vlastní 1

SK Slavoj Volyně o.s.

Výsledkový servis č. 7

A – tým: Volyně – Prachatice B 3:3 (3:1)

Branky: F. Gašpar, Brabec, Slavík. Sestava: Mráz – Temňák, Brabec, Myslivec, Nový – F. Gašpar, Neumitka (60. Sandany), Malina, P. Gašpar – Tokár, Slavík.

B – tým: Sousedovice B – Volyně B 4:3 (1:1)

Branky: F. Pubal, Kahuda, Brabec. Sestava: Raba – Boška, Liška, Rolenec, Klich, F. Gašpar, Novotný, P. Gašpar, P. Pubal, Kahuda, Brabec, F. Pubal, Hájek, Nový.

Dorost: Vlachovo Březí – Volyně/Čestice 4:2 (1:1)

Branky: Tokár, Klabouch. Sestava: Šejna – P. Hájek, P. Pubal, Boška, F. Pubal, K. Hájek, Tokár, Bártík, Grabmüller, Klabouch, Kočovský, Vastl, Ulman, Hrubeš.

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí Vodňany 4:1 (4:0)

Branky: Hůrský, Ulman, Hájek, Fouček. Sestava: Turčák – Peterka, K. Hájek, Fouček, Voráček, Janoušek, D. Novotný, Hodonický, Pluhař, A. Novotný, Hůrský, Vác. Kautman, Ulman, Důra, Kofroň, Voj. Kautman.

Mladší žáci: Volyně/Vl. Březí Vodňany 4:2 (1:1)

Branky: D. Novotný 2, Fouček, vlastní. Sestava: Bačová – Novák, Chochol, Voj. Kautman, Mráz, Vávra, Fouček, Punčochář, D. Novotný, Čikala.

Mladší žáci B: Bělčice – Volyně B/Čestice 5:4 (3:0)

Branky: Svěchota 4. Sestava: Bedlivý – Pacák, Burian, Hrdina M. Novotný, Svěchota, Šuba, Van Der Auwera, Horváth, Fojtík, Pechlát, Valenta, Mikeš, Jáchym,.

Starší přípravka: Volyně – Vodňany A 6:10 (3:3)

Branky: Bedlivý 2, Šuba 2, Vávra, Bačová. Sestava: Bedlivý – Hrdina, M. Novotný, Benč, Ulmanová, Šuba, Hájek, Vávra, Rys, Homolka, Nosákovec, Čikala, Bačová.

Mladší přípravka: Volyně – Dražejov 15:7 (6:4)

Branky: Kadlec 3, Vávra 3, Hájek 3, Homolka 2, Čikala, Podlešák, Paletář. Sestava: Hájek – Podlešák, Vávra, Císař, Čikala, Homolka, Horváth, Paletář, Šetina, Kadlec.

Aktualizováno (Úterý, 16 Říjen 2018 09:19)

Nepovedená druhá půle stála Slavoj body

Volyně šla do zápasu s rezervou Prachatic s cílem potvrdit tři body ze Stach. Po prvním poločase vše nasvědčovalo klidnému průběhu. Svěřenci trenéra Žáka šli do kabin s vedením 3:1, které mohlo být klidně i vyšší. Běhěm druhého poločasu začala Volyně ztrácet půdu pod nohama a prachatičtí začali hrozit. Na Mráze se valil jeden útok za druhým a bylo otázkou času, kdy se hosté prosadí. Na rozdíl jediné branky snížil v 59. minutě svým druhým gólem v utkání Juroš a deset minut před koncem vyrovnal Hrbek a stanovil konečný výsledek zápasu - 3:3.

Libor Žák, trenér: Dnes jsem neskutečně zklamaný, vedeme 3:1 a máme dát další tři góly a nakonec remizujeme, je těžké v tomto věku učit některé hráče fotbalu, bohužel úroveň této soutěže je katastrofální, myslel jsem, že bez fotbalu nedokážu být, ale vše nasvědčuje, že trénovat na takové úrovni je o ničem a je to ztráta času. Hrozný je, že hráči nechodí trénovat, nemůže se jim nic říct, uráží se. Je to pořád dokola.

SK Slavoj Volyně - FK Tatran Prachatice B 3:3 (3:1) Branky: 6. Slavík, 33. Brabec, 39. F. Gašpar. ŽK: 1-0. Rozhodčí: Pravda - Landík, Kostka. Přihlíželo 105 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Temňák, Brabec, Myslivec, Nový - P. Gašpar, Malina, Neumitka (60. Sandany), F. Gašpar - Slavík, Tokár.

Aktualizováno (Úterý, 16 Říjen 2018 08:59)

Pozvánka č. 9 - Prachatice B

A tým: Volyně – Prachatice B, sobota (13.10.) 15:30 ve Volyni – 10. kolo

B tým: Sousedovice B – Volyně B, neděle (14.10.) 15:30 v Sousedovicích – 7. kolo

Dorost: Vlachovo Březí – Volyně/Čestice, neděle (14.10.) 10:30 ve Vlachovo Březí – 8. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Vodňany, sobota (13.10.) 10:00 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Vl. Březí – Vodňany, sobota (13.10.) 11:45 ve Volyni – 8. kolo

Mladší žáci B: Bavorov – Volyně B/Čestice, sobota (13.10.) 13:00 v Bavorově – 7. kolo

Starší přípravka: Volyně – Vodňany A, neděle (14.10.) 10:00 ve Volyni – 7. kolo

Mladší přípravka: Volyně – Dražejov, neděle (14.10) 11:30 ve Volyni– 7. kolo

Aktualizováno (Pátek, 12 Říjen 2018 12:30)

Výsledkový servis č. 6

A – tým: Stachy – Volyně 1:3 (0:0)

Branky: Brabec 2, P. Gašpar. Sestava: Mráz – Prihara (67. Pasler), Myslivec, Brabec (85. Kuneš), Temňák – Kubeš (46. Novotný), Nový, Malina, P. Gašpar – Sandany (67. Neumitka), F. Gašpar.

B – tým: Volyně B – Čestice 3:0 (1:0)

Branky: P. Gašpar, Pasler, Kopáček. Sestava: Mráz – Mourek, Kopáček, F. Gašpar, Kahuda, Boška, Pasler, Liška, P. Gašpar, Rolenec, Tříska, P. Pubal, F. Pubal, Hájek.

Dorost: Volyně/Čestice – Čkyně/Šum. Hoštice 1:2 (1:1)

Branka: F. Pubal. Sestava: Šejna – F. Pubal, Fontoš, Hrubeš, Klabouch, Bujňák, Sova, P. Hájek, P. Pubal, Bártík, Brož, Vastl, Boška, Holoubek, Kočovský.

Starší žáci: Protivín/Záhoří – Volyně/Čestice 4:1 (3:1)

Branka: Šimák. Sestava: Vác. Kautman – Peterka, K. Hájek, Šimák, Voráček, Janoušek, Kotál, Hodonický, Pikolon, Pluhař, Havlíček, A. Novotný, Hůrský, Vlasák, Ulman, Důra, Turčák.

Mladší žáci: Protivín/Záhoří – Volyně/Čestice 1:1 (0:0) PK 3-4

Branka: Fouček. Sestava: Bačová – Novák, Chochol, Voj. Kautman, Pacák, Burian, Mráz, Vávra, Fouček, Pikolon, Ulmanová, Punčochář, Novotný.

Mladší žáci B: Dražejov – Volyně B/Čestice 17:1 (9:0)

Branka: Horváth. Sestava: Mikeš – Hrdina, Pacák, Burian, Bedlivý, Jáchym, Svěchota, Šuba, Pechlát, Van Der Auwera, Valenta, Horváth.

Starší přípravka: Štěkeň – Volyně 3:3 (1:1) PK 3-1

Branky: Šuba, Ulmanová, Novotný. Sestava: Bedlivý – Hrdina, M. Novotný, Benč, Bačová, Ulmanová, Šuba, J. Vávra, Rys, Homolka, Nosákovec, K. Čikala, T. Hájek.

Mladší přípravka: Vodňany – Volyně 1:8 (1:3)

Branky: Vávra 3, Kadlec 2, Homolka, Hájek, Císař Sestava: T. Hájek – Podlešák, Vávra, Císař, Čikala, Homolka, Horváth, Paletář, Šetina, Kadlec.

Aktualizováno (Čtvrtek, 11 Říjen 2018 10:06)

Slavoj udeřil v posledních minutách

Volyně slaví první body na venkovní půdě. Na hřišti souseda v tabulce dokázali svěřenci trenéra Žáka otočit nepříznivý stav utkání z 1:0 na 1:3 běhěm poslední desetiminutovky. Domácí Stachy se do vedení dostaly ve 48. minutě, kdy se po dlouhém nákopu prosadil Záleský - 1:0. Poté otěže zápasu začal přebírat Slavoj. Odměnou byly tři góly v rozmezí pěti minut, které absolutně položily domácí tým. Tři body si tak odváží Slavoj, který se příští týden utká v sobotu 13.10 od 15.30 proti Prachaticím B.

Libor Žák, trenér: V utkání na Stachách jsem chtěl zvítězit, a to se povedlo. První poločas byl vyrovnaný, my jsme několik slibných akcí nedotáhli do konce a půle skončila nerozhodně. Druhá půle začala naší chybou a gólem na 1:0, my jsme do 65. minuty byli neškodní, pak jsem udělal dvě zásadní změny v sestavě a během 15 minut jsme vstřelili tři branky, ale mohlo jich být i víc. Body bereme, a to je dúležité - bohužel jsme přišli o Honzu Kubeše, který mý zlomené žebro. Hráčem utkání byl jednoznačně Jirka Brabec.

TJ Sokol Stachy - SK Slavoj Volyně 1:3 (0:0) Branky: 80.a 82. Brabec, 85. P. Gašpar. ŽK: 2-2. Rozhodčí: Kovařík - Talíř, Zloch. Přihlíželo 70 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Prihara (67. Pasler), Brabec (85. Kuneš), Myslivec, Temňák - Kubeš (46. Novotný), Nový, Malina, P. Gašpar - Sandany (67. Neumitka), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 09 Říjen 2018 09:07)

Pozvánka č. 8 - Stachy

A tým: Stachy – Volyně, sobota (6.10.) 15:00 na Stachách – 9. kolo

B tým: Volyně B – Čestice, neděle (7.10.) 16:00 ve Volyni – 6. kolo

Dorost: Volyně/Čestice – Čkyně/Šumavské Hoštice, neděle (7.10) 13:00 ve Volyni – 7. kolo

Starší žáci: Protivín/Záhoří – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.10.) 10:00 v Protivíně – 7. kolo

Mladší žáci A: Protivín/Záhoří – Volyně/Vl. Březí, neděle (7.10.) 11:45 v Protivíně – 7. kolo

Mladší žáci B: Dražejov – Volyně B/Čestice, sobota (6.10.) 13:00 v Dražejově – 6. kolo

Starší přípravka: Štěkeň – Volyně, neděle (7.10.) 14:00 ve Štěkni – 6. kolo

Mladší přípravka: Vodňany – Volyně, neděle (7.10.) 11:30 ve Vodňanech – 6. kolo

Aktualizováno (Pátek, 05 Říjen 2018 16:12)

Výsledkový servis č. 5

A – tým: Volyně – Chelčice 3:1 (0:0)

Branky: F. Gašpar 2, Brabec. Sestava: Mráz – Prihara, Brabec, Myslivec, P. Gašpar – Slavík (31. Tokár), Nový (84. Neumitka), Malina, Kubeš – Sandany (67. Temňák), F. Gašpar.

B – tým: Štěkeň B – Volyně B 2:1 (1:1)

Branka: Brabec. Sestava: Raba – Mourek, Kopáček, Klich, Liška, Stropnický, Brabec, Fiala, F. Gašpar, Rolenec, Temňák, F. Pubal, P. Pubal, Boška, Nový, Le Thanh Tung.

Dorost: Bělčice B/Blatná B – Volyně/Čestice 4:2 (2:0)

Branky: Holoubek, P. Hájek. Sestava: Kočovský – Boška, Tokár, P. Pubal, F. Pubal, P. Hájek, Hrubeš, Bártík, Brož, D. Grabmüller, Šejna, Vastl, Klabouch, Bujňák.

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Písek C 3:2 (1:2)

Branky: Šimák, Voráček, A. Novotný. Sestava: Vác. Kautman – Peterka, K. Hájek, Ulman, Šimák, Voráček, Janoušek, Hodonický, Kofroň, Pluhař, Havlíček, A. Novotný, Hůrský, Vlasák, Bílý, Čikala, Turčák, Kočovský, Důra.

Mladší žáci: Volyně/Vl. Březí – Písek C 4:4 (3:3) PK 5:4

Branky: D. Novotný, Fouček, Punčochář, Voj. Kautman. Sestava: Bačová – Novák, Vávra, Voj. Kautman, L. Grabmüller, Burian, Fouček, Pikolon, Ulmanová, Punčochář, Čajan, Nikodem, Mráz, D. Novotný.

Mladší žáci B: Bělčice – Volyně B/Čestice 6:4 (3:1)

Branky: Punčochář 3, Pikolon. Sestava: D. Novotný – Piskor, Pacák, Burian, Bačová, Mikeš, Pechlát, Valenta, Punčochář, Fojtík.

Starší přípravka: Dražejov – Volyně

VOLNO

Mladší přípravka: Volyně – Junior B 6:12 (5:7)

Branky: Homolka 3, Kadlec, Vávra, Hájek. Sestava: Hájek – Podlešák, Vávra, Císař, Čikala, Homolka, Horváth, Paletář, Šetina, Kadlec.

Aktualizováno (Úterý, 02 Říjen 2018 10:41)

Volyně si připsala dúlěžitou výhru

Vítězství proti Chelčicím se nerodilo snadno. První poločas nepřinesl pohledný fotbal ani z jedné strany a spíše se bojovalo. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. Do druhé půle vstoupili svěřenci trenéra Žáka o něco lépe. Odměnou byl gól navrátilce Brabce - 1:0. Vedení bohužel dlouho nevydželo. V 65. minutě vyrovnal krásnou střelou zpoza vápna Machnyk - 1:1. Volyňští ale dokázali rychle odpovědět a opět strhnout vedení na svou stranu. V 76. minutě se dorážkou na zadní tyči prosadil Filip Gašpar. Stejný hráč uzavřel gólový účet zápasu v poslední akci utkání - 3:1.

Libor Žák, trenér: Zápas Volyně s Chelčicemi, byl opět ve znamení, že musíme, udělali jsme některé změny, ale herní projev se bohužel nezměnil, soupeř byl na tom stejně, a tak se odehrával podprůměrný zápas. První půli nevystřelil na bránu snad nikdo, druhou půli jsme začali lépe a dostali se do vedení, bohužel během deseti minut bylo pryč a hosté srovnali. Poté jsem udělal další změny a konečně jsme se prosadili a dvěma brankami získali důležité tři body. Výkon nebyl opět dobrý, ale důležité body jsou doma.

SK Slavoj Volyně - FK Chelčice 3:1 (0:0) Branky: 58. Brabec, 76. a 90. F. Gašpar. ŽK: 3-1. Rozhodčí: Trkovský - Čarek, Šedivý. Přihlíželo 100 diváků.

Sestava Slavoje: Mráz - Prihara, Myslivec, Brabec, P. Gašpar - Slavík (31. Tokár), Nový (84. Neumitka), Malina, Kubeš - Sandany (67. Temňák), F. Gašpar.

Aktualizováno (Úterý, 02 Říjen 2018 10:26)

Pozvánka č. 7 - Chelčice

A tým: Volyně – Chelčice, sobota (29.9.) 16:00 ve Volyni – 8. kolo

B tým: Štěkeň B – Volyně B, sobota (29.9.) 16:00 ve Štěkni – 5. kolo

Dorost: Bělčice B/Blatná B – Volyně/Čestice, neděle (30.9) 11:00 v Bělčicích – 6. kolo

Starší žáci: Volyně/Vl. Březí – Písek C, sobota (29.9.) 10:00 ve Volyni – 6. kolo

Mladší žáci A: Volyně/Vl. Březí – Písek C, sobota (29.9.) 11:45 ve Volyni – 6. kolo

Mladší žáci B: Bělčice – Volyně B/Čestice, neděle (30.9.) 13:00 v Bělčicích – 5. kolo

Starší přípravka: VOLNO

Mladší přípravka: Volyně – Junior B, pátek (28.9) 12:00 ve Volyni– 5. kolo

Aktualizováno (Pátek, 28 Září 2018 17:31)

Krátké zprávy

9. června: POZOR!!!

Tuto sobotu 10. června, během posledního domácího utkání A týmu v této sezoně, je potřeba zaplatit účty v klubovně na Slavoji. DĚKUJEME.

9. března: POZOR – ZMĚNA!

Sobotní přípravné utkání A týmu, který měl hrát 11. března v Přešťovicích proti Sedlici, se nakonec uskuteční v Česticích. Zápas začne v 10 hodin, sraz hráčů je v 8.45 u hřiště ve Volyni. Soupeř zůstává stejný – Sedlice.

25. října: Fotogalerie

Z technických důvodů v tuto chvíli nelze přidávat nové fotografie do místní galerie. Prozatím naleznete fotografie na Facebooku Slavoje.

28. července: Změna

Tuto sobotu 30. července hraje A tým od 14 hodin v Přešťovicích proti účastníkovi okresního přeboru - CIVA Trans Rovná.