňany 2:9 (2:5)

Branky: Homolka, Podlešák. Sestava: Hájek – Kadlec, Čikala, Homolka, Horváth, Vávra, Císař, Podlešák, Kovačik, Nový.

Mladší přípravka: Čestice – Volyně 3:15 (1:10)

Branky: Homolka 6, Kadlec 4, Čikala 3, Podlešák, Nový. Sestava: Hájek – Kadlec, Čikala, Homolka, Horváth, Vávra, Císař, Podlešák, Kovačik, Nový.

Aktualizováno (Úterý, 23 Duben 2019 10:14)

 

Slavoj nadějné vedení neudržel

Do utkání proti lídrovi tabulky ze Sousedovice vstoupila Volyně výborně. Ve 26. minutě se nechytatelnou střelou z vápna prosadil Hájek - 1:0. Hosté se po inkasovaném gólu mnohem více tlačili do útoku. Z jejich aktivity vyústilo několik brankových příležitostí, všechny ale zůstaly nevyužité. Do kabin tak šli spokojenější hráči Slavoje. Ve druhé půli sousedovičtí svou aktivitu ještě stupňovali. V rozemezí 68. - 76. minuty zápasu se jim podařilo otočit skóre brankami Duby a T. Glazunova - 1:2. Favorité ze Sousedovic si tak odvezli z Volyně všechny tři body.

SK Slavoj Volyně - FC Westra Sousedovice 1:2 (1:0) Branka: 26. Hájek. ŽK: 1-4. Rozhodčí: Slepička - Novák, Homola.

Sestava Slavoje: Mráz - Myslivec, Brabec, Holín (30. Prihara), Malina - P. Gašpar, Nový, Kubeš, Hájek (84. Novotný) - Procházka, F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 23 Duben 2019 09:57)

 

Volyně vítězí třígólovým rozdílem

Slavoj nabuzen dobrým výkonem a výsledkem ze Čkyně přivítal v druhém domácím zápase jara souseda v tabulce. Volyně se od začátku snažila diktovat tempo hry a hosty víceméně do ničeho nepouštěla. Po brance Filipa Gašpara šli domácí do kabin s jednogólovým vedením. Druhá půle byla velice podobná té úvodní. Svěřenci trenéra Žáka přidali díky Malinovi a střídajícímu Patriku Gašparovi ještě dvě branky a vyhráli tak 3:0.

SK Slavoj Volyně - FC Vlachovo Březí 3:0 (1:0) Branky: 31. F. Gašpar, 61. Malina, 89. P. Gašpar. ŽK: 1-1. Rozhodčí: Bartůněk - Řehoř, Homola.

Sestava Slavoje: Mráz - Nový (87. Pasler), Holín, Brabec, Malina - Procházka (58. P. Gašpar), Mack, Kubeš, Hájek (69. Tokár) - Slavík, F. Gašpar.

Aktualizováno (Středa, 10 Duben 2019 18:29)

 

Pozvánka č.14 - Vlachovo Březí

A tým: Volyně – Vlachovo Březí, sobota (6.4.) 16:30 ve Volyni – 16. kolo

B tým: Volyně B – Štěkeň B, neděle (7.4.) 16:30 ve Volyni – 12. kolo

Starší žáci: Hradiště B – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.4.) 09:30 na Hradišti – 10. kolo

Mladší žáci A: Hradiště B – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.4.) 11:15 na Hradišti – 10. kolo

Mladší žáci B: Volyně B/Čestice – Dražejov, sobota (6.4.) 10:00 ve Volyni – 11. kolo

Starší přípravka: Volenice – Volyně, sobota (6.4.) 11:15 ve Volenicích – 1. kolo nadstavby 1 - 8

Mladší přípravka: Dražejov – Volyně, sobota (6.4) 10:00 v Dražejově – 1. kolo nadstavby 9 - 18

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Duben 2019 09:41)

 

Výsledkový servis č.11

A – tým: Čkyně – Volyně 1:1 (0:1)

Branka: Malina. Sestava: Šteco – Myslivec, Brabec, Holín, Malina - Procházka (84. Prihara), Mack, Kubeš (89. Nový), Hájek (36. P. Gašpar) - Slavík, F. Gašpar.

B – tým: Cehnice B – Volyně B 4:1 (2:0)

Branky:F. Pubal. Sestava: Šteco – Mourek, F. Gašpar, P. Gašpar, P. Pubal, Kahuda, Liška, Menšík, F. Pubal, Raba, Švarc. Střídali Klabouch a Boška.

Aktualizováno (Úterý, 02 Duben 2019 09:29)

 

Starší žáci vstupují do jara s vysokými ambciemi

Již následující víkend začíná žákovským družstvům Slavoje jarní část sezony. Po polovině soutěže je Volyně v čele tabulky a na prvním místě by také chtěla ukončit celý soutěžní ročník. „Naším cílem je pochopitelně udržení první pozice, byla tomu podřízena i zimní příprava. Mužstvo mělo k dispozici dvakrát týdně tělocvičnu a zúčastnilo se pěti halových turnajů.“ netají se ambicemi vedoucí žáků Václav Bláha. Mladí slavojáci se v halových turnajích rozhodně neztratili. V prestižním klání KFS v Třeboni obsadili vynikající druhou pozici, když nestačili ve finálovém zápase na Zliv. Dále mužstvo vyhrálo turnaj OFS Prachatice a Turnaj o pohár města Rudolfova. Od začátku března nahradili žáci tělocvičnu za trávník a připravují se poctivě venku společně s několika mladšími žáky. „Do zimní přípravy a přípravných zápasů se zapojili i někteří mladší žáci. I jim patří dík za odvedené výsledky. Zimní příprava proběhla podle plánu, i když to bylo náročné jak pro hráče, tak i pro trenéry. Ale výborná spolupráce mezi oddíly položila základ pro splnění cílů. Za to patří dík především Františku Fenclovi, Radkovi Hůrskému a Jardovi Škubníkovi“ poděkoval Václav Bláha, který má na výkonech a pohodě mužstva také nemalý podíl. Nezbývá než družstvu žáků popřát, aby náročnou zimní přípravu dokázalo zúročit v mistrovských utkáních a splnit si sen v podobě prvního místa!

alt

Aktualizováno (Neděle, 14 Duben 2019 10:03)

 
Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.

Změny v kádru: 2019

Příchody:

Procházka (Nezamylice)

Holín (Strakonice)

Odchody:

Němec (Čestice)


 

I. B: JARO 2019

14. kolo: Strunkovice 0:5 (0:3)

15. kolo: Čkyně 1:1 (0:1)

16. kolo: Vl. Březí 3:0 (1:0)

17. kolo: Bělčice 5:1 (2:1)

18. kolo: Westra 1:2 (1:0)

19. kolo: Vacov -:- (-:-)

20. kolo: Cehnice -:- (-:-)

21. kolo: Chelčice -:- (-:-)

22. kolo: Stachy -:- (-:-)

23. kolo: Prachatice B -:- (-:-)

24. kolo: Osek B -:- (-:-)

25. kolo: Dražejov -:- (-:-)

26. kolo: Sedlice -:- (-:-)

 

 

Střelci A - týmu

I. B třída 

F. Gašpar 6
Brabec 5
Tokár 4
Malina 3
Slavík 2
P. Gašpar 1
Prihara 1
Kuneš 1
Hájek 1
vlasní 1